Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

ŁOTWA: Carnival Youth - Never Have Enough Empty ŁOTWA: Carnival Youth - Never Have Enough

Pią Lis 01, 2019 10:21 am
:latvia: Witam w pierwszym łotewskim temacie w dziejach tego konkursu! :latvia:

Oto piosenka:


Carnival Youth to łotewski zespół założony w 2012 tworzący po angielsku i łotewsku. Otrzymał nagrodę EBBA w 2016 roku za album „No Clouds Allowed”. Zaprezentowany tutaj utwór określiłbym jako pogodny i ciepły. Jest na ten moment najbardziej znanym nagraniem grupy. Został wykorzystany w skandynawskiej reklamie piwa Carlsberg. Bardzo lubię teledysk kojarzący mi się z wakacjami.

EDIT: Prawie bym zapomniał, fragment do skrótu - proszę, aby zaczynał się od 3:00.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1865
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ŁOTWA: Carnival Youth - Never Have Enough Empty Re: ŁOTWA: Carnival Youth - Never Have Enough

Czw Lis 07, 2019 7:29 pm
Zwrotki są przyjemne, aczkolwiek odbieram je raczej jako coś neutralnego co sobie leci w tle. Natomiast za każdym razem gdy wchodzi refren, jestem szczerze zachwycony. Ta nagła zmiana tempa w połączeniu z o wiele bogatszym dźwiękiem przyprawia mnie o ciarki. Serce
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach