Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś greckiej propozycji?

0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
2 - 40%
1 - 20%
2 - 40%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 5
 
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

GRECJA: Stefania (SUPERG!RL) Empty GRECJA: Stefania (SUPERG!RL)

Pon 3 Lut - 20:48
W Rotterdamie :greece: Grecję będzie reprezentować 17-letnia Stefania Liberakakis. Piosenkarka chociaż jest Greczynką, to na stałe mieszka w Holandii w Utrechcie. Swój przybrany kraj już raz reprezentowała na Eurowizji Junior w 2016 roku jako członkini zespołu Kisses.

GRECJA: Stefania (SUPERG!RL) Stefania09

Stefania w Rotterdamie zaśpiewa utwór SUPERG!RL, za który odpowiada grecki dream team Fokas Evangelinos, Dimitris Kontopoulos i Ilias Kokotos. Za tekst odpowiada Sharon Vaugn.



:greece: :sgreece: :greece:


Ostatnio zmieniony przez Yngwie dnia Pon 2 Mar - 14:47, w całości zmieniany 2 razy
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 103
Skąd : Manjolowo (gmina)

GRECJA: Stefania (SUPERG!RL) Empty Re: GRECJA: Stefania (SUPERG!RL)

Pon 3 Lut - 20:57
Yhym, znowu to samo. Jak nie pani z Kanady, to pani z Holandii. Grates.
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

GRECJA: Stefania (SUPERG!RL) Empty Re: GRECJA: Stefania (SUPERG!RL)

Nie 23 Lut - 11:28
Póki co ma murowane 12 pkt. z Holandii niezależnie od piosenki.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

GRECJA: Stefania (SUPERG!RL) Empty Re: GRECJA: Stefania (SUPERG!RL)

Sro 26 Lut - 17:31
Przesłuchałem trochę piosenek Stefanii i są to przyzwoite piosenki, ale nie ma nic oryginalnego. Po tytlu spodziewam się że piosenka może będzie podobna do naszego Superhero Wink .
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 305
Płeć : Male
Wiek : 23

GRECJA: Stefania (SUPERG!RL) Empty Re: GRECJA: Stefania (SUPERG!RL)

Sro 26 Lut - 18:32
oby nie czekała nas powtórka z 2017 xd
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 913
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

GRECJA: Stefania (SUPERG!RL) Empty Re: GRECJA: Stefania (SUPERG!RL)

Sro 26 Lut - 18:41
A ja spodziewam się czegoś w stylu połączenia Superhero i Secret Combination.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

GRECJA: Stefania (SUPERG!RL) Empty Re: GRECJA: Stefania (SUPERG!RL)

Sro 26 Lut - 18:47
iguś napisał:A ja spodziewam się czegoś w stylu połączenia Superhero i Secret Combination.

Sądząc po dotychczasowej twórczości Stefanii coś w tym możemy się spodziewać. Jakoś nie mogłem znaleźć jej występu na żywo (ale nie szukałem zbyt dokładnie Wink ), więc nie wiem z jak jej wokalem; bo w ostatnich latach greckie wokalistki potrafiły zawodzić na żywo...
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

GRECJA: Stefania (SUPERG!RL) Empty Re: GRECJA: Stefania (SUPERG!RL)

Sro 26 Lut - 19:38
mercator napisał:Sądząc po dotychczasowej twórczości Stefanii coś w tym możemy się spodziewać. Jakoś nie mogłem znaleźć jej występu na żywo (ale nie szukałem zbyt dokładnie Wink ), więc nie wiem z jak jej wokalem; bo w ostatnich latach greckie wokalistki potrafiły zawodzić na żywo...



Występ LIVE sprzed półtora roku - wokalnie było w porządku poza dosłownie kilkoma drobnymi problemami w górach, więc w tym roku pod tym względem raczej nie powinno być zawodu. Wink
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1585
Płeć : Male
Wiek : 22

GRECJA: Stefania (SUPERG!RL) Empty Re: GRECJA: Stefania (SUPERG!RL)

Nie 1 Mar - 16:59
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

GRECJA: Stefania (SUPERG!RL) Empty Re: GRECJA: Stefania (SUPERG!RL)

Nie 1 Mar - 17:48
Greccy fani już są zachwyceni tą piosenką i sądzą że za rok zorganizują Eurowizję :P . Podobnie było z Demy, a skończyło się źle. Jak dla mnie Supergirl to taka siostrzana piosenka Chains On You, tylko trochę łagodniejsza i mniej męcząca. No i ormiański utwór składa się z 3 dźwięków, a w Supergirl mamy 5 dźwięków :p. Na teledysku fajnie to brzmi, ale na żywo pewnie straci. Jak dla mnie utwór na awans do finału i na dolną lewą stronę wyników, o ile na żywo Stefanii wypadnie dobrze.


Ostatnio zmieniony przez mercator dnia Nie 1 Mar - 18:27, w całości zmieniany 1 raz
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1249
Wiek : 23

GRECJA: Stefania (SUPERG!RL) Empty Re: GRECJA: Stefania (SUPERG!RL)

Nie 1 Mar - 18:26
Utwór może i byłby przyjemny, gdyby nie przewijający się przez całą piosenkę "etniczno"-pierdzący instrumental, będący połączeniem muzyki z kebaba z dzwonkiem z Sony Ericsson. Nijaka piosenka bez refrenu, bez przekazu, nie wpada w ucho, więc ja nie wiem w jaki sposób Grecja miałaby być wysoko. To nie 2007. Poziom "Chains On You", o ile nie gorzej.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

GRECJA: Stefania (SUPERG!RL) Empty Re: GRECJA: Stefania (SUPERG!RL)

Nie 1 Mar - 18:27
it's everything what eurovision is about!

Bardzo przyjemna piosenka z etnicznymi elementami, fakt że jest to szybszy utwór to obstawiam, że Stefania :greece: otworzy drugi półfinał Eurowizji w Rotterdamie (no chyba, że San Marino wystawi jakąś szybszą piosenkę). Jedynie co mnie trochę denerwuje w tym utworze to kiepski tekst, ale mało kto zwraca uwagę na warstwę tekstową gdy nóżka sama tupie do supergirl, supergirl unana Serce Po nieco innej Grecji z zeszłego roku, powraca stara i lubiana Ellada by rozruszać nasze tyłki przed telewizorami! Szeroki uśmiech

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

GRECJA: Stefania (SUPERG!RL) Empty Re: GRECJA: Stefania (SUPERG!RL)

Nie 1 Mar - 18:29
Na wiwiblogs w komentarzach ktoś porównał ten dźwięk do alarmu bombowego z II wojny światowej.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

GRECJA: Stefania (SUPERG!RL) Empty Re: GRECJA: Stefania (SUPERG!RL)

Nie 1 Mar - 18:42
Można było się domyśleć, że to jakieś dziecko śpiewa, bo piosenka strasznie infantylna i kiczowata. Nie wyobrażam sobie słuchać takiej muzyki na co dzień albo chociaż puścić ją gdzieś w tle. Niestety, ale poziom tegorocznej ESC jest naprawdę słaby (tak jak prawie co roku, ale to swoją drogą :P).
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

GRECJA: Stefania (SUPERG!RL) Empty Re: GRECJA: Stefania (SUPERG!RL)

Pon 2 Mar - 6:59
Stefania to młoda i bardzo ładna dziewczyna, mi przypomina trochę Reese Whiterspoon. Zresztą w tym roku będzie kilka młodych i bardzo ładnych dziewczyn, z naszą Alicją na czele. Co do piosenki, to po kilku przesłuchaniach staje się ona dość nużąca. Piosenka bardziej pasowałaby do jakiegoś dziecka na JESC, a nie dorosłą eurowizję. Może gdybym był nastolatkiem, inaczej odbierałbym tą piosenkę...
Sponsored content

GRECJA: Stefania (SUPERG!RL) Empty Re: GRECJA: Stefania (SUPERG!RL)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach