Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ANDORA: Kadril & Alumea - Foliada de Folgoso Empty ANDORA: Kadril & Alumea - Foliada de Folgoso

Nie 26 Sty - 15:29
ANDORA: Kadril & Alumea - Foliada de Folgoso 81041850_10158046864369040_4224369587115786240_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_ohc=WNc6rjd9jWoAX9NhjDC&_nc_ht=scontent-frt3-1

Nie spodziewałem się tego, ale po raz drugi z rzędu mam przyjemność zaprezentować Wam utwór w języku galicyjskim, i to mimo zamiany stref. Istniejący od 1976 roku :belgium: belgijski zespół folkowy Kadril oraz uformowany w 2001 roku w :belgium: Brukseli zespół tradycyjnej :spain: galicyjskiej pieśni i tańca Alumea wykonają w tej edycji utwór Foliada de Folgoso z 2004 roku.

Składam podziękowania Liverowi za podsunięcie mi tej propozycji. To do niego proszę składać swoje pretensje jeśli piosenka się nie spodoba. :P A tak poważnie: życzę miłego słuchania! Uśmiech



Fragment do skrótu: 1-36-2:26


Ostatnio zmieniony przez Fenistil dnia Sro 29 Sty - 15:52, w całości zmieniany 1 raz
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

ANDORA: Kadril & Alumea - Foliada de Folgoso Empty Re: ANDORA: Kadril & Alumea - Foliada de Folgoso

Sro 29 Sty - 12:49
Bardziej spodziewałem się (nomen omen) hiszpańskiej inkwizycji niż tego, że ktoś wystawi w PdF-ie utwór polecony przeze mnie Szeroki uśmiech Ciesze się, że postawiłeś na niego, wprowadza cenny jak złoto element różnrodności. Fajne folkowe granie, tak jak Faun z 4. edycji czy Elane w Krajówce. Obyś przynajmniej powtórzył któryś z tych wyników Uśmiech
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach