Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WIELKA BRYTANIA: Air - Surfing on a Rocket Empty WIELKA BRYTANIA: Air - Surfing on a Rocket

Pon 3 Lip - 0:04

Początkowo ucieszyłem się z wylosowanego dla mnie rocznika 2004, bo zawsze chętnie zanurzam się w nostalgicznych klimatach swojego dzieciństwa. Mały problem pojawił się jednak, gdy okazało się, że większość moich sensowniejszych pomysłów pochodzi z 2003 lub 2005 roku. Natomiast szukanie nieznanej piosenki z konkretnego rocznika mi się nie uśmiechało.

Z pomocą przyszła FIFA. Uśmiech A konkretnie moja pierwsza FIFA 2005, w którą zagrywałem się w wieku 10 lat długimi godzinami. Do dziś cały ten soundtrack ma dla mnie wyjątkowe znaczenie. Zresztą jak spojrzę wstecz na historię swoich muzycznych odkryć, to ogromna część ma swoje źródło właśnie w różnych częściach FIFY. Co prawda teraz dopiero po raz drugi wystawiam piosenkę pochodzącą stamtąd bezpośrednio (po raz pierwszy w 84. KP), ale takich, do których doszedłem stamtąd pośrednio doliczyłem się w swojej historii KPdF jeszcze 16.

A którą konkretnie piosenkę zdecydowałem się wybrać? Miałem w tej grze kilka-kilkanaście swoich ulubionych. Niektóre nie były wydane w 2004 roku, inne nie wydawały się odpowiednie do konkursu. Natomiast "Surfing on a Rocket" :france: francuskiego duetu Air chyba ma szansę się Wam spodobać, a dowiadując się o istnieniu teledysku (niestety tylko na vimeo) już ostatecznie utwierdziłem się w tym wyborze.

Time for flying rockets
For silver jets
For surfing bombs
Surfing on a rocket

Don't pray to go
Please take my hand
Don't get me down
Surfing on a rocket

I'll be back one day
Just pray for me
I'm on my way
Surfing on a rocket

Five, four, three, two, one, zero
No one can stop me to go
You'll never see me again

zatecki65 lubi ten post

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach