Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WIELKA BRYTANIA: The Cat Empire - Money Coming My Way Empty WIELKA BRYTANIA: The Cat Empire - Money Coming My Way

Pią 22 Wrz - 23:03
WIELKA BRYTANIA: The Cat Empire - Money Coming My Way A21586688f5898afd37c8442ee47b1f2?impolicy=wcms_crop_resize&cropH=2813&cropW=5000&xPos=0&yPos=12&width=862&height=485

Moja częstotliwość wystawiania :australia: The Cat Empire w KPdF była niegdyś dość szalona, ale ostatni raz zdarzyło się to już prawie 70 edycji temu, więc pozwolę sobie na taki powrót po paru sezonach. Tym bardziej, że w międzyczasie zaszły spore zmiany - w 2022 roku, po 22 latach zespół zakończył działalność w swoim dotychczasowym, stałym składzie i każdy poszedł w życiu w swoją stronę, natomiast dwójka założycieli: Felix Riebl i Ollie McGill kontynuuje dziedzictwo zespołu w otoczeniu jego nowych członków.

W tym roku światło dzienne ujrzał dziewiąty ogółem, a pierwszy po tej transformacji album grupy: Where the Angels Fall. Gdy go wysłuchałem, to nie powiem - niesamowicie mi ulżyło, że ta muzyczna przygoda zdecydowanie dalej trwa i to nie koniec. Uśmiech

Money Coming My Way to piosenka o dziwo idealnie wpasowująca się również w nasze obecne polskie realia, bo to piosenka inflacyjna. Szeroki uśmiech Opowiada planach napadu na sklep spożywczy, a oprócz naturalnej chęci wzbogacenia się, motywacją jest tu także odegranie się za ich wysokie ceny i "kradzież w biały dzień".


Skrót: 0:30 - 1:00
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach