Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

Kto poprowadzi rozgrywkę w 2021 roku? Empty Kto poprowadzi rozgrywkę w 2021 roku?

Czw 25 Lut - 19:49
Moi Drodzy.
W tym roku nie planuję niczego prowadzić na forum. Jeśli chcielibyście, aby odbyła się Izabela 2021, potrzebne będzie zgłoszenie nowej osoby. Nie chcę tego nie wiadomo, jak długo odkładać, ale trochę czasu też uznaję, że lepiej dać, dlatego tak do 12 marca godziny ok. 20 czekam na zgłoszenia. Jak będzie wiele zgłoszeń, to najprawdopodobniej wybiorę osobę sam, jak nikt się nie zgłosi, to zastanowię się, co dalej. Wolałbym, aby zgłoszenia były tutaj w temacie, ale można też pisać do mnie prywatną wiadomość.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

Kto poprowadzi rozgrywkę w 2021 roku? Empty Re: Kto poprowadzi rozgrywkę w 2021 roku?

Wto 9 Mar - 21:02
Ja mogę poprowadzić.

Yngwie / admin, Skrzeczek and Aleks lubią ten post

Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

Kto poprowadzi rozgrywkę w 2021 roku? Empty Re: Kto poprowadzi rozgrywkę w 2021 roku?

Sro 10 Mar - 16:55
Dziękuję za zgłoszenie @Dawid. Myślę, że nie ma co dłużej czekać. Ogłaszam Cię prowadzącym Uśmiech.

Dawid, marjuz, vestmann, Fenistil and Aleks lubią ten post

Sponsored content

Kto poprowadzi rozgrywkę w 2021 roku? Empty Re: Kto poprowadzi rozgrywkę w 2021 roku?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach