Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 306
Płeć : Male
Wiek : 23

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Yaeji - Raingurl Empty MACEDONIA PÓŁNOCNA: Yaeji - Raingurl

Pon 28 Sie - 17:35
:southkorea: :southkorea: :southkorea: Yaeji - Raingurl :southkorea: :southkorea: :southkorea:

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Yaeji - Raingurl B9bSe8E

Batiooo napisał:Kathy Yaeji Lee urodziła się 6 sierpnia 1993 roku we Flushing w nowojorskiej dzielnicy Queens. Jest jedynaczką pochodzącą z koreańskiej rodziny. W wieku 5 lat przeniosła się z Nowego Yorku do Atlanty, a następnie do Południowej Korei gdzie kontynuowała naukę. Kathy dorastała w Seulu, lecz studia zdecydowała się rozpocząć w Pittsburgu. Kierunki, jakie udało się jej studiować na przestrzeni lat to: sztuka koncepcyjna, projektowanie graficzne i humanistykę wschodnioazjatycką na uniwersytecie Carnegie Mellon.

Raingurl pochodzi z drugiego minialbumu artystki, wydanego w 2017 roku pod nazwą EP2. Utwór opowiada o przejęciu odpowiedzialności za własne życie i determinacji, aby sprawić, by funkcjonowało ono na własnych warunkach.



skrót - 1:40
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Yaeji - Raingurl Empty Re: MACEDONIA PÓŁNOCNA: Yaeji - Raingurl

Pon 28 Sie - 20:47
Spodziewałem się jakiegoś k-popowego bopiszcza a tu taki twist. I o ile Raingurl przy pierwszym przesłuchaniu wydaje mi się trochę zbyt ciężkie i przytłaczające, to jednak ma swoje ciekaw i mocne elementy, więc jakieś punkty zaczepienia znalazłem.
Powodzenia Wink

Batiooo lubi ten post

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach