Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

BIAŁORUŚ: Yulia Atroschanka - Nashaleta.by Empty BIAŁORUŚ: Yulia Atroschanka - Nashaleta.by

Pon 22 Kwi - 16:01
Reprezentantką Białorusi zostaje Yulia Atroschanka z piosenką "
Nashaleta.by" napisaną przez nią samą i zespół Aura który reprezentował wspomniany kraj w pierwszej edycji naszego konkursu. Piosenka to połączenie popu z nawiązaniami etnicznymi.


Ostatnio zmieniony przez Poland dnia Pon 22 Kwi - 20:16, w całości zmieniany 1 raz
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

BIAŁORUŚ: Yulia Atroschanka - Nashaleta.by Empty Re: BIAŁORUŚ: Yulia Atroschanka - Nashaleta.by

Pon 22 Kwi - 19:21
Twój kolejny wyśmienity wybór! Chociaż jest to słabsze od Tęczy, ale lepsze od Aury. Szkoda, że zawsze jesteśmy w innych półfinałach, bo poratowałbym punktami /o/
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

BIAŁORUŚ: Yulia Atroschanka - Nashaleta.by Empty Re: BIAŁORUŚ: Yulia Atroschanka - Nashaleta.by

Pon 22 Kwi - 20:14
Co ciekawe team Aury wraz z wokalistką startował w 2012 roku  białoruskich preselekcjach do Juniora z inną piosenką w podobnym klimacie:


Ostatnio zmieniony przez Poland dnia Pon 22 Kwi - 22:27, w całości zmieniany 2 razy
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1870
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

BIAŁORUŚ: Yulia Atroschanka - Nashaleta.by Empty Re: BIAŁORUŚ: Yulia Atroschanka - Nashaleta.by

Pon 22 Kwi - 22:20
Moje pierwsze wrażenie jest takie, że to najsłabsza z wystawionych przez Ciebie do tej pory piosenek - trochę zbyt dużo się dzieje w tym elektronicznym umpa-umpa. :| Mimo wszystko nie jest to złe i widzę w tym jakiś potencjał do wkręcenia się na przyszłość (co zresztą dotąd z Twoimi piosenkami prędzej czy później zawsze się działo). Powodzenia! Uśmiech
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

BIAŁORUŚ: Yulia Atroschanka - Nashaleta.by Empty Re: BIAŁORUŚ: Yulia Atroschanka - Nashaleta.by

Wto 23 Kwi - 19:14
Z całym szacunkiem, ale dawno nie słyszałem czegoś tak obrzydliwie kiczowatego... Może i na Eurowizji dla dzieci albo na jakiejś wiejskiej potańcówce by się to sprawdziło, ale w PdF? Nie sądzę.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2120
Wiek : 24

BIAŁORUŚ: Yulia Atroschanka - Nashaleta.by Empty Re: BIAŁORUŚ: Yulia Atroschanka - Nashaleta.by

Wto 23 Kwi - 20:10
No ten wybór nie świadczy o posiadaniu choćby skrawka gustu czy smaku. Żenada.
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

BIAŁORUŚ: Yulia Atroschanka - Nashaleta.by Empty Re: BIAŁORUŚ: Yulia Atroschanka - Nashaleta.by

Sro 24 Kwi - 17:49
Gdyby każdy miał taki sam gust muzyczny ten konkurs byłby nudny i wtórny, ktoś wystawi operę, drugi metal, trzeci K-POP, jeszcze inny Lady Gagę a Poland disco i nie powinno się linczować chłopaka słownie z tego powodu. Z całą sympatią jestem w szoku że osoba która przecież sama wystawiła disco polo w pierwszej edycji tak mocno tutaj krytykuje, myślę że nikomu nie byłoby miło po takich słowach we własnym temacie bo można to napisać albo w inny sposób albo przyznać 0 w punktacji i tyle.

Moim zdaniem "Tęcza" dodała kolorytu poprzedniej edycji Szeroki uśmiech chciałem aby znalazła się w finale więc dałem 12 pkt chociaż na pewno nie ponowiłbym tej noty w finale to trochę szkoda że się nie udało. Jeśli chodzi o obecną edycję to ta piosenka myślę że poradziłaby sobie dobrze XX lat temu w KP na starym forum bo kiedyś była moda na takie umpa Szeroki uśmiech ba nawet była edycja o nazwie "umpa-umpa" gdzie same tego typu perełki się znajdowały xD a teraz... hmm może być ciężko, powodzenia.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2120
Wiek : 24

BIAŁORUŚ: Yulia Atroschanka - Nashaleta.by Empty Re: BIAŁORUŚ: Yulia Atroschanka - Nashaleta.by

Sro 24 Kwi - 19:33
Zdecydowanie zbyt porywczo dobrałem słowa. Najmocniej przepraszam @Poland & również @Wilk.
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

BIAŁORUŚ: Yulia Atroschanka - Nashaleta.by Empty Re: BIAŁORUŚ: Yulia Atroschanka - Nashaleta.by

Sro 24 Kwi - 21:58
Warto odnotować że wraz umpa-umpa jak wy to nazywacie przemyciłem odrobinę etniczności a mając do wyboru to i dwie ballady dokonałem słusznego wyboru.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

BIAŁORUŚ: Yulia Atroschanka - Nashaleta.by Empty Re: BIAŁORUŚ: Yulia Atroschanka - Nashaleta.by

Sro 24 Kwi - 22:40
Poland napisał:Warto odnotować że wraz umpa-umpa jak wy to nazywacie przemyciłem odrobinę etniczności a mając do wyboru to i dwie ballady dokonałem słusznego wyboru.

Czyli miałeś do wyboru tylko trzy piosenki? Szeroki uśmiech Biedny Poland, to rzeczywiście za surowo cię oceniliśmy.
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

BIAŁORUŚ: Yulia Atroschanka - Nashaleta.by Empty Re: BIAŁORUŚ: Yulia Atroschanka - Nashaleta.by

Czw 25 Kwi - 1:29
Zacznijmy od tego, że każdy lubi co innego... Jedni przepadają za umpa - umpa, inni za ciężkimi utworami... Kluczem jest jednak to, by potrafić uszanować czyjś wybór. Uśmiech Dla mnie Twój wybór nie jest koszmarnie zły, czego spodziewałem się po niektórych z powyższych komentarzy, aczkolwiek sam utwór jednak trochę męczy i dla mnie jest za bardzo nachalny... Jednak z rzeczy pozytywnych, przy utworach tego typu zawsze się tupie nóżką, a muszę przyznać, że jest to przyjemne uczucie, gdy można tak sobie beztrosko potupać przy nawet niezbyt ambitnej muzyce. Nie sądzę, by utwór przypadł do gustu większej części forum - życzę jednak powodzenia! Wink
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

BIAŁORUŚ: Yulia Atroschanka - Nashaleta.by Empty Re: BIAŁORUŚ: Yulia Atroschanka - Nashaleta.by

Czw 25 Kwi - 18:14
Drover napisał:
Poland napisał:Warto odnotować że wraz umpa-umpa jak wy to nazywacie przemyciłem odrobinę etniczności a mając do wyboru to i dwie ballady dokonałem słusznego wyboru.

Czyli miałeś do wyboru tylko trzy piosenki? Szeroki uśmiech Biedny Poland, to rzeczywiście za surowo cię oceniliśmy.
Przynajmniej chociażby z tych które najbardziej rozpatrywałem w kategorii konkursu. Mi piosenka którą zglosiłem przypomina te od innych młodych wykonawczyń znanych z białoruskich junior-preselekcji jak Angelina Pipper (2014), Nadezdha Misyakova (JESC 2015) czy Maria Zhlina (2017-2018) i to właśnie tą drogą poszedłem.
Sponsored content

BIAŁORUŚ: Yulia Atroschanka - Nashaleta.by Empty Re: BIAŁORUŚ: Yulia Atroschanka - Nashaleta.by

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach