Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 103
Skąd : Manjolowo (gmina)

WIELKA BRYTANIA: Nakhane feat. ANOHNI - New Brighton  Empty WIELKA BRYTANIA: Nakhane feat. ANOHNI - New Brighton

Pią 12 Lip - 23:57
WIELKA BRYTANIA: Nakhane feat. ANOHNI - New Brighton  Nakhane_Anohni_885

:unitedkingdom: Wielką Brytanię w 7. edycji PdF będzie reprezentował urodzony w Republice Południowej Afryki wokalista Nakhane, a towarzyszy mu Brytyjczyk ANOHNI. Dziaaa, kisses :*


Recap od 1:13 :*
avatar
Gość
Gość

WIELKA BRYTANIA: Nakhane feat. ANOHNI - New Brighton  Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Nakhane feat. ANOHNI - New Brighton

Sob 13 Lip - 1:46
akurat niedawno odkrylem tworczosc Anohniego i zaintrygowała mnie, tak samo jak ten utwur dziaa pzdr
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WIELKA BRYTANIA: Nakhane feat. ANOHNI - New Brighton  Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Nakhane feat. ANOHNI - New Brighton

Sro 17 Lip - 12:14
Kolejna niesamowita propozycja z Twojej strony - bardzo chwytliwy i intrygujący utwór. Uśmiech Super, że jesteś tu w konkursie i mogę dzięki Tobie poznać wiele nowych (dla mnie) i zarazem bardzo dobrych utworów. Uśmiech Dzięki ogromne za to i powodzonka oczywiście! :*
Sponsored content

WIELKA BRYTANIA: Nakhane feat. ANOHNI - New Brighton  Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Nakhane feat. ANOHNI - New Brighton

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach