Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!

+16
Fenistil
makalise
Drover
Jasiek
DanielW
Radek
Darka
Alpaka
IgorBielak
KarolStark
mercator
Liver
Szymek79
Yngwie / admin
Aro
iguś
20 posters
Go down

Na ile punktów oceniasz reprezentantów Rumunii?

1 - 6%
1 - 6%
4 - 25%
1 - 6%
2 - 13%
0 - 0%
1 - 6%
1 - 6%
3 - 19%
2 - 13%
 
Wszystkich Głosów: 16
 
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!  Empty RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!

Nie 05 Mar 2017, 22:26
:romania: Rumunię :romania: w 62. Konkursie Piosenki Eurowizji organizowanym w Kijowie reprezentować będzie Ilinca w duecie z Alexem Floreą.

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!  Ilinca-feat.-Alex-Florea-win-Romania-semi-final-poll-2017

WYSTĘP Z PRESELEKCJI
WERSJA STUDYJNA
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!  Empty Re: RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!

Nie 05 Mar 2017, 22:39
Teoretycznie nic w tej piosence nie pasuje. Jednak dobrze to połączenie rapu z jodłowaniem wyszło i słucha się tego nadzwyczaj przyjemnie Szeroki uśmiech To jest takie pocieszne i chwytliwe Serce Jedyne, do czego bym się przyczepił to głos pani na żywo, powinna popracować nad tym do maja. Pomimo to jest to najlepszy wybór :romania: od 2011 roku, zasłużone 8.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!  Empty Re: RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!

Nie 05 Mar 2017, 22:40
coś czuję, że ta piosenka to będzie moje guilty pleasure tegorocznej eurowizji. Jest inna, ciekawa i ta dziewczyna tak jodłuje, że aż mnie gardło boli.. co ona tam ma? Szeroki uśmiech wesoły utwór z Rumunii, oby TVR zapłaciło w tym roku składkę !! xD zostawiam 7/12.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!  Empty Re: RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!

Nie 05 Mar 2017, 23:52
Tu się nic nie zgadza, nic tu do siebie nie pasuje. :?: Ale co z tego w momencie, gdy ta piosenka jest po prostu genialna. :!: Przy tym jodłowaniu wokalistki od razu na mojej twarzy pojawia się uśmiech, tego się tak dobrze słucha i w maju na pewno się wyróżni. Po dwóch totalnych szmirach, Rumunia wreszcie wystawia coś na poziomie. Życzę awansu, a w drugim semi nie powinno być to szczególnie trudne. 8)

10/12
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 534
Płeć : Male

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!  Empty Re: RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!

Pon 06 Mar 2017, 01:07
Piosenek coraz mniej do odkrycia a poziom nic a nic się nie podnosi. 🇳🇴 🇳🇴 🇳🇴
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!  Empty Re: RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!

Pon 06 Mar 2017, 02:35
Jakby ta dziewczyna nie jodłowała to byłaby nawet miła dla ucha piosenka. Nie chodzi o to, że nie lubię takiego stylu śpiewania, jednakże w tej piosence mi po prostu nie pasuje.

Coś czuję, że czeka nas pierwsza półfinałowa wtopa Rumunii (nawet mimo obecności w teoretycznie słabszym półfinale).
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!  Empty Re: RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!

Pon 06 Mar 2017, 10:46
Piosenka nawet niezła, ale wokal Ilinci nienajlepszy, szczególnie pod koniec piosenki.
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 929
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!  Empty Re: RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!

Pon 06 Mar 2017, 12:58
Aaaaaaa!!!! KOCHAM <3 Totalne cudo. Piosenka tak pozytywna, że aż mnie niesie do tańczenia. U mnie totalne TOP 1 <3 wreszcie coś świeżego na tle większości smętów. Mam nadzieję, że w Kijowie zajdzie bardzo wysoko! <3

12/12
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!  Empty Re: RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!

Pon 06 Mar 2017, 16:00
Jakoś nie podzielam zachwytów innych. Nie pasuje mi tu to jodłowanie. Jakoś to się nie klei. Nie wiem co inni widzą w tej piosence. Już połowa, a my ciągle nie mamy piosenki z efektem wow. Liczyłem trochę na Rumunię, ale się zawiodłem.
Alpaka
Alpaka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 112
Płeć : Other / Decline to state

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!  Empty Re: RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!

Pon 06 Mar 2017, 18:27
po prostu... nie
chyba nie muszę wypisywać, co mnie odrzuca w tej piosence bo jest to oczywiste i do wyłapanai na pierwszy rzut oka .-.
Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 255
Płeć : Female
Wiek : 25

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!  Empty Re: RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!

Pon 06 Mar 2017, 19:50
Okropność i kicz. Co to w ogóle ma być to jodłowanie? Jedynym plusem jest to, że pomysł na piosenkę był dość oryginalny. Jednak ja tego nie kupuję i mam nadzieję, że z roku na rok będzie coraz mniej takich koszmarków
Radek
Radek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 88
Płeć : Male
Wiek : 34
Skąd : Łódzkie

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!  Empty Re: RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!

Wto 07 Mar 2017, 12:45
Widziałem już różne dziwaczne połączenia, ale to już przesada...
Stanowcze nie dla tej dwójki.
A tak w ogóle to jodłowanie strasznie mi nie pasuje do Rumunów, może w innym konkursie, ale nie tutaj...
1/10 nie chcę dawać zera
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!  Empty Re: RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!

Wto 07 Mar 2017, 14:11
Piosenka zaczyna mnie denerwować, a przesłuchał ją tylko parę razy. Spodziewam się awansu i dobrego miejsca dla Rumunii tak jak miało to miejsce w 2013 roku...
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!  Empty Re: RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!

Wto 07 Mar 2017, 17:59
W przypadku tegorocznej rumuńskiej propozycji mam podobne odczucia jak co do estońskiej - wieje kiczem na kilometr, ale jednocześnie jest takie pocieszne Szeroki uśmiech Nie lubię rapu, nie lubię jodłowania, ale jakimś dziwnym sposobem to połączenie trochę przypadło mi do gustu. Utwór jest bardzo wesoły, chwytliwy, dołączając do tego fakt, że to Rumunia, myślę, że awans do finału nie będzie trudnym zadaniem.
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!  Empty Re: RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!

Wto 07 Mar 2017, 23:20
W niedzielę opanował mnie jodeleijowy szał, chyba z 10 razy z rzędu przesłuchałem tę piosenkę i trudno było mi przestać. Szeroki uśmiech Nie mogę jednak ukryć faktu, że po tych kilku dniach piosenka zaczyna mnie powoli irytować i powoli stacza się w moim rankingu. Sam właściwie nie wiem czy ją lubię czy nie. Szeroki uśmiech A to właśnie cechuje takie 'guilty pleasure'. :roll: 4/12 z plusikiem. Szeroki uśmiech
Sponsored content

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!  Empty Re: RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach