Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Jak oceniasz reprezentantkę Danii?

2 - 14%
1 - 7%
1 - 7%
2 - 14%
4 - 29%
0 - 0%
2 - 14%
1 - 7%
0 - 0%
1 - 7%
 
Wszystkich Głosów: 14
 
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

DANIA: Anja Nissen - Where I Am Empty DANIA: Anja Nissen - Where I Am

Sob 25 Lut - 22:00
:denmark: :denmark: :denmark: 

Zwyciężczynią Dansk Melodi Grand Prix 2017 została Anja Nissen i to ona będzie reprezentowała Danię w stolicy Ukrainy. W 2014 wygrała australijską edycję The Voice, a swoich sił w eurowizyjnych eliminacjach próbowała już rok temu (skończyło się 2. miejscem). Tym razem się udało i zaprezentuje ona Europie utwór Where I Am

DANIA: Anja Nissen - Where I Am Anja-Nissen

Wersja studyjna
Występ z preselekcji


Tekst: 
(Laying down my armour)
(Laying down my guard)

You’re lost in my game, your love is repeating
Always around, you’re never holding me down
I know who you are, true colours are showing
Though my heart’s bare I’ll show you care

Putting up my walls so I’ll last better
Dunno why I do it because we’re together
Always holding back from you
It’s hard my mind

Tonight I’m gonna try for you real hard
To show you all the love I’ve held inside
Show you all the love I’ve held inside
Let’s do it right

Tonight I’m gonna show you, show you what you’ve done
I’m laying down my armour, laying down my guard
Tonight I’m gonna hold you closer than before
So you know where I am, so you know where I am

I’ve known it’s not right, just couldn’t reveal it
Always closing up tight and never releasing
I’ve prayed and I’ve feared to love, but you never let me go
I’ve held it in my heart and now I’m letting you go

Tonight I’m gonna show you, show you what you’ve done
I’m laying down my armour, laying down my guard
Tonight I’m gonna hold you closer than before
So you know where I am, so you know where I am

Putting up my walls so I’ll last better
Dunno why I do it because we’re together

Tonight I’m gonna try for you real hard
To show you all the love I’ve held inside
Show you all the love I’ve held inside
Let’s do it right

Tonight I’m gonna show you, show you what you’ve done
I’m laying down my armour, laying down my guard
Tonight I’m gonna hold you closer than before
So you know where I am, so you know where I am

So you know where I am
(So you know where I am, so you know where I am)
So you know where I am (So you know where I am)
Oh, so you know where I am


Ostatnio zmieniony przez Liver dnia Sob 25 Lut - 22:26, w całości zmieniany 2 razy
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

DANIA: Anja Nissen - Where I Am Empty Re: DANIA: Anja Nissen - Where I Am

Sob 25 Lut - 22:11
Duńczycy mieli w preselekcjach jedną porządną piosenkę - Northen light. Nie udało się; trudno, widocznie polubili zostawanie w semi. Ta piosenka jest zwyczajna i pospolita do bólu. Nie ma żadnego ciekawego momentu, sobie leci, leci i nic po sobie nie zostawia. Mocno naciągane 4.
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

DANIA: Anja Nissen - Where I Am Empty Re: DANIA: Anja Nissen - Where I Am

Sob 25 Lut - 23:03
Skupiając swą uwagę na MF, na duński finał od czasu do czasu tylko rzucałem okiem. Głównie po to, aby sprawdzić jak radzi sobie moja faworytka (Sada), no i ze smutkiem powiem, że o ile do samej piosenki nadal nastawienie mam bardzo dobre, tak niestety zupełnie występ to nie moja bajka, a wokalistka przypominała bardziej drag queen. :/ W mojej opinii grubo przesadziła z charakteryzacją (ja wiem że to taki styl itp. ale są gdzieś granice dobrego smaku mimo wszystko) no i w ogólnym zarysie wyglądało to trochę kiczowato. Co do zwycięskiej piosenki - nie jest ona jakimś dziełem sztuki, czymś odkrywczym ale słuchanie jej sprawia mi przyjemność - szczególnie refreny brzmią bardzo przyzwoicie. Do tego jest ona bardzo dobrze wykonana i nie mam się za bardzo do czego przyczepić; jak dla mnie Dania może po 2 latach w końcu awansować do finału lecz Kijowa raczej nie zawojuje. Mocne 6/12.
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

DANIA: Anja Nissen - Where I Am Empty Re: DANIA: Anja Nissen - Where I Am

Sob 25 Lut - 23:11
Przy pierwszym przesłuchaniu duńska propozycja nie wywołała u mnie nie wiadomo jakiego zachwytu. Jest to na pewno dobra radiówka, mocno "na czasie". Głos Anji dobrze brzmi, szczególnie w refrenach. Na ten moment to chyba tyle co mogę napisać na temat tej piosenki. Ciekawe, czy w Kijowie wyróżni się na tyle, by Dania zdołała awansować do finału.
Naar
Naar
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male

DANIA: Anja Nissen - Where I Am Empty Re: DANIA: Anja Nissen - Where I Am

Sob 25 Lut - 23:18
To jest bardzo... zwykły utwór. Brzmi jak hity z lat 2005-2010 typu Jojo, Jamelia, Sugarbabes itd. Ale mam sentyment do takich utworów, więc nie zajmie ostatniego miejsca w moim rankingu.

Mimo to Rikke i Sada Vidoo R.I.P. :(
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

DANIA: Anja Nissen - Where I Am Empty Re: DANIA: Anja Nissen - Where I Am

Nie 26 Lut - 4:27
Cieszę się z takiego rozstrzygnięcia. Poziom piosenek w Dansk Melodi Grand Prix był dosyć przeciętny, to wygrała chociaż jedna z ciekawszych piosenek. Przyjemna, człowiek czuje się dobrze słuchając jej. Myślę, że jak na eurowizyjny potencjał Danii, jest całkiem nieźle.

Wciąż jednak ubolewam, że Anja nie pojechała rok temu z "Never Alone". Jej zwycięstwo teraz uśmierzuło ból jedynie na chwilę.
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

DANIA: Anja Nissen - Where I Am Empty Re: DANIA: Anja Nissen - Where I Am

Nie 26 Lut - 16:48
Dobra, wtórna radiówka, ale co z tego w momencie gdy tego się tak niesamowicie dobrze słucha. *-* Nareszcie, od czasu Emilki z Lasu, Dania wysyła na Eurowizję coś naprawdę porządnego. Szeroki uśmiech Na dodatkowy plus można zaliczyć, że Anja bardzo dobrze wczoraj dźwignęła ten utwór na żywo.

Daję na ten moment 12/12, ale bardzo możliwe, że mój entuzjazm do tego utworu zdąży do maja osłabnąć.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

DANIA: Anja Nissen - Where I Am Empty Re: DANIA: Anja Nissen - Where I Am

Nie 26 Lut - 21:34
Zdaje mi się że słyszałem już to piosenkę z kilkanaście razy. Póki co daje 2/12. Dania ostatnio rozczarowuje...
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1244
Wiek : 23

DANIA: Anja Nissen - Where I Am Empty Re: DANIA: Anja Nissen - Where I Am

Pon 27 Lut - 0:50
Tyle świetnych piosenek poszło w eter, a wygrał totalny gniot. Może to tylko moje odczucie, ale raz że piosenka jest bardzo nudna (co przy przy chamskim popie jest wręcz niewykonalne), dwa nie ma żadnego punktu zaczepienia, czegoś co mogłoby zagnieść się w mojej pamięci. Nic mnie tu nie przekonuje i w mojej opinii jest to najgorsza piosenka z dotychczas wybranych.
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

DANIA: Anja Nissen - Where I Am Empty Re: DANIA: Anja Nissen - Where I Am

Wto 28 Lut - 22:36
Strasznie zwykła, przeciętna i prosta i niezapamiętywalna. A jednak ma coś w sobie i podoba mi się xD. Mogliby wejść w końcu do finału, szkoda mi ich xD
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

DANIA: Anja Nissen - Where I Am Empty Re: DANIA: Anja Nissen - Where I Am

Czw 9 Mar - 0:54
Piosenka nie najgorsza, ale wydaje mi się być taka dosyć plastikowa i pusta :/, nie mogę w nią wpłynąć. Kojarzy mi się trochę z bardziej nielubianym przeze mnie zeszłorocznym Azerbejdżanem. Może z czasem się do niej bardziej przekonam, bo jakiś potencjał i zadatek na to, abym ją lubił, ma, ale na tle pozostałych utworów wydaje mi się być jedną z najsłabszych. Na razie 4/12 (ale z tendencją rosnącą).
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

DANIA: Anja Nissen - Where I Am Empty Re: DANIA: Anja Nissen - Where I Am

Czw 9 Mar - 18:57
Zmieniam jej ocenę na 1/12, szkoda że w tej ankiecie nie ma zera. Ja tej piosenki nie mogę przesłuchać do końca. Heh, zapowiada się fatalna passa Danii, od 2013 roku nie awansowała do finału (w 2014 zajęła 9 miejsce w finale, ale jako gospodarz nie startowała w półfinale. A jeszcze kiedyś Duńczycy prawie zawsze awansowali do finału...
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 928
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

DANIA: Anja Nissen - Where I Am Empty Re: DANIA: Anja Nissen - Where I Am

Czw 9 Mar - 19:27
Heh, również uważam, że Dania powtórzy swój los jak rok temu. Piosenka niby fajna, ale czegoś jej brakuje. Strasznie monotonna i typowa.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

DANIA: Anja Nissen - Where I Am Empty Re: DANIA: Anja Nissen - Where I Am

Pią 17 Mar - 1:36
Niesamowicie mnie ciekawi, jak Dania sobie w tym roku poradzi z taką piosenką. Z jednej strony jest ona do bólu zwykła i nieodkrywcza, więc kolejny brak awansu jest jak najbardziej możliwy. Ale z drugiej jednak dobrze się tego słucha, a występ na żywo jest bardzo mocny - potrafię sobie bez problemu wyobrazić Danię w Top 10. Mnie osobiście bardzo się podoba i będę jej kibicował.
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

DANIA: Anja Nissen - Where I Am Empty Re: DANIA: Anja Nissen - Where I Am

Pią 17 Mar - 14:37
Wkręciła mi się dosyć ta piosenka od czasu zwycięstwa w DMGP. W sumie to już zapomniałem o "Never Alone".

"Where I Am" na pewno nie jest utworem pierwszej świeżości, ale to mi się właśnie w Konkursie Eurowizji podoba, że można usłyszeć na nim kompozycje albo spoza głównego nurtu muzycznego, albo pasujące do poprzednich dekad. Nic więc dziwnego, że tak się przekonałem do propozycji Danii. Anja jest mocna wokalnie, niech tylko przygotują ciekawą, pasującą do piosenki prezentacji i awans z II półfinału powinien być.
Sponsored content

DANIA: Anja Nissen - Where I Am Empty Re: DANIA: Anja Nissen - Where I Am

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach