Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+14
Dawid
Darka
marjuz
Wilk
Aleks
Yngwie / admin
KarolStark
Przemek
Łosoś
Jasiek
Fenistil
Szymek79
vestmann
Aro
18 posters
Go down
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WYNIKI  - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Nie 18 Paź - 18:16
marjuz napisał:No ja się z tym nie zgadzam, dlaczego mamy sobie nie komentować głosów i gustów
WYNIKI  - Page 3 LKB6FFW

Jeśli ma to iść w takim kierunku ^ ^ to może właśnie dlatego.

marjuz napisał:ja wam daję pełne prawo do krytykowania moich, bo jakoś się ich nie wstydzę, nie wiem jak ty.
A ja nie czuje takiej potrzeby odwiedzania forum by robić zbędne docinki w czyimkolwiek kierunku które zupełnie nic pozytywnego nie wnoszą do konkursu, oceniam piosenkę, podoba mi sie - daje pkt, nie podoba - nie daje. Nawet jak mam skomentować komuś coś co mi nie leży to staram się to zrobić w delikatny, neutralny sposób, myślę nawet że większość osób tak przecież robi stąd mogłeś dostać 0 od kogoś mimo w miarę pozytywnego komentarza, ja tam wole przeczytać nawet taki komentarz niż żadnego więc doceniam kilka osób które czasami starają się skomentować dosłownie wszystkie piosenki w danej edycji, to miłe z ich strony że poświęcają na to czas bo przynajmniej coś się dzieje w dziale.
Wracając do wątku, wczoraj wyniki na w2g wyglądały w ten sposób że nie można było dać 0 Ukrainie no bo od razu była "beka iksde, jak tak moszna!" serio? faktycznie rzetelna krytyka, nie dziwie się teraz że część ludzi wcale nie przychodzi na te wyniki.
Edycja sie skończyła, seria się skończyła, nie mam zamiaru dalej ciągnąć tego tematu. Skupmy się na na podsumowaniu serii i nowej muzyce. Pozdrawiam, pa.

Yngwie / admin, Przemek, Jasiek, Darka, vestmann and Fenistil lubią ten post

marjuz nie lubi tego postu

marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1258
Wiek : 23

WYNIKI  - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Nie 18 Paź - 19:53
EDIT: dobra nie chce mi się już kłócić o pierdoły


Ostatnio zmieniony przez marjuz dnia Pon 19 Paź - 1:51, w całości zmieniany 1 raz

Dawid lubi ten post

Przemek and Jasiek nie lubią tego postu

Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 257
Płeć : Female
Wiek : 25

WYNIKI  - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Nie 18 Paź - 20:11
Ja tylko chciałam bardzo podziękować Droverowi i Liverowi za 12 w półfinale i finale. Nie spodziewałam się, że akurat wam tak bardzo spodoba się moja propozycja. Dziękuję też Aro za 10 w finale Serce 1 Serce 1 Serce 1 Szczerze powiedziawszy od osoby od której najbardziej spodziewałam się głosów to dostałam 0 ale no dobra. Mi też na pewno nie podobają się zawsze te piosenki co inni myślą, że mi się spodobają. Hmmm pewnie wszysycy z nas tak mają.

Aco do wyników to oczywiście gratulacje dla Ukrainy. Piosenka była ok ale szybko mi się znudziła. Cieszy mnie 5 miejsce Wysp Owczych, jak dla mnie to najlepsza piosenka tego finału. Choć moim absolutnym zwycięzcą tej edycji jest Belgia.

Kolejna seria za nami ale już niedługo rozpoczniemy emocje związane z kolejną serią także pozostaje nam czekać. Do zobaczenia w kolejnej serii!

Yngwie / admin, Liver, Fenistil, Drover and Sebek lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2130
Wiek : 24

WYNIKI  - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Pon 19 Paź - 16:16
Mega winner, boska muza holenderska (eng. dutch) z :ukraine: Ukrainy. Gratulacja. W ogóle przewidziałem dokładne podium, więc godnie zastępuję Nelę_31. :ireland: Irlandia za nisko, ale przynajmniej :faroes: Owcze docenione czego się nie spodziewałem. Dziękuję za głosy dla :belgium: Werchowyna Band w półfinale.

---

Wilk napisał:Nawet jak mam skomentować komuś coś co mi nie leży to staram się to zrobić w delikatny, neutralny sposób, myślę nawet że większość osób tak przecież robi stąd mogłeś dostać 0 od kogoś mimo w miarę pozytywnego komentarza, ja tam wole przeczytać nawet taki komentarz niż żadnego (...)

No, a ja wolę szczery komentarz, zamiast udawania że każdy song w stawce mi się podoba. Na tym dla mnie polega ten konkurs - wymiana gustów, opinii i muzy. Gdyby wszystko miałoby polegać wyłącznie na matematycznym przydzieleniu punktów, bo "nikomu nic do moich głosów" to każdy by umarł z nudów po 3 edycjach. Muzyka to... uczucie. Dyskutujmy, kłóćmy się, wystawiajmy opinie, niech się dzieje, hah. Chciałem się podpisać po tym co @marjuz napisał, ale usunął, więc pa.

Wilk napisał:Wracając do wątku, wczoraj wyniki na w2g wyglądały w ten sposób że nie można było dać 0 Ukrainie no bo od razu była "beka iksde, jak tak moszna!" serio?

Obossss, przecież tu nie chodziło o żadne dyskredytowanie tych co dali zero. Po prostu Ukraina szła jak burza i była podjarka, że pobije rekord. Napisałem żartobliwie, że wszystko popsuli(ście). Ale c'mon przecież tam możnaby podstawić jakikolwiek song, jakiekolwiek osoby i przekaz byłby identyczny.

Oby w next serii jeszcze więcej "afer" Język 4 Język 4

marjuz, Fenistil and Łosoś lubią ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI  - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Pon 19 Paź - 17:09
Krytyka jest jak najbardziej spoko i komentarze być powinny, bo fajnie się je czyta (chociaż i tak mało osób korzysta z tej opcji niestety) tylko też żeby to robić z wyczuciem i bez żadnych kąśliwych uwag, które jednak czasami się pojawiają (typu "właśnie dlatego organizatorzy nie powinni głosować w półfinałach" czy jak to tam było)...

Yngwie / admin, Dawid, marjuz, Przemek, Jasiek, Łosoś and Wilk lubią ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

WYNIKI  - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Pon 19 Paź - 18:09
Bardzo fajne wyniki, z drugiej strony chyba najbardziej przewidywalna edycja w historii bo poza zwycięzcą, :montenegro: oraz :faroes: prawie wszędzie przewijali się w gronie faworytów, gratulacje dla @cryo, jak dla mnie to nadmuza, w pełni zasłużona wygrana i cieszy fakt, że tak jednogłośnie.
Ze swojego wyniku również jestem zadowolony, przyzwoicie udało się zakończyć tę pełną wzlotów i upadków serię, na koniec dzięki dla @Liver, @Daniell, @KarolStark, @syguu, @vestmann, @Xytros, @Yngwie, @Wonder oraz @Sebek w semi za dużo balli <3

Yngwie / admin, KarolStark and Liver lubią ten post

Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1277
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI  - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Pon 19 Paź - 19:30
Gratulacje dla :ukraine: Ukrainy. Finał jak finał a wygrała znośna piosenka, co nie jest regułą. Nie spodziewałem się, że Węgry i Australia (zwłaszcza te pierwsze) po wywalczeniu awansu w takim sobie stylu, obydwoje zmieszczą się do Top 10, ale pykło i może po prostu cała edycja (wyłączając Ukrainę) była tak wyrównana. Spoko jest również to, że wysokie miejsce zajęły Wyspy Owcze, obok Węgier najbardziej egzotyczny utwór w stawce.

Yngwie / admin lubi ten post

Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 598
Płeć : Male
Wiek : 28

WYNIKI  - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Sro 21 Paź - 14:18
Wilk napisał:Gratulacja dla tych którzy osiągnęli zadowalający dla siebie wynik.

O, to o mnie dziękuję Szeroki uśmiech
Wygrała najlepsza piosenka, lepiej być nie mogło. Dziękuję za wszystkie punkty na Niemcy. Było ich mało, ale za to solidne Wink :belgium: :belarus: :bosnia: Ręce ku niebu

Wilk lubi ten post

Sponsored content

WYNIKI  - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach