Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

GRECJA: Alcatrash - Sa Na S' Agapao Empty GRECJA: Alcatrash - Sa Na S' Agapao

Sro 13 Mar - 18:30
W historycznej, 1. Edycji PdF, :greece: Grecję reprezentować będzie zespół Alcatrash z piosenką "Sa Na S' Agapao".

GRECJA: Alcatrash - Sa Na S' Agapao 89937264c8912



Και τώρα μου φεύγεις
Που θέλεις να πας
Ανήκεις σε μένα
Ανήκεις σε μένα
Η αγάπη σου τρέχει
Παλεύει, ξεχνάει
Σκοντάφτει και πέφτει σκαλιά ένα ένα
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

GRECJA: Alcatrash - Sa Na S' Agapao Empty Re: GRECJA: Alcatrash - Sa Na S' Agapao

Czw 14 Mar - 12:48
Fajnie, że już w pierwszej edycji PdF'u pojawi się język grecki, swoją droga bardzo dźwięczny. Sama piosenka, która jest mocną balladą z domieszką rocka nie jest tym, co lubię słuchać najbardziej, jednak tutaj całkiem miło upłynął mi czas na słuchaniu tej propozycji. Wyczuwam trochę vibes dźwięków typowych dla piosenek z ubiegłej dekady. Ogólnie przyjemny wybór, tym bardziej, że Grecja raczej kojarzy się z innym typem muzyki Szeroki uśmiech

Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

GRECJA: Alcatrash - Sa Na S' Agapao Empty Re: GRECJA: Alcatrash - Sa Na S' Agapao

Czw 14 Mar - 17:13
Greckiej tragedii na pewno nie ma, ale też niczego mi ten utwór nie urwał. Taki popowy przeciętniak, który wyróżnia się językiem (za to oczywiście "+"). No i tak jak wspomniał Aro, brzmi na więcej lat niż rzeczywiście, jednak za takimi brzmieniami, akurat tak sobie tęsknię :P
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

GRECJA: Alcatrash - Sa Na S' Agapao Empty Re: GRECJA: Alcatrash - Sa Na S' Agapao

Czw 14 Mar - 22:11
Ciekawa propozycja. Na pewno plus za język. Dość typowa ballada, ale nie słucha się jej źle, słychać, że wokalista włożył w to wykonanie sporo emocji. Powodzenia. Wink
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

GRECJA: Alcatrash - Sa Na S' Agapao Empty Re: GRECJA: Alcatrash - Sa Na S' Agapao

Czw 14 Mar - 22:41
Im więcej mamy języków w edycji tym lepiej <3 Piosenka najbardziej podoba mi się od 1:45 gdzie zaczyna się trochę mocniejszy instrumental. Zobaczymy jeszcze jak bardziej się z tym osłucham, ale póki co jest wydaje się być bardzo dobrym startem Grecji.

Powodzenia ^^
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

GRECJA: Alcatrash - Sa Na S' Agapao Empty Re: GRECJA: Alcatrash - Sa Na S' Agapao

Sob 23 Mar - 19:25
Niespecjalnie moja bajka, ale jako całokształt mi się spodobało. Melodyjka w refrenie jest bardzo chwytliwa, wokalista ma dobry głos, a język narodowy to już w ogóle git! :bounce: Uśmiech
Sponsored content

GRECJA: Alcatrash - Sa Na S' Agapao Empty Re: GRECJA: Alcatrash - Sa Na S' Agapao

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach