Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

IRLANDIA: Wild Youth (We Are One)  Empty IRLANDIA: Wild Youth (We Are One)

Pon 9 Sty - 15:20
IRLANDIA: Wild Youth (We Are One)  Eurowizja-2023-Wild-Youth-reprezentanci-Irlandii

Tegorocznymi reprezentantami :ireland: Irlandii została grupa Wild Youth. Grupa w finale preselekcji uzyskała 34 pkt, w tym najwyższe noty od krajowego jury oraz widzów. Zespół zaprezentuje się w Liverpoolu z utworem "We Are One".



TEKST:

:ireland: :ireland: :ireland:


Ostatnio zmieniony przez Łosoś dnia Sob 4 Lut - 1:10, w całości zmieniany 5 razy
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

IRLANDIA: Wild Youth (We Are One)  Empty Re: IRLANDIA: Wild Youth (We Are One)

Pon 9 Sty - 15:33
Dzisiaj telewizja RTE ogłosiła finalistów tegorocznych preselekcji Eurosong. W stawce podobnie jak w zeszlym roku znajduje się 6 utworów, które zawalczą o udział na tegorocznej Eurowizji. Preselekcje odbędą się 3 lutego 2023.

UCZESTNICY:
ADGY - Too Good for Your Love
CONNOLLY - Midnight Summer Night
Wild Youth - We Are One
Leila Jane - Wild
K Muni & ND - Down in the Rain
Public Image Limited - Hawaii

Piosenki dostępne są tutaj: https://www.rte.ie/entertainment/2023/0109/1345371-six-acts-compete-to-represent-ireland-at-eurovision/

.....................................


IRLANDIA: Wild Youth (We Are One)  Laura-poldvere-laura
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1241
Wiek : 23

IRLANDIA: Wild Youth (We Are One)  Empty Re: IRLANDIA: Wild Youth (We Are One)

Czw 12 Sty - 23:04
"Midnight Summer Night" to bardzo świeża i ciekawa propozycja która jako jedyna wydaje się być możliwą wartością dodaną na Eurowizji. Problem w tym że wokalistka Connolly jest zupełnej anonimowa, ma 18 lat i trudno doszukać się jakiekolwiek jej aktywności nawet pozamuzycznej (znalazłem profil na Facebooku jej matki, ale jej samej nie). Nie wróży to sukcesu, ale może taki turbodebiut oczaruje widzów w tych turboprzeciętnych selekcjach. Niemniej piosenka typowo "spotifajowa", ciężko ciekawie to przedstawić. Trzymam kciuki.

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

IRLANDIA: Wild Youth (We Are One)  Empty Re: IRLANDIA: Wild Youth (We Are One)

Pią 20 Sty - 17:24
Irlandia ogółem serwuje typową Irlandię. Doceniam z jednej strony, że w miarę te pre są różnorodne, rzekłbym że jakościowo lepsze niż to co się działo w zeszłym roku, ale no wciąż ta jakość jest ogółem nie najwyższa. Każdemu z tych utworów daleko do bycia pewniakiem do awansu. Mam wielką nadzieję, że nie wygra We Are One, kojarzy mi się to z duńskim okropieństwem w postaci "In a Moment Like This", którego nie cierpię. CONNOLLY byłaby ok wyborem, aczkolwiek song to dalej nie jest nic nadzwyczajnego - ot jeden z wielu fillerów ze spotify indi pop listy (tu wstaw zachodnioeuropejski kraj), do tego ciężko mi wyobrazić sobie to na scenie. Ogółem Irlandczykom nic nie zostaje jak tylko mieć nadzieję, że półfinał będzie stał na niskim poziomie, albo że cała Europa votnie na historię o żonie gościa z Sex Pistols. (W końcu z jakiegoś powodu są w tym top 10 u buków).

.....................................


IRLANDIA: Wild Youth (We Are One)  Laura-poldvere-laura
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2109
Wiek : 24

IRLANDIA: Wild Youth (We Are One)  Empty Re: IRLANDIA: Wild Youth (We Are One)

Pią 3 Lut - 23:51
Nw czy to nie były najgorsze pre jakie miałem okazję wysłuchać. Zero udanych songów.
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

IRLANDIA: Wild Youth (We Are One)  Empty Re: IRLANDIA: Wild Youth (We Are One)

Sob 4 Lut - 1:02
To brzmi jak jakis gowno song z 2011 co mogl poleciec w jakims powodzenie Charlie idealnie wpisuje sie w ten rok

Fenistil lubi ten post

Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

IRLANDIA: Wild Youth (We Are One)  Empty Re: IRLANDIA: Wild Youth (We Are One)

Sob 4 Lut - 1:06
Spodziewany wybór, rzeczy pozytywnych o tym zbytnio napisać się nie da, muza sprzed 10 lat wyciągnięta z szafy, tekst który mógłby napisać 10 latek, a sam wokalista też głosowo specjalnie rady nie daję. Najgorsze w tym wszystkim, że z tym systemem i tym że ten song ma pokonać ledwie 5 innych utworów, ten utwór ma jakieś (nieduże, ale ma) szanse na awans.

.....................................


IRLANDIA: Wild Youth (We Are One)  Laura-poldvere-laura

marjuz lubi ten post

marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1241
Wiek : 23

IRLANDIA: Wild Youth (We Are One)  Empty Re: IRLANDIA: Wild Youth (We Are One)

Nie 5 Lut - 12:40
Zwycięstwo spodziewane, choć patrząc że niewiele Connolly zabrakło, jest trochę żal. Dziewczyna jednak nie do końca gotowa do występów na scenie, łapała zadyszkę, wydawało się że tonacja w jaką zaśpiewa kolejną część piosenki bierze się z przypadku. Śmierdziałoby wynikiem na poziomie Potsmanna w 2016 czyli spoko, spoko i last w semi.

A tak mamy hymn mistrzostw Europy juniorów w pięcioboju nowoczesnym. Na pewno bardziej profesjonalnie to wyglądało, choć do bólu generycznie. Wszystko mógłbym ocenić jako "przeciętne", lecz nie mogę przejść obojętnie przed tym beznadziejnym, infantylnym tekstem godnym czytanki do nauki angielskiego dla uczniów pierwszych klasach podstawówki. Irlandczycy biegle władają mową Szekspira i powinni pokazywać piękno tego języka, a tu zespół śpiewa takie pierdoły.

Jako eurowizyjny zapychacz spełnia to swoje zadanie. Widzowi na kanapie w maju albo to przeleci koło uszu, albo uzna to za "przyjemne". Nie jest to piosenka która konkursowi przynosi wstyd, chyba że ktoś zwraca uwagę na tekst. Ludzie takiej muzyki słuchają, powinno mieć to swoją reprezentację. Tak jak płytka jest ta piosenka, tak nie zasługuje już na głębsza analizę

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Dawid, iguś, Fenistil and Łosoś lubią ten post

Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 534
Płeć : Male

IRLANDIA: Wild Youth (We Are One)  Empty Re: IRLANDIA: Wild Youth (We Are One)

Czw 9 Mar - 7:02
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

IRLANDIA: Wild Youth (We Are One)  Empty Re: IRLANDIA: Wild Youth (We Are One)

Pią 17 Mar - 23:47
Jedna z bardziej przeciętnych piosenek w stawce, bo wszystko tu jest żadne: tekst, muzyka, wykonanie, oprawa, nawet teledysk. Nie będą to dla mnie zmarnowane 3 minuty, bo potrafię sobie w tym wszystkim odnaleźć jakieś pozytywne drobnostki (choćby niezły pre-chorus, szczególnie gdy pod koniec wraca jako chórek), ale raczej będzie to dla mnie zawód jeśli zajmą komuś miejsce w finale.
Sponsored content

IRLANDIA: Wild Youth (We Are One)  Empty Re: IRLANDIA: Wild Youth (We Are One)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach