Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1864
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

HOLANDIA: Jay Chou - Fearless Empty HOLANDIA: Jay Chou - Fearless

Wto 14 Maj - 0:15
HOLANDIA: Jay Chou - Fearless Jaychou

:netherlands: Sienekeland w tej edycji konkursu reprezentować będzie pochodzący z Tajwanu Jay Chou. W preselekcjach zadecydowaliście, że spośród jego trzech piosenek wystartować powinno Fearless (po polsku: Nieustraszony, natomiast po chińsku: 霍元甲 - gdyby ktoś szukał na Spotify). Utwór ten jest tematem przewodnim filmu z 2006 roku o tym samym tytule (swoją drogą bardzo polecam), którego sceny stanowią sporą część poniższego teledysku.



Dastame, Drover, Batiooo, Aro, Liver, Wonder, Aleks - bardzo dziękuję Wam za głosy Uśmiech
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

HOLANDIA: Jay Chou - Fearless Empty Re: HOLANDIA: Jay Chou - Fearless

Wto 14 Maj - 18:20
Mój faworyt przegrał, co za niespodzianka xd Na pewno plus za odwagę w wyborze, jednak daleko mi do zachwytów. Śpiewany wysoko refren średnio mi podchodzi, podobnie jak marszowo-wojenny klimat. Jednak te typowo dalekowschodnie wstawki mają swój urok i ciekawie brzmią. Cóż mogło być lepiej, jednak na pewno znajdą się osoby o wiele bardziej zadowolone z tego wyboru niż ja Szeroki uśmiech
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

HOLANDIA: Jay Chou - Fearless Empty Re: HOLANDIA: Jay Chou - Fearless

Wto 14 Maj - 18:47
Nie wiem czy ja tu muszę coś pisać. Azjatycki klimacik <3333333333333333333333333333333333 Mam nadzieje, że będzie awans do finału i inni tego nie udupią :/
avatar
Gość
Gość

HOLANDIA: Jay Chou - Fearless Empty Re: HOLANDIA: Jay Chou - Fearless

Wto 14 Maj - 18:54
Na początku chcę Cie przeprosić, że nie zdążyłem zagłosować w preselekcjach :(  więc pozostawię chociaż komentarz.
Piosenka z całą pewnością będzie się wyróżniać, wschodni klimat aż nadto wyczuwalny, początek brzmi dla mnie, jak ścieżka dźwiękowa do gry przygodowej z domieszką akcji, później było nieco nietypowo, refren to taka miła odskocznia, nie brzmi jednostajnie, ogólnie miło mi się słuchało piosenki, jak sobie poradzi, pewno też zależeć będzie od reszty :P

Powodzenia Szeroki uśmiech
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

HOLANDIA: Jay Chou - Fearless Empty Re: HOLANDIA: Jay Chou - Fearless

Sro 15 Maj - 19:43
Fajny, żywy utwór. No i oczywiście bardzo wschodnioazjatycki Uśmiech Cieszę, że to on wygrał, bo pozostałych dwóch z pre już nie pamiętam, zaś ten cały czas mi leci w głowie.

Swoją drogą, w poprzedniej edycji piosenki, które zdecydowanie wygrały swoje preselekcje, poradziły sobie potem dobrze w konkursie (jedna z nich to już w ogóle). Mam nadzieję, że Twoja teraz też przynajmniej wejdzie do finału.
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

HOLANDIA: Jay Chou - Fearless Empty Re: HOLANDIA: Jay Chou - Fearless

Sro 15 Maj - 20:51
Wolałem "Extra Large Shoes", ale to też jest mocne! Uśmiech Ma niesamowity orientalny klimat i wyjątkową charakterystyczność, jeśli chodzi o muzykę - można puścić przypadkowo na ulicy i zapewne większość ludzi będzie wiedziała skąd to jest. Szeroki uśmiech

Powodzonka! Uśmiech
Sponsored content

HOLANDIA: Jay Chou - Fearless Empty Re: HOLANDIA: Jay Chou - Fearless

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach