Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

+12
yourraxus
Liver
IgorBielak
Daniell
Yngwie / admin
Łosoś
iguś
Aro
Szymek79
mercator
Naar
DanielW
16 posters
Go down

Jak oceniasz reprezentantkę Serbii?

2 - 15%
3 - 23%
2 - 15%
0 - 0%
3 - 23%
3 - 23%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 13
 
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep Empty SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

Pon 27 Lut - 20:54
Serbski nadawca (RTS) zadecydował, że ten bałkański kraj w Kijowie reprezentować będzie wokalistka Tijana Bogićević. W kontekście eurowizyjnym możemy ją kojarzyć z tego, że była chórzystką podczas serbskiego występu w 2011. Twórcami jej konkursowej propozycji są Borislav Milanov, Bo Persson, Johan Alkenas i Lisa Ann-Marie Linder, stworzyli oni m.in. "If love was a crime" (Bułgaria, 2016).

Eurowizyjny utwór tego bałkańskiego kraju to "In too deep"


SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep 72043_449539303684_139183568684_5241544_2714750_n

Źródło: http://esctoday.com/141831/serbia-tijana-bogicevic-coming-kyiv/


Ostatnio zmieniony przez DanielW dnia Sob 11 Mar - 18:09, w całości zmieniany 1 raz
Naar
Naar
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep Empty Re: SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

Pon 27 Lut - 21:35
Nie znam babki, ale obejrzałem kilka występów na żywo i przyznam, że ma bardzo ciekawy głos.

Oby nie napisali jej pospolitej radiówki bo z takim głosem zasługuje na coś lepszego, ambitniejszego!
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep Empty Re: SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

Pią 3 Mar - 18:44
Heh, a na dzienniku eurowizyjnym napisali (kliknij tutaj) że Tijana zaśpiewa piosenkę "If love was a crime". Byłem trochę zaskoczony, że tegoroczna piosenka serbska będzie miała taki sam tytuł jak zeszłoroczna piosenka bułgarska...
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep Empty Re: SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

Pią 3 Mar - 19:07
mercator napisał:Heh, a na dzienniku eurowizyjnym napisali (kliknij tutaj) że Tijana zaśpiewa piosenkę "If love was a crime". Byłem trochę zaskoczony, że tegoroczna piosenka serbska będzie miała taki sam tytuł jak zeszłoroczna piosenka bułgarska...

Dziennik Eurowizyjny napisał:(...)która w Kijowie zaśpiewa utwór twórców „If love was a crime”,(...)

Wink
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep Empty Re: SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

Sob 4 Mar - 3:46
Hehehe, dwa razy czytałem ten tekst na dzienniku i jakoś tego nie doczytałem. Kłania się czytanie ze zrozumieniem Uśmiech.
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 534
Płeć : Male

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep Empty Re: SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

Pon 6 Mar - 17:08
Tijana wykona w Kijowie utwór "In Too Deep".
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep Empty Re: SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

Pon 6 Mar - 17:41
...a oto fragment tego utworu: https://m.youtube.com/watch?v=uFCiuY9HkgA
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep Empty Re: SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

Pon 6 Mar - 18:53
Czuję ogromny potencjał w tej zapowiedzi, mam nadzieję, że tego nie zepsują. Czekam z niecierpliwością na całość.
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep Empty Re: SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

Pon 6 Mar - 19:31
Fakt, ten fragment naprawdę brzmi obiecująco. *-* Oczywiście po dodaniu tekstu wszystko może się jeszcze zmienić (jak np. w przypadku Chorwacji), ale jestem dobrej myśli. Uśmiech

PS. Brzydko, że Serbowie ukradli Macedonii piosenkę. :oops:

PS2. Czy tylko ja słuchając do 20 sekundy tego fragmentu się nie zorientowałem, że nim jest? :P Zmyliły mnie te animacje loga i podkład w tle, myślałem początkowo, że to jakiś jingiel. :o
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep Empty Re: SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

Sob 11 Mar - 16:53
Za ok. 2 godziny Serbia , mam cichą nadzieje że nie będzie to klapa po dobrym snippecie jak Izrael czy Czechy...

.....................................


SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep Laura-poldvere-laura
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep Empty Re: SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

Sob 11 Mar - 16:55
Cisza i łosoś napisał:Za ok. 2 godziny Serbia , mam cichą nadzieje że nie będzie to klapa po dobrym snippecie jak Izrael czy Czechy...

z tego urywka mało da się wywnioskować, ale myślę, że nie będzie tak źle. btw, Cisza i łosoś miałeś wcześniej konto na escforum.pl (pytam tylko z ciekawości)? Uśmiech

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep Empty Re: SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

Sob 11 Mar - 16:57
Nie Wink ale byłem obserwatorem.. ogólnie chciałem założyć konto przed wyborem Kaśki , no ale tamto forum zniknęło.

.....................................


SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep Laura-poldvere-laura
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 594
Płeć : Male
Wiek : 28

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep Empty Re: SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

Sob 11 Mar - 18:05
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep Empty Re: SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

Sob 11 Mar - 18:19
Eh.. no i Serbia dołącza do mej listy zawodu. Co prawda może nie aż tak jak Czechy , ale to nie jest nic specjalnego. Oczekiwałem więcej. 6/12

.....................................


SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep Laura-poldvere-laura
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep Empty Re: SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

Sob 11 Mar - 18:22
Zwykła piosenka. Nie wywołuje żadnych emocji ani zachwytu ani czegoś innego. Na pewno jest to dobra produkcja. Pewnie za jakiś czas będzie mi się bardziej podobać. Bałkany odbiegają od stylu ballad typu Serbia 2012 Czarnogóra 2014 i stawiają na nowoczesne brzmienia. To dobrze w sumie. Jednak wolę Macedonię.
Sponsored content

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep Empty Re: SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach