Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

ARMENIA: Lady Gaga - Always Remember Us This Way Empty ARMENIA: Lady Gaga - Always Remember Us This Way

Sob 9 Mar - 11:04
ARMENIA: Lady Gaga - Always Remember Us This Way Tcgtbdrc

Pierwszą reprezentantką  :armenia: Armenii  :armenia: w pierwszej edycji nowego konkursu
Piosenka dla Forum zostaje Lady Gaga z utworem Always Remember Us This Way
pochodzącego ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Narodziny Gwiazdy”


Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

ARMENIA: Lady Gaga - Always Remember Us This Way Empty Re: ARMENIA: Lady Gaga - Always Remember Us This Way

Sob 9 Mar - 11:09
Gaga! Serce Serce Serce

Bezwarunkowo kocham jej głos, uwielbiam jej piosenki, nie inaczej jest z "Always Remember Us This Way" - jakość jest tu sama w sobie. Uśmiech

Bardzo cieszę się, że na nią postawiłeś Serce - powodzonka! Szeroki uśmiech
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

ARMENIA: Lady Gaga - Always Remember Us This Way Empty Re: ARMENIA: Lady Gaga - Always Remember Us This Way

Sob 9 Mar - 14:01
Piosenka genialna, ale to, że znowu wracasz z kotletami, które zna 95% forum - żałosne... Kompletny brak oryginalności. Mimo że utwór uwielbiam to twój wybór bardzo mi się nie podoba.
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

ARMENIA: Lady Gaga - Always Remember Us This Way Empty Re: ARMENIA: Lady Gaga - Always Remember Us This Way

Sob 9 Mar - 15:25
Podobnie jak Drover. Kocham Lady Gage i jeśli przyjedzie kiedyś do Polski, to pierwszy kupie bilet, ale na obecną chwile nie wiem czy będzie to miało u mnie 12pkt czy 0pkt. Niemniej uważam, że kotlet raz na ileś tam edycji spoko, ale mam nadzieje, że poznam od Ciebie coś nowego w tej serii ^^

Powodzenia ^^
avatar
Gość
Gość

ARMENIA: Lady Gaga - Always Remember Us This Way Empty Re: ARMENIA: Lady Gaga - Always Remember Us This Way

Sob 9 Mar - 18:04
xDD nosz na tutenchamona pierwsza edycja i oczywiscie kotlecisko jakieś trzeba wystawić
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

ARMENIA: Lady Gaga - Always Remember Us This Way Empty Re: ARMENIA: Lady Gaga - Always Remember Us This Way

Sob 9 Mar - 19:05
Drover napisał:Piosenka genialna, ale to, że znowu wracasz z kotletami, które zna 95% forum - żałosne... Kompletny brak oryginalności. Mimo że utwór uwielbiam to twój wybór bardzo mi się nie podoba.
Słuchaj, pozwolę sobie wytłumaczyć raz a porządnie przy okazji pierwszej edycji nowego konkursu bo widzę że po moich ponad 50 edycjach w KP na escforum jeszcze nie rozjaśniło co niektórym tego, szczególnie widzę tym którzy się bawią w plusiki dla Twojego komentarza i minusiki za mój wybór (dziecinada IMO). Słucham głównie muzyki POPULARNEJ, głównie takiej od powszechnie znanych wykonawców czy chociażby tego co jest grane w radiu, jest to KONKURS PIOSENKI więc wystawiam PIOSENKĘ jaka mi się podoba i mam do tego pełne prawo niezależnie czy ma ona 5, 50 czy może 500 milionów wyświetleń, tak samo jak wy macie prawo wystawiać jakichś no name artystów których piosenki nie przekraczają 50 tys wyświetleń - ja się wam w to nie wtryniam więc polecam to samo w drugą stronę. Także przy swoich ocenach nigdy nie biorę pod uwagi popularności utworu czy artysty tylko tego czy czy mi się to podoba, wszystko traktuje na równi i nie rozumiem ludzi którzy generalizują i oceniają inaczej albo obniżają noty za popularność utworu, jak się nie podoba wam taki system moich wyborów to trudno. Przy okazji oczywiście zdarzało mi się także wystawiać utwory w KP których nikt nie znał ale jeśli nie muszę tego robić to nie robię bo nie mam momentami czasu paplać się w odmętach youtuba stawiając na siłe na "oryginalność" kosztem jakiegoś nijakiego badziewia BYLEBY NIKT TEGO ZNAŁ bo jak wszyscy znają to olaboga, zamiast tego wole momentami postawić na popularny kawałek ale jakościowy i taki który znam i lubię dlatego teraz jest to Always Remember Us This Way, dlatego też w 100 edycji KP była Ariana, kilkukrotnie Taylor Swift, Miley Cyrus itd. Jeśli jeszcze ktoś po ponad 50 edycjach KP się do tego nie przyzwyczaił i tego nie rozumie to następnym razem niech przeczyta ten komentarz. Amen.
PS. I tak was w dużej mierze oszczędziłem bo mogło być Shallow :roll:

Dastame napisał:ale mam nadzieje, że poznam od Ciebie coś nowego w tej serii ^^
Dwie krajowe, nieanglojęzyczna i zamiana stref będą to tego zobowiązywały 👅
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1868
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ARMENIA: Lady Gaga - Always Remember Us This Way Empty Re: ARMENIA: Lady Gaga - Always Remember Us This Way

Nie 10 Mar - 1:57
Oj, spokojnie panowie! :P Każdy może kierować się w tym konkursie czym tylko chce. Ja współczesnej muzyki komercyjnej raczej unikam i większości kotletów (jak i tego konkretnego) zupełnie nie znam, więc w pewnym sensie jestem coś Wilkowi winien za wskazanie kilku godnych uwagi popularnych utworów, które normalnie pewnie bym przeoczył. :P Choć nie powiem, że popularność utworu czy artysty nie wpływa na moją ocenę, bo jednak gdy się waham (a tak jest często), to naturalne jest lekkie faworyzowanie tego większego odkrycia.

A przechodząc do "Always Remember Us This Way", to jest to naprawdę ładna ballada ze sporym potencjałem, choć w 100% mnie jeszcze nie porwała. Przez najbliższe dni pozwolę jej spokojnie we mnie dojrzewać.

Powodzenia! Uśmiech

- - - - -

Wilk napisał:
Dastame napisał:ale mam nadzieje, że poznam od Ciebie coś nowego w tej serii ^^
Dwie krajowe, nieanglojęzyczna i zamiana stref będą to tego zobowiązywały 👅
No nie gadaj, że żaden nieanglojęzyczny kotlet nie przychodzi Ci do głowy. :P
Sponsored content

ARMENIA: Lady Gaga - Always Remember Us This Way Empty Re: ARMENIA: Lady Gaga - Always Remember Us This Way

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach