Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!

+16
Fenistil
makalise
Drover
Jasiek
DanielW
Radek
Darka
Alpaka
IgorBielak
KarolStark
mercator
Liver
Szymek79
Yngwie / admin
Aro
iguś
20 posters
Go down

Na ile punktów oceniasz reprezentantów Rumunii?

1 - 6%
1 - 6%
4 - 25%
1 - 6%
2 - 13%
0 - 0%
1 - 6%
1 - 6%
3 - 19%
2 - 13%
 
Wszystkich Głosów: 16
 
avatar
Gość
Gość

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!  - Page 2 Empty Re: RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!

Sro 8 Mar - 22:16
Łuuuuu po skończeniu piosenki przez chwilę przestałem myśleć..na pewno jest na swój sposób kreatywna, nie zbyt często można doświadczyć takich brzmień, co by wtedy było :o mówiąc bardzo krótko podoba mi się, będzie ładne urozmaicenie i na pewno nie będzie nudno Uśmiech waham się pomiędzy dwiema ocenami ale ostatecznie Rumunia dostaję ode mnie ładne 8.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!  - Page 2 Empty Re: RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!

Sro 8 Mar - 22:24
Dziwna ta piosenka. Na pewno jest oryginalna, ale mi niezbyt sie podoba. Niestety, ale irytuje. Nie wiem kto bardziej - on czy ona, wedlug mnie to wyszlo dosc chaotycznie. Moze gdyby glosy tej pary byly lepsze, ale mnie nie urzekaja. Szeroki uśmiech
avatar
makalise
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 2
Płeć : Female

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!  - Page 2 Empty Re: RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!

Czw 16 Mar - 11:00
Pierwszy raz kiedy usłyszałam tą piosenkę, to spodobała mi się bardzo Uśmiech Pomyslalam "wow, ciekawa propozycja z Rumunii" Niestety, ale z każdym kolejnym odsłuchem piosenka podoba mi sie coraz mniej i wręcz zaczyna mnie irytować Wink nie wiem czemu tak się dzieje,ale nie jestem juz w stanie jej całej przesłuchać...
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!  - Page 2 Empty Re: RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!

Pią 17 Mar - 1:49
Piosenka bardzo mi się podoba - nie będę ukrywał, że w sporej mierze ze względu jodłowanie. Aż mi się wyśmienita Belgia z JESC 2009 przypomina. Uśmiech I choć całość jest może troszkę tania, a wokalnie też mogłoby być lepiej, to jednak słucham raz za razem i utwór z pewnością będzie oscylował w okolicach mojego Top 10.
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!  - Page 2 Empty Re: RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!

Sob 18 Mar - 0:12
Zdecydowanie jeden z najsłabszych utworów w tym roku. Może wreszcie im się noga powinie ileż można shitu wprowadzać do finału.
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!  - Page 2 Empty Re: RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!

Wto 21 Mar - 17:26
Mnie się ostatnio coraz bardziej podoba, choć na początku nie mogłem się do końca do niej przekonać. Może brzmi jakoś kiczowato to jodłowanie, ale co z tego, skoro słuchanie tej piosenki daje dosyć dużo przyjemności? Jest bardzo pozytywna, energiczna i jedyna w swoim rodzaju w tegorocznej Eurowizji. Głosów pewnie zdobędzie dużo dzięki swej wyjątkowości (i rumuńskiej diasporze).
8/12
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!  - Page 2 Empty Re: RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!

Czw 23 Mar - 23:03
Ciężko znaleźć słowa, którym mogę wyrazić swoją opinię na temat tego tworu. Powiedzmy, że jest to mocno specyficzna propozycja. Niestety mnie nie przekonuję. Nie przepadam za hip-hopem, jodłowianie toleruję, ale raczej w muzyce folkowej. Doceniam pomysł na połączenie jodłowania z muzyką popularną, ale akurat tutaj to się nie sprawdza.

2/12 +1 punkt za pomysł i bądź co bądź dobre jodłowanie ze strony Illinci
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!  - Page 2 Empty Re: RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!

Sro 29 Mar - 13:46
Aro napisał:Teoretycznie nic w tej piosence nie pasuje. Jednak dobrze to połączenie rapu z jodłowaniem wyszło i słucha się tego nadzwyczaj przyjemnie Szeroki uśmiech To jest takie pocieszne i chwytliwe Serce Jedyne, do czego bym się przyczepił to głos pani na żywo, powinna popracować nad tym do maja. Pomimo to jest to najlepszy wybór :romania: od 2011 roku, zasłużone 8.



🤦 🤦 🤦 Byłem wtedy dziwnym człowiekiem. Na szczęście wszystko co złe kiedyś się kończy i przychodzi to, co dobre. Na serio - nie mam pojęcia co mi odbiło tak wysoko oceniając Rumunię. Piosenka z każdym dniem, kontaktem z nią straci coraz bardziej. Jedna z najbardziej irytujących piosenek tego roku, z 8 na 3 spada ocena.
Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 33
Skąd : Kraków

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!  - Page 2 Empty Re: RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!

Sro 29 Mar - 18:51
Koszmarek ESC 2017

Strzelam facepalma za facepalmem oglądając kolejne topy na YT, ja nie wiem czy Rumuni opanowali 90% topów i propsują swoją piosenkę jak się da ale ja totalnie nie czaję tego zachwytu. Mamy rock'n'roll a to proszę państwa jest Shit'n'kicz. Życzę Rumunii dna w półfinale!
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!  - Page 2 Empty Re: RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!

Pon 3 Kwi - 17:11
Aro napisał:
Aro napisał:Teoretycznie nic w tej piosence nie pasuje. Jednak dobrze to połączenie rapu z jodłowaniem wyszło i słucha się tego nadzwyczaj przyjemnie Szeroki uśmiech To jest takie pocieszne i chwytliwe Serce Jedyne, do czego bym się przyczepił to głos pani na żywo, powinna popracować nad tym do maja. Pomimo to jest to najlepszy wybór :romania: od 2011 roku, zasłużone 8.



🤦 🤦 🤦 Byłem wtedy dziwnym człowiekiem. Na szczęście wszystko co złe kiedyś się kończy i przychodzi to, co dobre. Na serio - nie mam pojęcia co mi odbiło tak wysoko oceniając Rumunię. Piosenka z każdym dniem, kontaktem z nią straci coraz bardziej. Jedna z najbardziej irytujących piosenek tego roku, z 8 na 3 spada ocena.

Piosenka Rumunii, robi nawet niezłe pierwsze wrażenie. Ale po kilku przesłuchaniach po prostu zaczyna irytować. Ale w maju większość usłyszy ją pierwszy raz. Mimo że piosenka nie podoba mi się, to jednak obstawiam, że Jodełkę usłyszymy też w finale.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!  - Page 2 Empty Re: RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!

Pią 7 Kwi - 5:21
No i stało się. Rumunia znalazła się na ostatnim miejscu mojego rankingu, a przy tym jest najgorszą w tym roku pomimo i tak tragicznego poziomu. Paskudna piosenka. To jest po prostu tak słabe, że nie da się wysłuchać nawet kilkunastu sekund bez odruchu wymiotnego i chęci zabicia osoby stojącej obok. Tragedia! O tej piosence nie da się napisać JAKIEGOKOLWIEK pozytywu. Jak to wejdzie do finału to będzie parodia. Może za rok będzie lepiej?
Insiles
Insiles
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 107
Płeć : Male
Skąd : Częstochowa

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!  - Page 2 Empty Re: RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!

Pią 7 Kwi - 20:35
Co to ma być? i jeszcze to jodłowanie i rap (chyba XD) nie po prostu nie może być w finale bo to będzie porażka. 1/12
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!  - Page 2 Empty Re: RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!

Pią 21 Kwi - 22:26
Oficjalne video do rumuńskiej propozycji.

Sponsored content

RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!  - Page 2 Empty Re: RUMUNIA: Ilinca feat. Alex Florea - Yodel It!

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach