Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

CZECHY: Martina Bárta - My Turn

+13
Drover
IgorBielak
Liver
DanielW
Jasiek
Skrzeczek
iguś
mercator
Aro
Yngwie / admin
Alpaka
Daniell
KarolStark
17 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś Czechom?

1 - 7%
3 - 20%
4 - 27%
3 - 20%
2 - 13%
1 - 7%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 6%
 
Wszystkich Głosów: 15
 
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 928
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

CZECHY: Martina Bárta - My Turn Empty CZECHY: Martina Bárta - My Turn

Sob 4 Mar - 14:49
Reprezentantką :czech: czeskich barw w Kijowie została Martina Bárta z utworem My Turn.

CZECHY: Martina Bárta - My Turn --3WbTPQ

WERSJA STUDYJNA


Ostatnio zmieniony przez KarolStark dnia Wto 7 Mar - 18:20, w całości zmieniany 1 raz
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 594
Płeć : Male
Wiek : 28

CZECHY: Martina Bárta - My Turn Empty Re: CZECHY: Martina Bárta - My Turn

Wto 7 Mar - 18:17
Alpaka
Alpaka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 112
Płeć : Other / Decline to state

CZECHY: Martina Bárta - My Turn Empty Re: CZECHY: Martina Bárta - My Turn

Wto 7 Mar - 18:29
FROM DE WERY WERY FERST TAJM AJ SOŁ JU
czechy zawiodły kolejną balladą ;_; i nawet jeśli nie mam nic przeciwko duzej ilosci wolniejszych piosenek w tegorocznej stawce, któryś już utwór w tym stylu po prostu nie ma szans wnieść nic nowego do konkursu.
Jedyne co mi się podoba to refren, który pozostaje w głowie oraz soulowe wpływy w piosence.
Z pozytywów jeszcze na pewno muszę powiedzieć, że moja miss konkursu chyba ponownie pochodzi z Czech Serce
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

CZECHY: Martina Bárta - My Turn Empty Re: CZECHY: Martina Bárta - My Turn

Wto 7 Mar - 18:31
tak wiem kolejna ballada, ale jaka ładna :3 !!! przesłuchałem z zaciekawieniem do samego końca, lekko jazzowa, prosta i klasyczna kompozycja. Czechy mnie nie zawiodły :czech:. O ile Australia jest dla mnie zbyt radiowa i nijaka, tak My Turn ma swój charakterystyczny klimat. zostawiam 8/12

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

CZECHY: Martina Bárta - My Turn Empty Re: CZECHY: Martina Bárta - My Turn

Wto 7 Mar - 19:01
No aha ok w ten sposób. Pomimo paru interesujących fragmentów piosenka nie jest jakoś megaprzyciągająca, tak sobie leci i nic z sobą nie niesie. Najlepsze, co się dzieje w tej piosence to głos Martiny, bo sama piosenka nie urzeka niczym. 5 punktów, raczej nie zobaczymy :czech: znowu w Finale.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

CZECHY: Martina Bárta - My Turn Empty Re: CZECHY: Martina Bárta - My Turn

Wto 7 Mar - 19:16
Heh, piosenka taka sobie, może na żywo zabrzmi lepiej. Obawiam się, że w tym roku Czesi dostanę zero od widzów, ale tym razem w półfinale...
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

CZECHY: Martina Bárta - My Turn Empty Re: CZECHY: Martina Bárta - My Turn

Wto 7 Mar - 19:49
Naprawdę ładna ballada. Szeroki uśmiech Gorsza niż zeszłoroczne "I Stand", ale nadal OK. Całość jest spokojna, ale nie nudna, a początek refrenu przypomina mi piosenki największych amerykańskich gwiazd. :P Jeśli dorzuci się do tego ładny występ z równie ładnymi wizualizacjami, to moim zdaniem Czechy jak najbardziej awansują. Szeroki uśmiech

8/12
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

CZECHY: Martina Bárta - My Turn Empty Re: CZECHY: Martina Bárta - My Turn

Wto 7 Mar - 22:03
Jedna z najspokojniejszych piosenek tego roku. Miło się jej słuchało. Kolejny utwór, który musi chwycić widzów swoim klimatem, by sobie poradzić. Podoba mi się, ale nie jakoś niesamowicie. Dużo w tym roku takich piosenek. 7/12
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

CZECHY: Martina Bárta - My Turn Empty Re: CZECHY: Martina Bárta - My Turn

Wto 7 Mar - 22:29
Mimo, że jest to kolejna wolniejsza piosenka do kolekcji w I półfinale to nie można powiedzieć, że nie wyróżnia się niczym od tych, któe zostały nam do tej pory zaserwowane. Okazuje się, że wcale nie ma potrzeby nadmiernie eksponować swojego głosu aby zrobić wrażenie. Serce A sam utwór powinien na żywo tylko zyskać. Szeroki uśmiech Bardzo podoba mi się w nim prostota, klimat, spójność - no wszystko jest tu odpowiednio wyważone. :3 Z każdym przesłuchaniem wkręcam się coraz bardziej... Zostawiam 10/12.
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

CZECHY: Martina Bárta - My Turn Empty Re: CZECHY: Martina Bárta - My Turn

Wto 7 Mar - 22:33
Mam dosyć mieszane odczucia co do tej piosenki. Nie mogę powiedzieć, że zrobiła na mnie świetne pierwsze wrażenie. Na tę chwilę sądzę, że jest to po prostu dobry, dosyć klimatyczny utwór. Na pewno tym, co się wyróżnia się jest oryginalny wokal Martiny. Cóż, mimo że w mojej ocenie "My turn" jest słabsze od "I stand", to jednak Czesi zaskakująco trzymają poziom od swojego powrotu w 2015 i to zdecydowanie mnie cieszy Uśmiech
I może tegoroczna propozycja na razie nic mi nie urywa, to jednak mam wrażenie, że będzie się wkręcać, bo w kolejnych przesłuchaniach brzmi coraz lepiej... Wink
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

CZECHY: Martina Bárta - My Turn Empty Re: CZECHY: Martina Bárta - My Turn

Sro 8 Mar - 0:19
Nie miałem żadnych oczekiwań wobec utworu naszego południowego sąsiada i faktycznie, nic wybitnego to nie jest. Są momenty (szczególnie refren), w którym czuję, że mogło wyjść z tej piosenki coś fajnego, jednak to tylko chwile. Zwyczajna propozycja, bez wyrazu.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

CZECHY: Martina Bárta - My Turn Empty Re: CZECHY: Martina Bárta - My Turn

Sro 8 Mar - 17:12
Piosenka bardzo nudna...Nie widzę w tym roku Czech w finale. Ciekawe czy po kolejnej porażce wystartują za rok...
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

CZECHY: Martina Bárta - My Turn Empty Re: CZECHY: Martina Bárta - My Turn

Sro 8 Mar - 17:36
Nic ciekawego. Kolejna nudnawa ballada. O wiele bardziej wolałem "I stand". Ta wydaję mi się taka bez wyrazu. Chociaż jak inni zauważyli brzmi to jak wersja demo i gdyby to trochę pozmieniać mogłoby wyjść coś lepszego. Dalej czekam na efekt wow, albo jakaś power balladę typu Australia 2016 czy świetną popową radiówkę coś jak Bułgaria 2016.
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

CZECHY: Martina Bárta - My Turn Empty Re: CZECHY: Martina Bárta - My Turn

Sro 8 Mar - 18:16
mercator napisał:Nie widzę w tym roku Czech w finale. Ciekawe czy po kolejnej porażce wystartują za rok...
Niech tylko spróbują nie wziąć za rok udziału, to policzę się z nimi. Zresztą uważam, że Czechy mniej się już zrażają po porażkach niż kiedyś. Wiedzą też pewnie, że niepowodzenie w jednym roku, nie wyklucza sukcesu w następnym (vide 2015 i 2016).
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

CZECHY: Martina Bárta - My Turn Empty Re: CZECHY: Martina Bárta - My Turn

Sro 8 Mar - 19:34
Liver napisał:
mercator napisał:Nie widzę w tym roku Czech w finale. Ciekawe czy po kolejnej porażce wystartują za rok...
Niech tylko spróbują nie wziąć za rok udziału, to policzę się z nimi. Zresztą uważam, że Czechy mniej się już zrażają po porażkach niż kiedyś. Wiedzą też pewnie, że niepowodzenie w jednym roku, nie wyklucza sukcesu w następnym (vide 2015 i 2016).

Szkoda jednak że w tym roku postawili na taką nudną piosenkę. Może na żywo zabrzmi to lepiej, ale szanse na awans Czech do finału uważam za bliskie zeru.
Sponsored content

CZECHY: Martina Bárta - My Turn Empty Re: CZECHY: Martina Bárta - My Turn

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach