Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

WYNIKI Empty WYNIKI

Nie 28 Lut - 22:49
[You must be registered and logged in to see this link.]

OTO FINALIŚCI:
























:sarmenia: ARMENIA
Nemra - Nare






























:sportugal: PORTUGALIA
mema. - Perdi O Norte

















:sfrance: FRANCJA
Clara Luciani - Ma soeur


























:sslovakia: SŁOWACJA
Kristína - Láska bombová


























:sazer: AZERBEJDŻAN
AISEL - Bu Bir Sondur






DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
06. :smoldova: MOŁDAWIA: Nadia Bologan - Eu vreau măritată - 60 pkt
07. :siceland: ISLANDIA: HATARI – KLÁMSTRÁKUR - 59 pkt
08. :sgermany: NIEMCY: LUNA - Verlierer - 54 pkt
09. :sireland: IRLANDIA: Fontaines D.C. - Boys in the Better Land - 53 pkt
10. :saustria: AUSTRIA: Voodoo Jürgens - Heite grob ma Tote aus - 52 pkt

Ostatnia zakwalifikowana piosenka zgromadziła 60 pkt

_______________________________________________________________________________________________________________

[b][You must be registered and logged in to see this link.]


OTO FINALIŚCI:



























:ssweden: SZWECJA
Darin - Hög
































:spoland: POLSKA
LUNA - Zgaś


























:skazakh: KAZACHSTAN
Far In Gate - Alysta






























:sukraine: UKRAINA
LUNA - Delfiny




























:suk: WIELKA BRYTANIA
Olivia Dean - Echo



































:sbosnia: BOŚNIA I HERCEGOWINA
Bijelo dugme - Lipe Cvatu







DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
07. :sswitzerland: SZWAJCARIA: Luca Hänni - Nie Mehr Allein - 54 pkt
08. :snetherlands: HOLANDIA: Marco Borsato, Armin van Buuren, Davina Michelle - Hoe Het Danst - 48 pkt
09. :sdenmark: DANIA: Marie Key - True Love - 47 pkt
10. :sczech: CZECHY: Olga Lounová - Jsem optimista - 43 pkt
11. :sgreece: GRECJA: Eleni Foureira - Temperatura - 36 pkt


Ostatnia zakwalifikowana piosenka zgromadziła 56 pkt

Dawid, Liver and Aleks lubią ten post

Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1277
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 1 Mar - 13:04
Znośne wyniki. Pierwszy półfinał nie powalił (poza jedną piosenką, nikt się szczególnie nie wyróżnił ani pozytywnie, ani negatywnie), więc nie mogło się wydarzyć nic wielkiego. Weszła przynajmniej :slovakia: Słowacja z przyzwoitą krajówką i to pierwszy awans Dastame'a...no od bardzo dawna, czyli spoko. :iceland: Islandia ścisła czołówka całej edycji, ale to było do przewidzenia, i tak mało zabrakło.

Drugi semi też git, choć mogłyby przejść :switzerland: Szwajcaria i :netherlands: Holandia (ignorując rock/metal to trudne rynki a Rahei z Darką jakoś sobie poradziły). Dzięki bardzo za awans, czułem że jeśli z czymś mam w tej serii znaleźć się w finale to raczej z tym. No i cieszę się, że pyknęło mi akurat w Krajowej, bo to fajna zabawa identyfikować się z prowadzonym państwem. Wiadomo, jak odnosisz sukces to jest to przyjemne niezależnie od tego, czy wystawiasz piosenkę z Bośni, Serbii, Włoch czy USA, ale krajowe to trudne edycje i trzeba trochę się naszukać, żeby być zadowolonym z tego, co zgłaszasz.
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 7 Mar - 21:36
WYNIKI FINAŁU 36. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM

[You must be registered and logged in to see this link.]




























1. :ssweden: SZWECJA: Darin - Hög - 128 pkt (Morison)

2. :spoland: POLSKA: LUNA - Zgaś - 126 pkt (Sebek)

3. :sfrance: FRANCJA: Clara Luciani - Ma soeur - 115 pkt (Jasiek)

4. :sportugal: PORTUGALIA: mema. - Perdi O Norte - 114 pkt (Cryo)
5. :sitaly: WŁOCHY: Diodato - Che vita meravigliosa - 114 pkt (Wilk)

[You must be registered and logged in to see this link.]
głosów nie oddał marjuz

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU
[You must be registered and logged in to see this link.]








[You must be registered and logged in to see this link.]

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU
[You must be registered and logged in to see this link.]









[You must be registered and logged in to see this link.]

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gratulacje dla mnie za trzecie zwycięstwo w konkursie!

Dzięki wszystkim za udział. Do zobaczenia w kolejnej edycji, którą poprowadzi dla Was kolega [You must be registered and logged in to see this link.]  Ręce ku niebu

Yngwie / admin, Liver, Sebek and Aleks lubią ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 7 Mar - 22:44
Jako gospodarz dziękuję wszystkim za udział w edycja 36 w :italy: Mediolan. Cieszę się że mogłem pokazać w tej serii kawałek repertuaru z ostatniej płyty Antonio Diodato, tym samym kawałek siebie. Piąte miejsce to miejsce którego się tu nie spodziewałem tak jak wtedy gdy osiągałem 5 miejsce w edycja 2 PdF z @DodaQueen, wzruszenie takie samo bo to piękne zwieńczenie udziału Antonio w PdF oraz piękny utwór, cieszę się mega że został jeszcze bardziej doceniony niż "Non ti amo più"

Szczególne podziękowania za ustawienie mnie na podium dla: :greece: syguu queen :netherlands: Darka :france: Jan :germany: Yngwie :iceland: Hawk :czech: Fenistil :switzerland: Rahei oraz :azer: Dawid i za wszystkie mniejsze pkt. Gratulacja dla wszystkich którzy są przede mną i dla :sweden: winnera ale ogólnie całe podium moim zdaniem udane. Najbardziej trzymałem jednak tutaj kciuki za win :france: - bardzo zacny utwór.

Jasiek and Morison lubią ten post

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 894
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 8 Mar - 0:29
wtf bosqie wyniki i pkt do rankingu dla slowacji za zrobienie bombovo lasqi prowadzacym mega dzia i mega graty dla wszytkich <3

Liver and Morison lubią ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 8 Mar - 18:06
Pięknie Wam dziękuję za taką miłą niespodziankę i każdy punkt w głosowaniu, nie mogę tego teraz znaleźć ale gdy [You must be registered and logged in to see this link.] pisał "winner?" to się tylko uśmiechnąłem a tu proszę Szeroki uśmiech
Poziom edycji nie był porywający ale mimo wszystko nie spodziewałem się, że song z pre i bez teledysku może być wysoko XD

Po półfinałach wszystko wskazywało na win :france:, ewentualnie :ukraine:, szkoda, że nie doceniliście kunsztu Kristiny i niesamowitej ballady z parodii o Jamesie Bondzie od :slovakia:, :unitedkingdom: moim zdaniem też za nisko.

Mam nadzieję, że następna edycja rozłoży nas na łopatki i poziom muzyczny będzie równie ważny co odgadnięcie uczestnika pod danym songiem.

Serce Serce Serce

Liver and Aleks lubią ten post

Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 8 Mar - 20:30
Bardzo dziękuję za 7. miejsce - stanowi ono przyjemną kontynuację trwającej passy sukcesów, czyli TOP 10 (obym nie wykrakał jej końca hahahah). Gratuluję serdecznie zwycięzcy - koledze [You must be registered and logged in to see this link.], piosenka absolutnie świetna, mój nr 2 wczorajszego konkursu, co bezpośrednio przełożyło się na punktację. Wink
Ze swojej strony dziękuję za H. O. T. wspaniałe 12tki od [You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.] - czuję się bardzo wyróżniony Kochane, jest mi niezwykle miło, za super 10tkę od [You must be registered and logged in to see this link.] oraz mega 8mki od [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.] - dziękuję Wam wszystkim bardzo bardzo. Dziękuję również każdemu za niższe noty - sprawiły mi one równie dużo radości. Uśmiech

Pozdrawiam Was wszystkich cieplutko i mega będzie bawić się teraz z Wami w zgadywanki! Serce 1

Darka and Morison lubią ten post

Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1277
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Wto 9 Mar - 0:32
Morison napisał:nie mogę tego teraz znaleźć ale gdy [You must be registered and logged in to see this link.] pisał "winner?" to się tylko uśmiechnąłem a tu proszę Szeroki uśmiech
To było w temacie pre Uśmiech

Gratulacje Morison. Niby Szwecja po szwedzku to jeden z łatwiejszych krajów w tej edycji, ale w ostatnich krajówkach z języczkiem nie było tego słychać. Co innego teraz, niezła radiówka i zasłużone zwycięstwo. Kazachstan ze Słowacją mogli podzielić mój los, mimo to szkoda, że też nie zaczepiły się gdzieś wyżej.

No i dziękuję bardzo za punkty dla Bośni i Hercegowiny! Dobrze jest raz na serię awansować a jeszcze lepiej jest nie zająć w finale ostatniego miejsca Język 1 Przy kilku głosujących więcej oraz kilku DSQ dałoby się tu spokojnie zrobić Top 10, ale doceniam to, co jest. To może być mój najlepszy wynik na 10-15 edycji no i w półfinale tradycyjnie, życie na krawędzi.

Morison lubi ten post

Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach