Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+14
Dawid
Darka
marjuz
Wilk
Aleks
Yngwie / admin
KarolStark
Przemek
Łosoś
Jasiek
Fenistil
Szymek79
vestmann
Aro
18 posters
Go down
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1277
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI  Empty WYNIKI

Pią 9 Paź - 23:27
OTO FINALIŚCI:











































:sireland: IRLANDIA
Koevary - Pitronot zmanim

















































:sczech: CZECHY
Qonyratbay Fam - Bir an salam



























:estonia: ESTONIA
Stoffer & Maskinen - Silhuet
















































:sarmenia: ARMENIA
Erika Vikman - Syntisten pöytä




















































:smontenegro: CZARNOGÓRA
KAZKA - Pisnja Smilyvikh Divchat


































































:srussia: ROSJA
Joshua na die Reën - Die Wêreld Binne My











DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
07. :sfrance: FRANCJA: Idir - Ssendu (34 pkt.)
08. :sitaly: WŁOCHY: Aminata - Pamet Mani (31 pkt.)
09. :siceland: ISLANDIA: Ásgeir - Leyndarmál (27 pkt.)
10. :sfinland: FINLANDIA: Máddji - Iđitguovssu (10 pkt.)
11. :salbania: ALBANIA: Fokke Simons - Oh My (DSQ - 22 pkt.)
12. :spoland: POLSKA: Maciej Zieliński - Marzenia Judyty (DSQ - 3 pkt.)


Punktacja awansujących:
1. 80 pkt.
2. 74 pkt.
3. 58 pkt.
4. 52 pkt.
5. 44 pkt.
6. 38 pkt.


_______________________________________________________________________________________________________________

OTO FINALIŚCI:

























:saustralia: AUSTRALIA
THE HARDKISS feat. MONATIK - Кобра (Kobra)

























:snetherlands: HOLANDIA
Bazart feat. Eefje de Visser - Onder Ons

































:shungary: WĘGRY
TELEx TELEXs - รถไฟเที่ยวสุดท้าย (A Train From Now to Never)


































:sdenmark: DANIA
Petra Marklund - Panna Mot Panna (Forever Young)

































:sserbia: SERBIA
Els Amics de les Arts - Les Coses

































:sukraine: UKRAINA
Froukje - Groter Dan Ik










































:sfaroes: WYSPY OWCZE
TNS - Umona feat. Mpumi










DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
08. :sbosnia: BOŚNIA I HERCEGOWINA: Pokáč - Nešahej na mě (40 pkt.)
09. :sbelgium: BELGIA: Werchowyna - Polubyła Ja Stefana (36 pkt.)
10. :ssweden: SZWECJA: SiniYasemin - Mayday (33 pkt.)
11. :snorway: NORWEGIA: Leander Kills - Szerelmetlen dal (29 pkt.)
12. :sgermany: NIEMCY: Xindl X, Mirka Miškechová - Cudzinka v tvojej zemi (24 pkt.)
13. :sbelarus: BIAŁORUŚ: Eluveitie - Slania's Song (22 pkt.)


Punktacja finalistek:
1. 88 pkt.
2. 54 pkt.
3. 51 pkt.
4. 47 pkt.
5. 46 pkt.
6. 45 pkt.
7. 44 pkt.



Gratulacje dla finalistów/ek i dzięki dla tych, którzy przyszli na W2G. Tak do 1 pojawi się post z głosowaniem Uśmiech

Yngwie / admin, Aro, Aleks and Morison lubią ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Pią 9 Paź - 23:47
Hmmm. Z jednej strony z pierwszego półfinału przeszły same dobre piosenki, więc tutaj przyczepić sie nie ma za bardzo czego. Jednak :finland: Finlandia zasługiwała na wyższą lokatę, no i szkoda :albania: Albanii. W sumie trochę szok, że nawet bez dsq zbyt wiele by nie ugrała. No i dzięki za wszystkie na :iceland:, mimo wszystko trochę przykro, że tyle czekania aż wystawię tę piosenkę i nie udało się nawet być blisko awansu. Ale cóż, poziom był naprawdę wysoki a przy tej skali głosowania zdarzyć się mogło wszystko.

Z drugiego semi chętnie dalej usłyszałbym :bosnia: i :germany:

Daniell lubi ten post

avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 344
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Pią 9 Paź - 23:53
Wyniki I półfinału całkiem w porządku. Przeszły 3 utwory z mojego Top 4, także jest całkiem ok. Przeszło też niestety moje ostatnie miejsce w topce, ale jestem w stanie przeżyć ten fakt  Zabawny  Szkoda mi przede wszystkim :france: Francji, która bardzo mnie zauroczyła. W dodatku utwór wykonany w dość nieznanym języku, co również doceniam. Dzięki @syguu za wystawienie tak fajnego utworu Uśmiech :iceland: Islandia (chociaż jak dla mnie nie jest to najlepszy utwór Asgeira) i zwłaszcza :finland: Finlandia zasługiwały na nieco lepszy wynik punktowy, chociaż poza 1 państwem, ciężko by mi było wymienić je za innych finalistów

Stawki II półfinału jeszcze nie słuchałem, więc nie mogę skomentować.

A no i dziękuje bardzo za głosy na :czech: Czechy i awans do finału po krótkiej przerwie Uśmiech

Aro lubi ten post

Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 598
Płeć : Male
Wiek : 28

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Sob 10 Paź - 6:36
1 semi nie znam to się nie wypowiem, ale 2 wyniki żenujące. Jestem w szoku, że fenomenalna Bośnia out, a jedna nudna do bólu piosenka in. Swoim wynikiem też jestem lekko zdziwiony, bo obstawiałem jakieś 9-10 miejsce, a tu prawie ostatni. Myślę, że może to być spowodowane skalą melodi - cieszę się, że głosowałem nią pierwszy i ostatni raz (btw miałbym piękne dwa klarowne zera w zwykłej punktacji). No i ciekawe czy Dania/Holandia znowu pomogły sobie w awansie swoimi dwunastkami xdd
Jestem też zaskoczony, że akurat Pl i Alb dostały DSQ.

KarolStark and Fenistil lubią ten post

Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 540
Płeć : Male

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Sob 10 Paź - 10:16
Dziękuję za awans do finału po dłuższym czasie. Uśmiech Brak awansu dla :iceland: to duży szok dla mnie nie będę ukrywał.

Aro lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1873
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Sob 10 Paź - 12:36
Gdyby przed edycją ktoś mi powiedział, że moje :bosnia: Nešahej na mě może się bić o awans, to na pewno bym nie uwierzył. Potem o dziwo pojawiła się fala pozytywnych opinii, które narobiły mi smaka na sprawienie niespodzianki, więc teraz tego braku awansu trochę jednak szkoda, ale i tak jestem bardzo zadowolony ze swojego udziału w tej edycji. Uśmiech

Wyniki mojego półfinału są w porządku, bo choć :germany: Niemcy niezasłużenie i niespodziewanie dla mnie skończyły tak nisko, to wśród awansujących są też fajne piosenki, których nie byłem pewny. Niby awansowały aż 3 moje zera, ale poza jednym wyjątkiem i tak są to piosenki na swój sposób jakościowe. Większości piosenek z półfinału nr 1 praktycznie nie znam, ale z powodu :albania: Albanii i :poland: Polski mi bardzo smutno, i to podwójnie w związku z tymi DSQ. :(

Daniell lubi ten post

Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Sob 10 Paź - 13:19
Czyli trzeba było cycolinke wystawić po prostu żeby się w końcu przebić do finału

Daniell, KarolStark, marjuz, Aro, Drover and Łosoś lubią ten post

Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1277
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Sob 10 Paź - 14:08
Wyniki 2. półfinału takie pół na pół, bo kilka fajnych piosenek odpadło a w zamian kilka się ślizgnęło (cholernie wyrównany semi). Szkoda na pewno Norwegii z oczywistych względów, nawet jeżeli nie było to w swojej dziedzinie nic wgniatającego w fotel, utwór tak czy inaczej ciekawy, wyróżniający się. Spodziewałem się, że Niemcy dostaną więcej punktów. Nic egzotycznego, ale piosenka bardzo melodyjna. Tradycyjnie dziękuję za punkty dla mnie. Jak na ostatnie miejsce to zebrałem sporo oczek ( Język 1) i przede wszystkim miałem klimatyczny utwór, z którym niewstyd przegrać.

W 1. półfinale szkoda tak niskiego wyniku Polska. Propozycja bardzo niewyróżniająca się, ale aż tak?


Ostatnio zmieniony przez Liver dnia Sob 10 Paź - 14:52, w całości zmieniany 1 raz

Daniell lubi ten post

marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1258
Wiek : 23

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Sob 10 Paź - 14:32
Wyniki 1 semi są OK., co prawda jak sobie zdaję sobie sprawę że skandalicznie dobrej :france: zabrakło 4 punktów do awansu i pewnie to do Cycolinki, to żałuję że gospodarze mogą głosować w semi. Szkoda też :iceland:, ale to wraz z wynikiem francuskim potwierdza, że jak się nie ma teledysku to od niektórych ma się 0 z automatu. A i :albania: wydawała się pewniakiem, lol.

Dzięki za awans, :ireland: entry to obok "Into Hope" z krajowej 26 moje dwa ulubione utwory które wystawiłem w tej serii, cieszę się że smakowało, choć dalej nie mam pojęcia czy miałem 38 punktów czy 80. No i pierwszy avans z kobiecym wokalem.

W drugim semi to mnie dziwi że od 2 miejsca w dół takie małe różnice, rezultat raczej nuda, wszedł stały zestaw liter i jakbym miał te sześć piosenek wymienić na piosenki które weszły to bym to zrobił. :bosnia: :germany: :belgium: :sweden: zapalam świeczkę <#>

Dawid, Daniell, KarolStark, Aro and Fenistil lubią ten post

Wilk nie lubi tego postu

Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 257
Płeć : Female
Wiek : 25

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Sob 10 Paź - 19:59
Po pierwsze to baaaardzo ale to bardzo wam dziękuję za awans dla Węgier. Wiele czasu spędziłam szukając tej jednej jedynej i wyjątkowej piosenki z Tajlandii. Jest to bardzo mi bliski kraj i bardzo mi zależało, aby wystawić stamtąd piosenkę w tej edycji. Bardzo się cieszę, że pociąg się wam spodobał i jestem w finale. To już w tym momencie najlepsza dla mnie seria KP/PDF. Dziękuję kochani.

Co do reszty wyników drugiego półfinału. Niestety prawie wszystkie moje ulubione piosenki zostały w półfinale. Najbardziej jednak jest mi szkoda Belgii i Bośni. Te dwie piosenki leciały na mojej playliście w zeszłym tygodniu przez prawie cały czas. Więc dzięki chłopaki, że je wystawiliście. Cieszę się jednak bardzo z awansu jednego z krajów w moim półfinale. Nie chcę jednak na razie zdradzać o jaki kraj chodzi.

Co do wyników pierwszego półfinału to super, że Rosja awansowała. Szkoda mi Islandii, to była świetna piosenka, więc szkoda, że nie została doceniona

Dawid, Liver, Aro and Fenistil lubią ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Sob 10 Paź - 21:40
Hardkiss/Kazki/Cycoliny = awans murowany. Włoski i polski zostały wykluczone, żeby nie pójść na łatwiznę, ale dla chcącego nic trudnego. Szeroki uśmiech (to jest żart, żeby nie było znowu jakiegoś bólu dupy...)

Mój półfinał rozegrał się zadziwiająco dobrze. Szkoda mi tylko Bośni i Hercegowiny oraz Białorusi, ale to było oczywiste, że to drugie nie przejdzie. Pierwszego półfinału nie znam, ale DSQ szokują. Dzięki za 29 pkt. - myślałem, że może nawet będę ostatni, więc nie jest źle. Szeroki uśmiech

Życzę powodzenia finalistom. Wink

marjuz and Liver lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2130
Wiek : 24

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Sob 10 Paź - 22:46
Dziękuję każdemu kto wziął sobie do serca temat edycji i nie potraktował go jako niechcianego punktu do odhaczenia. Niektórzy zafundowali nam naprawdę ciekawe muzyczne podróże. Szkoda zatem faktu, że nie zostali docenieni, a w zamian, tak jak wspomniano, mamy cycolinki. Edycja nie stała muzycznie na zbyt wysokim poziomie, a lista najlepszych piosenek się skróciła przed finałem. Z drugiej strony jednak trzeba się cieszyć dobrą muzą pokroju :israel: Irlandii, :netherlands: Ukrainy czy Luna Wysp Owczych. Wystawiając swój utwór nie liczyłem na awans, ale dziękuję za miłe słowa od kilku osób. Drugi półfinał był o wiele, wiele, wiele lepszy, a biorąc pod uwagę dyskwalifikacje to już całkowicie balans się zaburzył. Powo w finale.

marjuz, Darka, Fenistil and Drover lubią ten post

Przemek nie lubi tego postu

Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Nie 11 Paź - 1:22
Dzia max za awans dla catalanananana muziczki, lecz ogółem wyniki nio takie średnie powiedziałbym.
W II semi, poleciały świetne :belgium: Belgia i :bosnia: Bośnia, a weszły dwa utwory, które nie prezentują nic szczególnie ciekawego, ot taki wybór na awans do finału i nic więcej. Podobnie coraz bardziej szkoda mi :sweden: Szwecji, która zaczęła mi się wkręcać, no i :belarus: Białorusi, choć w tym przypadku wynik raczej był do przewidzenia.

Z pierwszego semi mega szkoda :france: Francji, która mogłaby wejść....w sumie za znaczną część finalistów z tego semi. Reszta ok, sama edycja zbytnio nie czaruje, ale w sm się tego spodziewałem.

Powodzenia w finale!

marjuz, Liver and Fenistil lubią ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Sob 17 Paź - 13:33
marjuz napisał:jak sobie zdaję sobie sprawę że skandalicznie dobrej :france: zabrakło 4 punktów do awansu i pewnie to do Cycolinki, to żałuję że gospodarze mogą głosować w semi.
Niby krótka ale niemiła aluzja z Twojej strony do moich punktów których notabene nawet nie znasz... a nawet gdybyś znał to umniejszanie ich tylko dlatego bo nie awansował ktoś z Twoch faworytów jest słabe i to jeszcze od osoby która przed chwilą sama gospodarzyła - sympatycy Wysp Owczych (a było ich trochę) gdyby tak spojrzeli na Twoje 5 pkt które brakowało właśnie :faroes: do awansu mogliby skwitować Cię edycje wcześniej dokładnie tak samo jak Ty mnie teraz ale chyba nie na tym powinno to tutaj polegać bo jak ktoś ma ochotę głosować na Ivany i Cycoliny to jego indywidualna sprawa, nie ważne czy gospodarz czy nie Wink Dodatkowo niebawem przy tabelce się może okazać że bez moich głosów Armenia i tak by awansowała i wtedy powinno Ci być trochę głupio :P

Pozostając przy jak widać kontrowersyjnej Armenii, nie wiadomo na pewno czy weszła ona z ostatniego miejsca a nawet jeśli to 38 pkt z nieba nie spadło, można się też domyślać że jej dorobek by się powiększył gdyby Dastame i Batio zagłosowali. Sama piosenka mimo że nie jest może zbyt ambitna to była jedną z dwóch najżywszych piosenek w całym tym semi i tym też pewnie zyskała głosy. Ogólny poziom edycji oceniam jako słabszy niż edycje normalne, imienną, anonimową czy nawet wakacyjną stąd też może jest to kolejny powód dla którego Jan awansował teraz a nie w dwóch poprzednich edycjach mimo że tam miał w teorii bardziej jakościowe utwory.

marjuz napisał:Szkoda też :iceland:, ale to wraz z wynikiem francuskim potwierdza, że jak się nie ma teledysku to od niektórych ma się 0 z automatu.
To już też totalny mit który obalił Aleks bo w 24 edycji nie mając teledysku rozwalił półfinał a następnie wygrał całą edycję a z drugiej strony równie dobrze temu zaprzecza obecny awans do finału Estonii i Węgier, sugerowanie więc że ludzie z góry rozdają 0 za brak teledysków jest mocno przesadzony.

Ze swojej strony dodam tylko że przykra jest DSQ @Dastame & @Batiooo :< liczę jednak że obaj powrócicie w trakcie trwania przyszłej serii.
Powodzenia wszystkim w dzisiejszym finale Uśmiech

Przemek, Jasiek, Fenistil and Aleks lubią ten post

marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1258
Wiek : 23

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Sob 17 Paź - 14:13
Wilk napisał:(...)

O jezus żartuję, od kiedy to forum jest takie hiperpoprawne, wszyscy mają beczunie że mapox lubi kantry i dziady, każdy ma jakąś łatkę i się nie obraża z tego powodu, zwłaszcza że z Cycolinki zazartowal nawet wystawiający. 

A w analogicznej sytuacji w 82(!) KP wpuscilem do finału dwunastką piosenkę Laibach - The Whistleblowers, a nie głosowałem w finale i też była akcja że przez jarmuża weszły dziady. No i co
Sponsored content

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach