Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1252
Wiek : 23

CHORWACJA: CLOVES - California Numb Empty CHORWACJA: CLOVES - California Numb

Pią Mar 15, 2019 1:48 am
CHORWACJA: CLOVES - California Numb Cloves_28Nov2015-2513-900x600

Pozwolę sobie pierwszą edycję potraktować w miarę poważnie, dlatego :croatia: Chorwację reprezentować będzie australijska wokalistka Cloves z utworem California Numb. Miał iść do geograficznej, ale takowej nie ma tu w planach Uśmiech (a jak będzie, to i tak wystawię "Lato w Kołobrzegu"). Życzę wszystkim uczestnikom miłych półfinałów !

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

CHORWACJA: CLOVES - California Numb Empty Re: CHORWACJA: CLOVES - California Numb

Pią Mar 15, 2019 1:55 am
Szukałem piosenki z California w nazwie i było ich milion, ale tej nie widziałem. Lubie takie piosenki, które po prostu sobie ładnie płyną. Do tego głos wokalistki, który kojarzy mi się z lżejszą wersją głosu Katariny Duski czy nawet Amy <3


Powodzenia ^^
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

CHORWACJA: CLOVES - California Numb Empty Re: CHORWACJA: CLOVES - California Numb

Pią Mar 15, 2019 7:07 pm
Dobry utwór na wysokim poziomie. Nie jest on co prawda zbytnio w moim charakterze, ale fajnie, że wystawiłeś coś innego niż charakterystyczne dla Ciebie brzmienia, a słucha się go nawet przyjemnie. Uśmiech

Powodzenia! Wink
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

CHORWACJA: CLOVES - California Numb Empty Re: CHORWACJA: CLOVES - California Numb

Sob Mar 16, 2019 8:28 pm
Dobra piosenka. Przewinął mi się kiedyś jej album, ale jakoś wtedy miałem na oku inne premiery i nie przesłuchałem. Chyba muszę to nadrobić. Powodzenia. Wink
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

CHORWACJA: CLOVES - California Numb Empty Re: CHORWACJA: CLOVES - California Numb

Sob Mar 23, 2019 2:09 pm
OMG, dopiero teraz zauważyłem komentarz u mnie, flop me :< Co to propozycji ze strony Chorwacji - fajne, nieco surowe i nonszalanckie brzmienie, które zyskuje za każdym ponownym przesłuchaniem. Trzymam kciuki za awans Wink
Sponsored content

CHORWACJA: CLOVES - California Numb Empty Re: CHORWACJA: CLOVES - California Numb

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach