Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 684
Płeć : Male
Wiek : 20

SZWECJA: LUCE - Nakon dana tog Empty SZWECJA: LUCE - Nakon dana tog

Czw 6 Cze - 20:03
Zwyciężczynią bosskich preselekcji została chorwacka wokalistka LUCE z utworem Nakon dana tog i to ona będzie reprezentować :sweden: Szwecję w 5. edycji PdF.


(Skrót: 0:30 - 1:20)

SZWECJA: LUCE - Nakon dana tog Pre10

Wielkie dzięki za głosy dla Karola, Aro, Morisona, Xytrosa, Wondera, Fenistila, Aleksa i Łososia Serce
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

SZWECJA: LUCE - Nakon dana tog Empty Re: SZWECJA: LUCE - Nakon dana tog

Pią 7 Cze - 0:20
Ufff, wygrała najlepsza piosenka. Twój wybór głównie ujął mnie ciekawym klimatem i nietuzinkowym głosem wokalistki <3 Poza tym utwór po prostu bardzo fajnie sobie płynie, za co dodatkowy plus. Mam nadzieję, że chociaż zbliżysz się do wyniku ostatniej chorwackiej piosenki wystawionej w naszym konkursie Szeroki uśmiech
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1258
Wiek : 23

SZWECJA: LUCE - Nakon dana tog Empty Re: SZWECJA: LUCE - Nakon dana tog

Pon 10 Cze - 1:00
Na pewno jest to dużo lepszy utwór niż ten z którym wygrałem :P. Siedzę w Chorwacji, ale piosenki nie znałem, więc bez goryczy mogę ci kibicować Szeroki uśmiech
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 894
Płeć : Male
Wiek : 23

SZWECJA: LUCE - Nakon dana tog Empty Re: SZWECJA: LUCE - Nakon dana tog

Pon 10 Cze - 17:51
Nie głosowałem w pre, bo wszystko wydawało mi się mniej więcej równe. Natomiast jak teraz słucham wszystkich songów z tej edycji to Lucy fajnie się wyróżnia. Wybór na pluss
Sponsored content

SZWECJA: LUCE - Nakon dana tog Empty Re: SZWECJA: LUCE - Nakon dana tog

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach