Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 262
Płeć : Female
Wiek : 25

BELGIA: The Beatles - Something Empty BELGIA: The Beatles - Something

Czw 27 Cze - 18:06

The Beatles to prawdopodobnie jedna z pierwszych rzeczy jakie przychodzą nam na myśl myśląc o muzykę lat 60 i 70. Dla mnie jest to również najważniejszy zespół mojego życia i choć wszystkie znam na pamięć, to nie wyobrażam sobie bez nich dnia. Z tego powodu wybór tylko jednej piosenki na tą edycję stanowił dla mnie kłopot. Jednak po przemyśleniu wybór padł na "Something" pochodzące z albumu "Abbey Road" z 1969 roku. Był to ostatni album nagrany przez The Beatles, ale ukazał się jako przedostatni.

Piosenka została napisana w całości przez George Harrisona w 1968 roku. Według Patti Boyd, czyli ówczesnej żony George, piosenka została jej zadedykowana. Tak też początkowo twierdził sam George, jednak w późniejszych latach się od tego dystansował twierdząc, że to piosenka dla ruchu Hare Kryszna, z którym sympatyzował. Tak czy inaczej to jedna z moich ulubionych piosenek grupy The Beatles, więc to właśnie ona będzie reprezentowała Belgię w 88. edycji Piosenki dla Forum.

Something in the way she moves
Attracts me like no other lover
Something in the way she woos me
I don't want to leave her now
You know I believe and how

Somewhere in her smile she knows
That I don't need no other lover
Something in her style that shows me
I don't want to leave her now
You know I believe and how

You're asking me will my love grow
I don't know, I don't know
You stick around, now it may show
I don't know, I don't know

Something in the way she knows
And all I have to do is think of her
Something in the things she shows me
I don't want to leave her now
You know I believe and how

skrót od 1:11

Drover lubi ten post

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach