Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Second Chance Contest 2019 - Finał

+11
Kuba
Aro
Fenistil
Daniell
Morison
syguu
marjuz
Łosoś
Wonder
Sebek
KarolStark
15 posters
Go down
Kuba
Kuba
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 155
Płeć : Male
Wiek : 25
Skąd : Warszawa / Radom

Second Chance Contest 2019 - Finał - Page 3 Empty Re: Second Chance Contest 2019 - Finał

Nie 14 Kwi - 16:01
W miarę satysfakcjonujące wyniki Szeroki uśmiech
Choć jak dla mnie lekko niespodziewane, zwłaszcza biorąc pod uwagę zmodyfikowany system - spodziewałem się większej ilości przeciwników :ukraine: Maruv.
Btw. ten system świetny - może nie dla 14 uczestników, gdzie wyszedł taki trochę Eurowizyjny z dodaniem trzech punktów... ale dla większej ilości krajów wybieranie dziesiątki najlepszej i trzech w swoim mniemaniu koszmarków - świetne urozmaicenie! Uśmiech

EDIT:
:latvia: Cherry Absinth i Wo sind die katzen najbliżej finału w swoich półfinałach :(
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Second Chance Contest 2019 - Finał - Page 3 Empty Re: Second Chance Contest 2019 - Finał

Nie 14 Kwi - 16:43
Uważam, że finał był bardzo silny, tak naprawdę piosenki, którym dałem minusowe punkty również lubię, ale po prostu najmniej z całego grona. Zwyciężczyni oczywiście przebosska, nie trzeba nic dodawać. Zaskoczyło mnie 2. miejsce Australii, nie sądziłem, że aż tak wysoko uplasuje się ten utwór. Generalnie wyniki bardzo dobre. No i zamysł z minusowymi punktami naprawdę świetny. Szeroki uśmiech
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

Second Chance Contest 2019 - Finał - Page 3 Empty Re: Second Chance Contest 2019 - Finał

Nie 14 Kwi - 16:53
Szkoda, że wygrał utwór, za którym nie przepadam, ale spodziewałem się tego i skoro inni tak go lubią, to taki chyba powinien być werdykt. Trochę rozczarował mnie wynik Norwegii, która nawet przegrała z najsłabszą w finale Rumunią... Czechy, które początkowo jakoś mnie nie ruszały mocno u mnie ostatnio zyskały, to też posadziłbym je zdecydowanie wyżej. Nie wspominając o Kazce - kto by pomyślał, że po moim hejcie na "Dyva" (które teraz z resztą też lubię) w zeszłym roku rok później zostanę jej największym "punktatorem" w finale.

Jeśli chodzi o pomysł na minusowe punkty, moim zdaniem jest całkiem spoko. A poziom tegorocznego finału SC wyraźnie lepszy, niż rok temu, choć słabszy niż dwa lata temu.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2116
Wiek : 24

Second Chance Contest 2019 - Finał - Page 3 Empty Re: Second Chance Contest 2019 - Finał

Nie 14 Kwi - 17:33
Zrzygałem się od winnera

Cieszy mn że doceniliście Aly Ryan, chyba największe odkrycie preselekcji Serce
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

Second Chance Contest 2019 - Finał - Page 3 Empty Re: Second Chance Contest 2019 - Finał

Nie 14 Kwi - 17:49
Zwycięzca cudowny <3 Aly Ryan za wysoko i to zdecydowanie. Na jej miejscu powinna być Lilly. Dobrze że zagłosowałem w drugim semi i dzięki temu w finale znalazła się Hiszpania <3 Graty dla królowej dicho za wejście do finału <3 Po tym jak każdy hejcił uk myślałem, że nie ma szans. Morland za wysoko.

Seemonka i Wika zaraz za podium (*)
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1865
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

Second Chance Contest 2019 - Finał - Page 3 Empty Re: Second Chance Contest 2019 - Finał

Nie 14 Kwi - 21:37
Zwycięzca jest świetny, choć niestety niesamowicie przewidywalny. Nie jestem do końca przekonany do tego jak został rozstrzygnięty kazus Maruv, tj. udział w SC jej piosenki (i to od razu w finale) oraz dodatkowo udział drugiej piosenki z Ukrainy. Maruv była traktowana na specjalnych warunkach w naszych umysłach i nie dało się tego obejść. Ciekawe czy jej rezultat choć trochę by się różnił, gdyby nie wygrała preselekcji i przystąpiła do SC jak normalny uczestnik.

Co do reszty wyników, to dość mocno doskwiera mi brak boskiej :france: Simonki w top 3. :norway: Norwegia też powinna być wyżej, ale i tak dobrze, że udało się jej w połowie głosowania wygrzebać z tego ostatniego miejsca. Poza tym jest w porządku. System z punktami minusowymi też stanowił interesujące urozmaicenie, choć na pewno nie do każdego rodzaju konkursu się nadaje - może on generować trochę więcej negatywnych emocji niż zwykle.
Sponsored content

Second Chance Contest 2019 - Finał - Page 3 Empty Re: Second Chance Contest 2019 - Finał

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach