Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

AUSTRALIA: Birds of Tokyo - Good Lord Empty AUSTRALIA: Birds of Tokyo - Good Lord

Sro 19 Cze - 11:54
W 6. edycji Piosenki dla Forum, :australia: Australię reprezentować będzie piosenka, która niesamowicie wkręciła mi się przez ostatni miesiąc - mowa o utworze zespołu Birds of Tokyo pt. Good Lord.



AUSTRALIA: Birds of Tokyo - Good Lord 8309fd7fff42c5a9d82040780b7dadf1329d1468
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

AUSTRALIA: Birds of Tokyo - Good Lord Empty Re: AUSTRALIA: Birds of Tokyo - Good Lord

Sro 19 Cze - 15:39
świetny kawałek, chyba ich najnowszy dobytek bo nie kojarzę jej z żadnego ich albumu.. czyżby singiel? cieszę się że Birds of Tokyo zagościli w konkursie, zespół jest znany w Australii i naprawdę tworzą muzykę na dobrym poziomie. życzę powodzenia :australia:

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

AUSTRALIA: Birds of Tokyo - Good Lord Empty Re: AUSTRALIA: Birds of Tokyo - Good Lord

Sro 19 Cze - 15:53
Yngwie napisał:czyżby singiel?

Tak, singiel wydany w tym roku, niewykluczone, że znajdzie się na nowym albumie.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 761
Płeć : Male
Wiek : 23

AUSTRALIA: Birds of Tokyo - Good Lord Empty Re: AUSTRALIA: Birds of Tokyo - Good Lord

Sro 19 Cze - 20:42
Yngwie napisał:świetny kawałek, chyba ich najnowszy dobytek bo nie kojarzę jej z żadnego ich albumu.. czyżby singiel? cieszę się że Birds of Tokyo zagościli w konkursie, zespół jest znany w Australii i naprawdę tworzą muzykę na dobrym poziomie. życzę powodzenia :australia:


Ja już wcześniej zgłosiłem ten zespół w KP z utworem "Brace".
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

AUSTRALIA: Birds of Tokyo - Good Lord Empty Re: AUSTRALIA: Birds of Tokyo - Good Lord

Sob 29 Cze - 11:45
Lubię to. Piosenka jest dość bezpiecznym popem, ale przynajmniej natychmiastowo się wkręca. Po prostu sprawia mi przyjemność jej słuchanie, pomaga w tym mocny rytm w tle. Tylko teledysk fuj. :pale:
Sponsored content

AUSTRALIA: Birds of Tokyo - Good Lord Empty Re: AUSTRALIA: Birds of Tokyo - Good Lord

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach