Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

+12
yourraxus
Liver
IgorBielak
Daniell
Yngwie / admin
Łosoś
iguś
Aro
Szymek79
mercator
Naar
DanielW
16 posters
Go down

Jak oceniasz reprezentantkę Serbii?

2 - 15%
3 - 23%
2 - 15%
0 - 0%
3 - 23%
3 - 23%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 13
 
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep - Page 2 Empty Re: SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

Sob 11 Mar - 18:24
Zacznę od teledysku - świetny, jak na razie chyba mój ulubiony w tym roku Serce
Po fragmencie spodziewałem się czegoś bardziej alternatywnego. Tymczasem dostaliśmy radiówkę... świetną radiówkę! Jaram się, doskonała, przemyślana produkcja. Żadna nutka nie dzieje się tutaj przez przypadek. I pomimo tego, że nie jest to jakaś megaodkrywcza piosenka ( skojarzenia z Runnin' czy zeszłorocznym WoW), jednak jest tutaj powiew świeżości. Na Bałkany leci kolejna 12.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep - Page 2 Empty Re: SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

Sob 11 Mar - 18:27
a ja się nieco zawiodłem, tak radiówka, nowoczesna itd. ale refren w ogóle nie zapada mi pamięci, nie jest chwytliwy, a piosenka ciągnie się i ciągnie.. Tak czy inaczej przy tegorocznej stawce Serbia i tak będzie w moim top wysoko, a to tylko dlatego, że jest niewiele ponad przeciętna od reszty miernot. Wink 6/12

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep - Page 2 Empty Re: SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

Sob 11 Mar - 18:29
Genialna radiówka. Serce Po pierwszym przesłuchaniu od razu jestem wstanie zanucić kawałek. Szeroki uśmiech Nowocześnie, a sam instrumental jest genialny. Jeśli ta pani dobrze śpiewa na żywo, to liczę, że Serbia znajdzie się w maju po lewej stronie tabeli finałowej. Coraz więcej piosenek wybranych wewnętrznie okazuje się być perełkami. 8)

12/12
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep - Page 2 Empty Re: SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

Sob 11 Mar - 18:44
To propozycja Serbii, czy Austrii/Holandii/Malty? Utwór zapada mi jakoś w pamięć (refren przede wszystkim), ale nic poza tym. Nie towarzyszy mi przy nim żadne wyższe uczucie. Faktycznie bardzo radiowa piosenka, spokojnie mogliby ją młócić w Esce i chyba wszyscy byliby zadowoleni Uśmiech
yourraxus
yourraxus
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Pride

Liczba postów : 51
Płeć : Female
Wiek : 24

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep - Page 2 Empty Re: SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

Sob 11 Mar - 18:52
Sam instrumental jest świetny, ale całościowo piosenka jest mocno przeciętna. Serbia mnie zawiodła. :( 5/12.
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 935
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep - Page 2 Empty Re: SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

Sob 11 Mar - 18:54
A mi się podoba. Bardziej niż Macedonia. Jest świeżo, przyjemnie, można się oderwać.

10/12
avatar
Gość
Gość

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep - Page 2 Empty Re: SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

Sob 11 Mar - 19:42
Im mniej już zostało państw bez piosenek tym bardziej lepsze powstają, Serbia oczywiście do tego grona należy, bardzo dobra propozycja, która nieco mi przypomina Firework Katy Perry w refrenach xD a że ten utwór lubię to ten także :> i kolejna dyszka leci ode mnie ^^
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep - Page 2 Empty Re: SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

Sob 11 Mar - 20:01
Dobra piosenka, ale osobiście wolę piosenki Macedonii i Azerów. Byłaby lepsza gdyby bardziej ją urozmaicić...
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep - Page 2 Empty Re: SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

Sob 11 Mar - 23:41
Taka zwykla, typowa, popowa piosenka. Nie meczy jednak. Szeroki uśmiech Mozna posluchac bez koniecznosci zatykania uszu. Calosc wypada niezle. Moze i nie jest to nic odkrywczego ani genialnego, ale nie slucha sie tego zle. Moze byc. Na tle innych piosenek to jest okej.
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep - Page 2 Empty Re: SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

Nie 12 Mar - 0:36
Kolejna już ujawniona w ostatnich dniach bardzo porządna radiówka. Refrenom nie mam właściwie nic do zarzucenia. Zwrotki natomiast są dla mnie trochę bez wyrazu, ale też bez tragedii. Głos wokalistki jest dość zwykły, jednak również brzmi nieźle. Wydaje mi się, że zeszłoroczna Serbia była trochę lepsza, jednak może się to jeszcze u mnie zmienić, w końcu utwór Tijany znam dopiero parę godzin :P
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep - Page 2 Empty Re: SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

Nie 12 Mar - 1:00
Te dźwięki na początku trochę mnie irytują. Ogólnie brzmi to dla mnie trochę zbyt jakby komercyjnie. Nie czuję się przekonany. Piosenka bardzo przypomina mi zeszłoroczną Maltę, która zdobyła "aż" 11 punktów od telewidzów w finale, ale była w top 4 głosowania jury. Ciekawe, czy z tegoroczną Serbią będzie podobnie. Cóż, ten rok wydaje się słabszy i Serbia ma więcej sojuszników, więc raczej u telewidzów tak marnie nie będzie. Zostawię 5/12.
avatar
Gość
Gość

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep - Page 2 Empty Re: SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

Sob 18 Mar - 11:03
Znając praktycznie całą stawkę i stawiać z założenia, że zwycięzca na zmianę jest ballada > szybka piosenka > ballada to w ciemno sądzę, że Serbia może w tym roku wygrać, coraz więcej wyświetleń, światowe i refren, który w głowie zostaję, to jest takie świetne, jedna z lepszych wydań Serbii, wyprzedza w moim rankingu Czechy no i bije się o miejsce z Azerami xD
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep - Page 2 Empty Re: SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

Czw 23 Mar - 19:36
Nic specjalnego. Zwykła piosenka, cały czas mam wrażenie, że gdzieś już słyszałem coś podobnego. Zwrotki są całkiem przyjemne, podobają mi się skrzypki (około 2 minuty), niestety refren bardzo zawodzi. Jest słaby i dla mnie strasznie płaski - wszystko zlewa się ze sobą, brakuje jakiegoś charakterystycznego elementu, który wyróżnił by ten utwór na tle innych.
Nie jest źle, ale mogło być lepiej - 5/12
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep - Page 2 Empty Re: SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

Czw 6 Kwi - 0:18


Ojć Serbia też trochę zawaliła Live'a w Izraelu, ale sądzę, że problemu z przejściem nie powinna i tak mieć. Myślę, że takiego typu utwory podobają się jurorom no i wsparcie od innych krajów bałkańskich pewne.
Moja opinia o tym utworze uległa lekkiej poprawie. Ma w sobie energię (której jednak trochę straciła na żywo :p ) i słucha mi się jej dosyć dobrze, ale nadal uważam ten utwór za jeden ze słabszych w tym roku.
Sponsored content

SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep - Page 2 Empty Re: SERBIA: Tijana Bogićević - In Too Deep

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach