Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

NIEMCY: Kim Petras - Heart to Break Empty NIEMCY: Kim Petras - Heart to Break

Nie 21 Kwi - 0:33
NIEMCY: Kim Petras - Heart to Break 662492302



:germany: :germany: :germany: :germany: :germany: :germany:



Miłego odbioru Wink
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 305
Płeć : Male
Wiek : 23

NIEMCY: Kim Petras - Heart to Break Empty Re: NIEMCY: Kim Petras - Heart to Break

Nie 21 Kwi - 1:08
Znowu zabierasz mi piosenkę, a miała iść do 'zamiany strefami' :( Gdybym brał udział w tej edycji miałbyś ode mnie mocne wsparcie w punktach Szeroki uśmiech
Powodzenia, trzymam kciuki!
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

NIEMCY: Kim Petras - Heart to Break Empty Re: NIEMCY: Kim Petras - Heart to Break

Wto 23 Kwi - 18:36
Wyczuwam kolejny raz finał xD To jest mój ulubiony wybór od Ciebie. Piosenka wkręca się po pierwszym przesłuchaniu i zostaje w pamięci. Niby by się wydawało, że zwykły song, ale ja uwielbiam. Jak zrobimy miski i misterów na koniec serii to Kim ma duże szanse xD
Powodzenia ^^
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

NIEMCY: Kim Petras - Heart to Break Empty Re: NIEMCY: Kim Petras - Heart to Break

Wto 23 Kwi - 19:12
O, jeszcze tej tu brakowało. Szeroki uśmiech Niestety, ja kompletnie nie rozumiem fenomenu tej dziewczyny oraz jej twórczości (może ktoś mi wyjaśni?). Jak dla mnie to ta sama półka co Ava Max i takie inne, czyli dno. Ale postawiłbym spore pieniądze na to, że finał będzie, więc zobaczymy. Wink
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

NIEMCY: Kim Petras - Heart to Break Empty Re: NIEMCY: Kim Petras - Heart to Break

Czw 25 Kwi - 1:47
Jak wszedłem do tematu, to już wiedziałem, że będzie moc... ❤ I nie pomyliłem się - jak dla mnie genialny wybór, świetny utwór, bardzo interesująca wokalistka... Wyczuwam w tym ogromną nutkę amerykańsko - kanadyjskości... Kocham tą nutkę i uwielbiam utwory w takim stylu, ten konkretny słucham już trzeci raz i na pewno będę słuchać jeszcze wiele razy... ❤

Powodzonka! ^^
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

NIEMCY: Kim Petras - Heart to Break Empty Re: NIEMCY: Kim Petras - Heart to Break

Pon 6 Maj - 18:51
Jak znasz mój gust to pewnie się domyślasz że trafiłeś totalnie Uśmiech brakuje mi takiego POP'u obecnie na listach billboardu, tam teraz królują jakieś smutne rapsy i Ariana próbująca rapsować :( fujka. (na szczęście Taylorka królowa wróciła) Wracając do tematu, z uwagi właśnie na to że przypomina mi to Pop taki jaki lubiłem kiedyś w Stanach, czuję sentyment do tego, a poza tym wesołe brzmienie się wyróżnia na tle stawki, dodatkowo nie znałem dziewczyny więc fajnie odkryć że ktoś taki istnieje, Twój najlepszy wybór jak dotąd. Powodzenia Uśmiech
Sponsored content

NIEMCY: Kim Petras - Heart to Break Empty Re: NIEMCY: Kim Petras - Heart to Break

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach