Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

ESTONIA: Idina Menzel and Tracie Thoms - Take me or leave me Empty ESTONIA: Idina Menzel and Tracie Thoms - Take me or leave me

Nie 12 Maj - 0:03
W czwartej edycji cudownego konkursu wystąpią dwie niesamowite panie z piosenką Take me or leave me

ESTONIA: Idina Menzel and Tracie Thoms - Take me or leave me 9ce6e911


Kocham Idina i wiedziałem, że prędzej czy później będę musiał coś z nią wystawić <3

Przy okazji w normalnym życiu wspiera ona środowisko LGBT

https://muzotakt.pl/15294/idina-menzel-dziewczyna-dla-elsy/
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ESTONIA: Idina Menzel and Tracie Thoms - Take me or leave me Empty Re: ESTONIA: Idina Menzel and Tracie Thoms - Take me or leave me

Nie 12 Maj - 14:17
Hmmmm, dość ciekawy wybór. Nieźle brzmi sobie w tle, jednak muszę przyznać, że brakuje mi tutaj czegoś charakterystycznego, czegoś wow. Bo na tę chwile brzmi to jak typowy utwór z typowego soundtracku to typowego amerykańskiego filmu. Nie skreślam jednak szans, wszystko zależy od tego, co przygotowała konkurencja.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1864
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ESTONIA: Idina Menzel and Tracie Thoms - Take me or leave me Empty Re: ESTONIA: Idina Menzel and Tracie Thoms - Take me or leave me

Pon 13 Maj - 22:21
W moim serduszku zawsze będzie soft spot dla musicali, więc Twój wybór już na starcie mi się podoba. Muszę się z tym jeszcze więcej osłuchać, ale wydaje mi się, że ja w przeciwieństwie do kolegi momenty wow jak najbardziej tutaj widzę, jeden za drugim. Wink No i świetne jest to jak Murzynka na początku tylko kręci głową na to wszystko, a potem się przyłącza i pokazuje pazurki. Szeroki uśmiech

Powodzenia!
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

ESTONIA: Idina Menzel and Tracie Thoms - Take me or leave me Empty Re: ESTONIA: Idina Menzel and Tracie Thoms - Take me or leave me

Sro 15 Maj - 20:31
Świetna, półżartobliwa i półpoważna musicalowa piosenka! Serce Wokale są nieziemskie - a melodia bardzo przyjemna dla ucha. Uśmiech I świetne zakończenie utworu, gdy dochodzi do kulminacji, następuje tytułowe "Leave me". Stronnicowy przykład, jak zrobić genialną piosenkę do filmu. Powodzonka! Szeroki uśmiech
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

ESTONIA: Idina Menzel and Tracie Thoms - Take me or leave me Empty Re: ESTONIA: Idina Menzel and Tracie Thoms - Take me or leave me

Sob 25 Maj - 15:44
Pokazywałeś nam już ten utwór jakiś czas temu. Ma niezły klimacik i tworzy spójną historię z video, ale nawet jako gatunek musical tutaj nie zdaje próby. Niczym nie zachwyca, po dwóch kolejnych piosenkach kompletnie zapominasz. Powodzenia za edycję!
Sponsored content

ESTONIA: Idina Menzel and Tracie Thoms - Take me or leave me Empty Re: ESTONIA: Idina Menzel and Tracie Thoms - Take me or leave me

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach