Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning

+14
mercator
Alpaka
Aro
Skrzeczek
marjuz
Drover
IgorBielak
DanielW
iguś
Liver
Qweir
Nela_30
Łosoś
Yngwie / admin
18 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś Rosji?

0 - 0%
1 - 13%
0 - 0%
2 - 25%
2 - 25%
1 - 13%
1 - 13%
1 - 13%
0 - 0%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 8
 
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning  Empty ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning

Nie 12 Mar - 20:43
:russia: Rosja w Kijowie reprezentowana będzie przez Yulię Samoilovą w utworze Flame Is Burning



Ostatnio zmieniony przez Yngwie dnia Nie 12 Mar - 20:50, w całości zmieniany 1 raz
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning  Empty Re: ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning

Nie 12 Mar - 20:46
Ughh.. kłóce się z sobą. Piosenka jest świetna , tyle że..hmm obawiam się że została wystawiona tylko dlatego bo nikt jej nie wybuczy :/ Ogólnie komentarze są ostre. Ale i tak Rosja przejdzie. Po 12 od Bialorusi , Ukrainy , Estonii... Szczerze pomimo tego że piosenka fajna , nie chce zeby przeszła. Szkoda że zostanie wykorzystana do politycznej gierki na współczucie. 8/12.


Ostatnio zmieniony przez Cisza i łosoś dnia Nie 12 Mar - 20:58, w całości zmieniany 1 raz
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning  Empty Re: ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning

Nie 12 Mar - 20:54
Hmmmm. Piosenka całkiem całkiem, ale są lepsze w tym roku. Rosja pewnie przejdzie jak zwykle. Rosja w tym roku prowokuje i liczy na współczucie.
Qweir
Qweir
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 26
Płeć : Male

ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning  Empty Re: ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning

Nie 12 Mar - 21:02
Jestem ciekaw ocen jury bo w rankingu widzów pewnie będzie wysoko (jak to Rosja). Okaże się czy są na Eurowizji równi i równiejsi(nie chodzi mi o widzów bo tu nie ma równości). Jakby to śpiewała osoba pełnosprawna to założę się, że każdy by był krytyczny co do piosenki. Nas jury zmiotło w 2015 i tylko dzięki widzom awansowaliśmy.

Już widzę porównywanie tej piosenki z naszą piosenką z 2015 na tym forum jak też na innych.


Ostatnio zmieniony przez Qweir dnia Nie 12 Mar - 21:13, w całości zmieniany 2 razy
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning  Empty Re: ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning

Nie 12 Mar - 21:07
Rosja poszła w tym roku po bardzo proste środki (nawet znacznie prostsze niż w 2014). Zwyczajna, "wschodnia" ballada. Nie powiem, że nie wywołuje u mnie żadnych uczuć, bo podobają mi się te nostalgiczne brzmienia (charakterystyczne dla muzyki z tej części świata), jednak rewelacji nie ma. Rosjanie powinni pójść po bandzie, tak jak w zeszłym roku.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning  Empty Re: ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning

Nie 12 Mar - 21:12
Qweir napisał:Jestem ciekaw ocen jury bo w rankingu widzów pewnie będzie wysoko (jak to Rosja). Okaże się czy są na Eurowizji równi i równiejsi(nie chodzi mi o widzów bo tu nie ma równości). Jakby to śpiewała osoba pełnosprawna to założę się, że każdy by był krytyczny co do piosenki. Nas jury zmiotło w 2015 i tylko dzięki widzom awansowaliśmy.

Będzie odwrotnie , spodziewam się 12 od jury z takich krajów jak Białoruś. To jest Rosja. Ludzie sie nie nabiorą (szczególnie z zachodu) na ckliwą balladę wykonywaną  przez dziewczyne na wózku (pomimo z większą wadą niż Monika). Wszyscy wiedzą o co Rosji chodzi... EDIT : Patrząc na to co sie dzieje na twitterze i na yt to wydaje mi się że fani by Rosję rozszarpali.
Qweir
Qweir
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 26
Płeć : Male

ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning  Empty Re: ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning

Nie 12 Mar - 21:32
Cisza i łosoś napisał:
Qweir napisał:Jestem ciekaw ocen jury bo w rankingu widzów pewnie będzie wysoko (jak to Rosja). Okaże się czy są na Eurowizji równi i równiejsi(nie chodzi mi o widzów bo tu nie ma równości). Jakby to śpiewała osoba pełnosprawna to założę się, że każdy by był krytyczny co do piosenki. Nas jury zmiotło w 2015 i tylko dzięki widzom awansowaliśmy.

Będzie odwrotnie , spodziewam się 12 od jury z takich krajów jak Białoruś. To jest Rosja. Ludzie sie nie nabiorą (szczególnie z zachodu) na ckliwą balladę wykonywaną  przez dziewczyne na wózku (pomimo z większą wadą niż Monika). Wszyscy wiedzą o co Rosji chodzi... EDIT : Patrząc na to co sie dzieje na twitterze i na yt to wydaje mi się że fani by Rosję rozszarpali.
Nie wydaję mi się. Melodia sprawia że robi się bardzo smutno i z litości ludzie będą na nią głosować z większym impetem nisz na Monikę. Jak ta piosenka dostanie jakąś 12 to stracę wiarę w sam konkurs.
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning  Empty Re: ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning

Nie 12 Mar - 21:34
Rosja nie chciała zostać wybuczana jak w ostatnich latach, bo ludzie teraz nie odważą się obrazić Yulii. Szkoda mi tylko tej dziewczyny, bo ją właściwie wykorzystali.
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning  Empty Re: ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning

Nie 12 Mar - 21:50
Wow, to Rosja zaszalała. monetta (przepraszam, musiałem użyć tej emotki). Yulia jest prześliczna, a sama piosenka jest po prostu bardzo dobrą balladą, więc u widzów na pewno będzie wysoko. No cóż, Rosjanom trzeba przyznać, że mądrze to wszystko rozegrali. Smuci mnie tylko, że będzie leciał hejt na samą Yulię, a przecież ta cała sytuacja to nie jej wina. :|

Zostawiam 7/12.
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning  Empty Re: ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning

Nie 12 Mar - 21:58
Wyczuwam chęć prowokacji ze strony Rosji (chyba nie jako jedyny), jednak będę oceniał tylko utwór i samą wokalistkę, tak chyba będzie najbardziej sprawiedliwie. Piosenka jest dość zwykłą balladą, są w tym roku lepsze, ale są również gorsze. W wykonaniu trochę przeszkadza mi akcent/wada wymowy. Wokal Yulii jest jednak bardzo przyjemny, taki miękki i kojący. Ciekawe jak wokalistka będzie brzmieć w tym utworze na żywo.
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning  Empty Re: ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning

Nie 12 Mar - 22:16
Nela_30 napisał:Rosja nie chciała zostać wybuczana jak w ostatnich latach, bo ludzie teraz nie odważą się obrazić Yulii.
Mam nadzieję. Samo gwizdanie na Rosję jest przejawem sporego buractwa wśród fanów obecnych na ESC, a takie zachowanie wobec osoby niepełnosprawnej oznaczałoby już, że "gwizdający" jest po prostu podludziem i nie należy go traktować na równi z innymi myślącymi, empatycznymi osobami.
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning  Empty Re: ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning

Nie 12 Mar - 22:24
Szczerze to ja nie wiem co myśleć. Piosenka chyba jednak nie podoba mi się. Już jeżeli porównujemy to chyba wolę "In the name of love". Jakaś taka trochę bezpłciowa. Może jeszcze się przekonam. I tak gratulacje dla tej dziewczyny!

No dobra po paru przesłuchaniach podob mi się. Taka spokojna, ale przyjemna Uśmiech


Ostatnio zmieniony przez IgorBielak dnia Pon 13 Mar - 22:29, w całości zmieniany 1 raz
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 761
Płeć : Male
Wiek : 23

ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning  Empty Re: ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning

Nie 12 Mar - 22:50
Wlasnie nienawidze takich komentarzy, bo teraz kazdy bedzie pisal tylko o tym, ze jest na wozku, a nie o jej piosence. Najlepiej niech Yuliya w ogole skoczy z mostu i nigdzie sie nie pokazuje, bo bedzie, ze wszedzie gdzie sie nie pojawi wzbudza wspolczucie. Moze po prostu zabronimy jej spiewac i wystepowac na Eurowizji? Nawet jakby perfekcyjnie zaspiewala arie operowa i wygrala to byloby, ze wygrala tylko dlatego, ze "jest na wozku". Uśmiech Smutne, ale prawdziwe...

Swietna piosenka. Szeroki uśmiech Bardzo ladna ballada. Podoba mi sie.
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1240
Wiek : 23

ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning  Empty Re: ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning

Nie 12 Mar - 23:01
Gdybym usłyszał tą piosenkę nie znając kraju, byłbym raczej pewny że to z Rosji. Czuć wschód. A ballada jest bardzo dobra, oczywiście nie są to moje brzmienia i wysoko w moim rankingu nie będzie, ale jeżeli piosenka osiągnie niezły wynik w Kijowie, to bynajmniej nie przez tylko i wyłącznie ekhem "historię".
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 595
Płeć : Male
Wiek : 26

ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning  Empty Re: ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning

Nie 12 Mar - 23:09
Podoba mi się, że piosenka niesie w sobie jakiś przekaz. Doceniam to, ale jednak utwór brzmi jakoś mało ciekawie. Jest dla mnie nużący. Wypada na tle stawki raczej słabo. Rosja się nie postarała w tym roku. Ostatnio wysyłała piosenki z dużym potencjałem, a teraz mamy jeden ze słabszych utworów. Może ludzi chwyci za serce, ale póki co czuję się średnio przekonany.
5/12
Edit: A jednak z każdym odsłuchaniem podoba mi się bardziej. Lubię takie utwory z przekazem, które można jakoś wewnętrznie przeżyć. Nie obchodzi mnie, czy wózek jest, czy nie, ani czy jest to jakaś prowokacja. Oceniam piosenkę taką, jaką ją widzę. Jest to dobra ballada, trochę ciężko mi się ją ocenia. Póki co zmienię na mocne 7, ale ocena może się jeszcze zmienić.
Sponsored content

ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning  Empty Re: ROSJA: Yulia Samoilova - Flame Is Burning

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach