Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Miss & Mister Eurowizji 2019

+9
Drover
Fenistil
Wilk
Morison
Skrzeczek
Dawid
Dastame
mercator
Kuba
13 posters
Go down
avatar
Gość
Gość

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Empty Re: Miss & Mister Eurowizji 2019

Czw 6 Cze - 10:15
Na szybko o pierwszym półfinale, większych zaskoczeń nie ma, najbardziej szkoda mi będzie Leonory :denmark: zaskoczył nieco awans Tamary :macedonia: ale jak widać, zdjęcie ma znaczenie i finale myślę, że będzie mała zmiana w szeregach.

Drugi półfinał jest chyba lepszy w rezultatach, szczególnie w dolnej partii, szkoda tylko ZENY :belarus: ale patrząc na punkty walka była faktycznie zacięta i padło niestety na nią, wymieniłbym za nią Tamarę :montenegro: i byłoby bez zarzutu, ale i tak silny finał się zapowiada. Szeroki uśmiech
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2129
Wiek : 24

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Empty Re: Miss & Mister Eurowizji 2019

Czw 6 Cze - 10:23
Zala 27pkt??? XDD
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Empty Re: Miss & Mister Eurowizji 2019

Czw 6 Cze - 14:26
Dawid napisał:Zala 27pkt??? XDD

No właśnie. Wygląda to tajemniczo. Moim zdaniem Zala jest naprawdę bardzo ładna. Nie spodziewałem się, że może jej zabraknąć w finale. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło przejście jednej Pani, która ma coś ciekawego w oczach.
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 894
Płeć : Male
Wiek : 23

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Empty Re: Miss & Mister Eurowizji 2019

Czw 6 Cze - 14:48
No to coś ode mnie.
5/7
Wyniki mi się podobają. Wszystkie moje ulubienicę z tego semi są dalej. Na pewno w finale nie chciałem widzieć Tamty. Sabine jest dla mnie zaskoczeniem i to całkiem sporym. Myślałem, że poleci z jakimiś 20pkt, ale podoba mi się to, że awansowała. Wyżej widziałbym Laurite i przed rozpoczęciem głosowania byłem pewny, że awans wywalczy Zala a tu taki wielki flop. Zena (*) ale w sumie była mi obojętna. Na pewno wolałbym ją albo Zale/Laurite zamiast wysuszonej Tamty. Katerina/Jonida/Ola/Tamara/Dominika byłem pewny przed startem, że sobie poradzą i tak też się stalo.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Empty Re: Miss & Mister Eurowizji 2019

Pią 7 Cze - 16:50
ZENA BIEDACTWO CO ONI CI ZROBILI :(

Z pierwszego półfinału wielkim szokiem jest dla mnie ostatnie miejsce Ivany :<
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Empty Re: Miss & Mister Eurowizji 2019

Pią 7 Cze - 18:12
Niby z której strony Zala jest ładna? Szeroki uśmiech Ona jest paskudna. A Zena wygląda jak typowa brzydka gówniara, nic ciekawego.
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 894
Płeć : Male
Wiek : 23

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Empty Re: Miss & Mister Eurowizji 2019

Nie 9 Cze - 19:30
Głosowanie w finale pań nadal trwa! Tymczasem ruszamy z pierwszym półfinałem panów.

Zasady:
-Każdy użytkownik forum (który posiada co najmniej 10 postów) może zagłosować w wyborach;
-Należy przyznać punkty dziesięciu najpiękniejszym, używając „skali eurowizyjnej” (od 1 do 12, bez 9 i 11);
-Głosy proszę wysyłać do mnie w prywatnej wiadomości;
-Proszę nie ujawniać ich nikomu innemu. To, jak każdy głosował, zostanie przedstawione po zakończeniu wyborów. Ujawnienie głosów będzie karane ich niewliczeniem;
-Raz wysłane głosy są głosami ostatecznymi. Głosy wysłane drugi raz przez jedną osobę nie będą przyjmowane;
-Do finału awansuje 9 najpiękniejszych panów z pierwszego półfinału i 8 z drugiego.;


Koszyczki:




PIERWSZY PÓŁFINAŁ:

1. :iceland: Matthias Haraldsson :iceland:

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Matias10


2. :lithuania: Jurij Veklenko :lithuania:

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Juryj10


3. :norway: Fred Buljo :norway:

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Tom10


4. :finland: Darude :finland:

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Darude11


5. :san marino: Serhat :san marino:

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Sss10


6. :georgia: Oto Nemsadze :georgia:

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Oto10


7. :spain: Miki :spain:

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Miki10


8. :swis: Luca Hänni :swis:

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Luca10


9. :czech: Albert Černý :czech:

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Albert10


10. :netherlands:  Duncan Laurence :netherlands:

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Duncan10


11. :latvia: Marcis Vasilevskis :latvia:

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Marcis10


12. :montenegro: Željko Vukčević :montenegro:

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Ijeko10


13. :italy: Mahmood :italy:

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Mahmod10


14. :belgium: Eliot :belgium:

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Eliot10


15. :montenegro: Rizo Feratović :montenegro:

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Rizo10


16. :iceland: Einar Stefánsson :iceland:

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Einar10


17. :czech: Antonín Hrabal :czech:

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Antoni10


Głosowanie trwa od dziś do niedzieli godziny 20:00.

HYMN
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 894
Płeć : Male
Wiek : 23

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Empty Re: Miss & Mister Eurowizji 2019

Sro 12 Cze - 20:13
WYNIKI MISS EUROWIZJI 2019
































MIEJSCE TRZECIE

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Kateri13





































MIEJSCE DRUGIE

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Nevena14








































MISS EUROWIZJI 2019 ZOSTAŁA

BUMBUM:






























Wyniki finału i półfinałów

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Miss_310


Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Miss_110


Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Miss_210



Zapraszam do komentowania wyników i głosowania w konkursie panów Szeroki uśmiech
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2129
Wiek : 24

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Empty Re: Miss & Mister Eurowizji 2019

Sro 12 Cze - 22:03
Przez te pomieszane terminy w końcu zapomniałem, że nie głosowałem w finale :P Winnerka to jedno wielkie WTF. Jest ładna, ale nic ponadto. Kult przeciętności to chyba domena konkursów tutaj :-DD
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 894
Płeć : Male
Wiek : 23

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Empty Re: Miss & Mister Eurowizji 2019

Sro 12 Cze - 22:19
Winnerka jest cudowna i mega cieszy mnie win <3 Dzisiejsze głosy dały jej wygraną <3 Byłem pewny że wygra :greece: albo :Serbia: a tu taka miła niespodzianka. Chociaż oczywiście tamte panie są również mega cudowne i spokojnie byłyby dobrymi zwycięzcami. I chyba jest to też pierwsza winnerka plus size Szeroki uśmiech Tyle o boskiej Olci

Kate trzecia w semi i tak mocno udupiona w finale xD Półki wysokie miejsca co cieszy, ale ja wolałbym Dominikę przed Aską. Srbuk zaskakujący wysoko, ale przynajmniej tutaj jej dobrze poszło :P Sabine nie spodziewałem się wgl w finale i mimo, że nie jestem fanem jej urody to top 10 cieszy, bo mam zaskoczenie. Carlotka na 13 miejscu (*) ale gdyby odjąć moje głosy to weszłaby do finału 1pkt przewagi więc i tak wyrwała 1 miejsce.

Zwyciężczyni myślę, że dla niektórych może być kontrowersyjna, ale większość zdecydowała (i kc Was za głosy na Olke <3)

Luna
Luna
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 86
Płeć : Female

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Empty Re: Miss & Mister Eurowizji 2019

Czw 13 Cze - 2:29
Trochę śmiesznie, że zwyciężczyni była dopiero trzecia w półfinale, no ale jestem kontenta z wyników.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Empty Re: Miss & Mister Eurowizji 2019

Czw 13 Cze - 18:21
Dawid napisał:Przez te pomieszane terminy w końcu zapomniałem, że nie głosowałem w finale :P Winnerka to jedno wielkie WTF. Jest ładna, ale nic ponadto. Kult przeciętności to chyba domena konkursów tutaj :-DD

To. Ona nawet jakaś ładna nie jest. Przeciętna do bólu. Wyjdziesz na ulicę i masz sto takich kobiet. Nie ogarniam fenomenu. A było kilka naprawdę ładnych kobiet jak Nevena, Katerine czy Jonida, które biją ją na głowę i to bez porównania...
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Empty Re: Miss & Mister Eurowizji 2019

Czw 13 Cze - 19:07
Wygrała najpiękniejsza. Serce Generalnie cały top mi się podoba, jedynie za nisko :australia: Kate, a :latvia: Sabine moim zdaniem nie powinna znaleźć się w finale.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1873
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Empty Re: Miss & Mister Eurowizji 2019

Czw 13 Cze - 21:11
Takiej zwyciężczyni zupełnie się nie spodziewałem. Niby nie można powiedzieć, że nie jest ładna, ale za to jej uroda tak jak piszecie jest bardzo "codzienna" - taka na jaką kompletnie się nie zwraca uwagi. Dla przykładu przytoczę, że dopiero wczoraj (wpisując jej nazwisko do wyszukiwarki) zorientowałem się, że to właśnie ona była w Melodi Grand Prix 2018 w duecie ze Stellą Mwangi (który uwielbiałem) - ja zapamiętałem ją jedynie jako losową ciemnoblond lasię, której twarz po chwili zapomnę, Skąd się wziął jej fenomen tutaj na forum? Coś czuję #manipulacje organizatorki. :P No chyba że oprócz urody głosujący brali też pod uwagę osobiste sympatie, bo Alexandrę rzeczywiście zaliczyłbym jako jedną z najsympatyczniejszych tegorocznych uczestników. Skoro ludzie uznali ją za zwyciężczynię, to gratki dla niej. Wink

Cała reszta topki jest fajna i cieszy mnie względnie wysokie miejsce pięknej Jonidy. W tym roku 90% albańskiego występu to było dla mnie zachwycanie się jak ładnie ona wygląda na scenie. Uśmiech Troszkę szkoda, że żadnej z finałowych Tuliasek nie udało się załapać na podium, bo w tym roku akurat polskie reprezentantki głosy za urodę zebrały zasłużenie, nie opierając się na głosowaniu patriotycznym.
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Empty Re: Miss & Mister Eurowizji 2019

Pią 14 Cze - 8:29
Dawid napisał:Przez te pomieszane terminy w końcu zapomniałem, że nie głosowałem w finale :P

Też, chociaż nawet miałem przygotowane:

Spoiler:

Jak widać niewiele wniósłbym do wyników, chociaż znacznie zmniejszyłaby się różnica między pierwszymi dwoma miejscami, zaskoczył mnie wysokie miejsca :greece: Duski i :poland: Sinkiewicz, mimo, że mi się podobają, szkalowanie :montenegro: Czarnogórek to największy skandal tej edycji, wiem, że gówniana piosenka, ale tu oceniamy urodę XD Nie wiem kto to "MEC" z tabelki z głosami ale gratuluję gustu Uśmiech
Sponsored content

Miss & Mister Eurowizji 2019  - Page 2 Empty Re: Miss & Mister Eurowizji 2019

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach