Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

CZECHY: Martina Bárta - My Turn

+13
Drover
IgorBielak
Liver
DanielW
Jasiek
Skrzeczek
iguś
mercator
Aro
Yngwie / admin
Alpaka
Daniell
KarolStark
17 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś Czechom?

1 - 7%
3 - 20%
4 - 27%
3 - 20%
2 - 13%
1 - 7%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 6%
 
Wszystkich Głosów: 15
 
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

CZECHY: Martina Bárta - My Turn - Page 2 Empty Re: CZECHY: Martina Bárta - My Turn

Sro 8 Mar - 21:54
Moj faworyt w tegorocznej Eurowizji. Szeroki uśmiech Piekny glos, jak i sama piosenka. Nie rozumiem czemu ludzie sie tak dziwia, ze kolejna ballada. Przeciez Martina jest jazzowa wokalistka. Oczekiwali, ze zglosi jakas popowa papke w stylu "This Is Love"?  Zdecydowanie jedna z najlepszych ballad, spokojna, fenomenalnie zaspiewana, tekst tez bardzo dobry. Szeroki uśmiech Oczywiscie na cuda nie licze, bo wydaje mi sie, ze ta piosenka jest taka zbyt osobista i za malo chwytliwa na Eurowizje (kilkanascie lat temu pewnie przeszlaby bez problemu, ale teraz niestety czasy sie zmieniaja i slucha sie innej muzyki, bardziej komercyjnej, nastawionej tylko na to zeby "wpadala w ucho"), ale wkurze sie jak nie bedzie finalu, bo to moim zdaniem najlepsza piosenka Czech (I Stand oraz Hope Never Dies tez byly dobre, ale jednak My Turn u mnie wygrywa). 12/12. Mocno trzymam kciuki. Martina for the win! <3

W ogole to smieszy mnie osoba, ktora wystawila tej piosence ocene 1. Martina juz za sam glos powinna miec co najmniej 4. xD Co z tego, ze to kolejna ballada, skoro jest dobra? Szeroki uśmiech Wole takie utwory niz jakies gowniane dziwactwa w stylu "Occidentali's Karma".
avatar
Gość
Gość

CZECHY: Martina Bárta - My Turn - Page 2 Empty Re: CZECHY: Martina Bárta - My Turn

Sro 8 Mar - 21:54
Ballada troszkę w radosnym wydaniu, oczywiście nie brakuje typowych emocji, jakie zwykle występują w takich piosenkach ale mimo wszystko bardzo pozytywne wrażenia mam, jest tutaj coś wciągającego, niby tak typowo a jednak potencjał jest i to mnie bardzo cieszy. Kolejny rok z rzędu Czechy wysoko u mnie i lepszego rezultatu oczekuję po Gabrieli ^^
Ode mnie soczysta 10 Uśmiech
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

CZECHY: Martina Bárta - My Turn - Page 2 Empty Re: CZECHY: Martina Bárta - My Turn

Sob 11 Mar - 16:45
Oficjalne video to czeskiej propozycji.

avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

CZECHY: Martina Bárta - My Turn - Page 2 Empty Re: CZECHY: Martina Bárta - My Turn

Pon 20 Mar - 9:55
Nie mam nic przeciwko wystawianiu ballad na Eurowizji - szczególnie takich jak Czechy. Pomimo podobieństwa w gatunku i tempie do wielu innych propozycji w tegorocznej stawce, "My Turn" wyróżnia się klimatem i charakterem. Podoba mi się, że w utworze słychać, że Marta jest wokalistką jazzową, ponieważ nadaje to piosence charakteru. Jest spokojnie i z klasą. Cieszę się, że Czesi nie wracają do koszmarków z lat 2008-2009, tylko utrzymują przyzwoity poziom.

8/12
Justi
Justi
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 49

CZECHY: Martina Bárta - My Turn - Page 2 Empty Re: CZECHY: Martina Bárta - My Turn

Sro 29 Mar - 23:01
Moim zdaniem " My turn" to jeden z najbardziej niedocenianych utworów w tym roku. Może nie jest to piosenka na wygranie konkursu, natomiast na pewno godna finału.
Insiles
Insiles
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 107
Płeć : Male
Skąd : Częstochowa

CZECHY: Martina Bárta - My Turn - Page 2 Empty Re: CZECHY: Martina Bárta - My Turn

Wto 2 Maj - 15:01
Bardzo ładna i spokojna ballada, nie jest to może piosenka na TOP 10 czy 15 ale może być.
7/12
Sponsored content

CZECHY: Martina Bárta - My Turn - Page 2 Empty Re: CZECHY: Martina Bárta - My Turn

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach