Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1277
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 24 Sty - 1:35
Brawo igi za kolejne zwycięstwo. Znowu zasłużone, bo piosenka ok, choć akurat tym razem to moralnie wygrana należała się Fenistilowi. Jakimś dziwnym zrządzeniem losu jeszcze nigdy mu nie pykło a tu idealnie znalazł środek między wyróżniającym się, zapamiętywalnym brzmieniem a unikatowymi wrażeniami podczas słuchania. Wyniki ogólnie spoko.

iguś, Fenistil and Aleks lubią ten post

Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 598
Płeć : Male
Wiek : 28

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 24 Sty - 12:50
Monotematycznie, ale chociaż piosenka fajniejsza niż poprzednia i co najważniejsze wpisująca się w tematykę edycji. Z większych manipulacji to chyba wróciliśmy do punktu wyjścia z UK i Rosją.
Z uwagi na wsparcie Ormian jakim się wykazaliście linczując propagandową piosenkę z Ukrainy :armenia: Armenia postanawia wrócić do konkursu.

Dawid, Liver, iguś, vestmann, Fenistil, Łosoś, Sebek and Aleks lubią ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 24 Sty - 14:08
Manjolla znów połączyła serca forumowiczów. Cieszę się, że mogłem dołożyć swoją cegiełkę do jej sukcesu. To zaszczyt, że taka diva reprezentuje naszą społeczność.

Dawid, iguś, Łosoś, Sebek and Aleks lubią ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1873
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 24 Sty - 15:04
Bardzo Wam dziękuję za wspaniałe 2. miejsce dla moich :czech: Kosmokwaków! Miło widzieć, że nie tylko ja dostrzegam w nich "to coś". Uśmiech Tak jak pisał Liver, udało mi się chyba znaleźć w kontekście obecnej edycji ten złoty środek i w rezultacie udało się znacząco przebić mój dotychczasowy rekord (5. miejsce w 96. KP i 25. PdF). Dzięki za wszystkie punkty, a w szczególności za te wysokie finałowe od :netherlands: :belarus: :austria: :bosnia: :moldova: :faroes: :italy: :germany: :finland: :albania:. W pewnym sensie czuje się w tej edycji zwycięzcą, bo :albania: Manjola to już całkiem inna liga. Język 3

No właśnie, :albania: Manjola... Szanse na jej ponowne zwycięstwo oceniałem na około 90% i jak widać przewidywania się sprawdziły. Uśmiech Myślałem, czy nie sypnąć jej jakimiś drobnymi punktami, ale ostatecznie doszedłem do wniosku, że w kontekście jej późniejszego zwycięstwa będę się jednak lepiej czuł sam ze sobą, jeśli tego nie zrobię. Już po fakcie czuję się jednak z tym zwycięstwem zaskakująco ok, w końcu piosenka jest całkiem fajna. Mam tylko nadzieję, że całe PdF się teraz nie posypie.

Reszta wyników finałowych bardzo fajna, a już szczególnie mnie cieszy obecność w Top 5 moich dwóch ulubionych utworów finału. :turkey: Turcja uosabiała w moim odczuciu niemal idealnie myśl przewodnią tej edycji (co lepiej zrobiła tylko :netherlands: Holandia), natomiast :unitedkingdom: Wielka Brytania jest moim zdecydowanym ulubieńcem pod kątem czysto muzycznym, wciąż pozostając w konwencji edycji.

A w ogóle to cieszę się, że taka edycja jednak się odbyła. Tyle osób kręciło na nią nosem, a moim zdaniem była na swój sposób udana.

Liver and Aleks lubią ten post

Sponsored content

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach