Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

ISLANDIA: Vandroya - Why Should We Say Goodbye Empty ISLANDIA: Vandroya - Why Should We Say Goodbye

Sro 10 Mar - 21:27


Recap: 4:11 - 5:01

Zapraszam do komentowania i typowania Wink


Ostatnio zmieniony przez Aleks dnia Nie 28 Mar - 1:07, w całości zmieniany 1 raz
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

ISLANDIA: Vandroya - Why Should We Say Goodbye Empty Re: ISLANDIA: Vandroya - Why Should We Say Goodbye

Czw 11 Mar - 15:18
<3
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

ISLANDIA: Vandroya - Why Should We Say Goodbye Empty Re: ISLANDIA: Vandroya - Why Should We Say Goodbye

Czw 11 Mar - 17:05
Normalnie legalnie obstawiłbym tu na 100% [You must be registered and logged in to see this link.] i pogratulowałbym mu jego najlepszej piosenki w PdF ^^ (bo to nawet podoba mi się znacznie bardziej niż jego Amaranthe) ale z mojej dedukcji tego co się ostatnio działo wynika że to piosenka [You must be registered and logged in to see this link.] o_O

Edit: jednak sam zgłupiałem i w końcu nwm czyje to Krokodyle łzy ... masakra.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ISLANDIA: Vandroya - Why Should We Say Goodbye Empty Re: ISLANDIA: Vandroya - Why Should We Say Goodbye

Pią 19 Mar - 16:03
rockowa ballada z wyrazistym kobiecym wokalem, tak to musi być [You must be registered and logged in to see this link.] !!!

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

ISLANDIA: Vandroya - Why Should We Say Goodbye Empty Re: ISLANDIA: Vandroya - Why Should We Say Goodbye

Sob 20 Mar - 15:40
Tutaj mocno sugerowałem się datą wydania utworu, oprócz Fenistila, do którego ta piosenka zupełnie mi nie pasuje, w takich songach z brodą gustowali często [You must be registered and logged in to see this link.] i czasem [You must be registered and logged in to see this link.], tu nawet bardziej stawiałbym na tego pierwszego, hawka nie dam tym razem, imo zbyt spokojne jak na niego,

Liver lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2125
Wiek : 24

ISLANDIA: Vandroya - Why Should We Say Goodbye Empty Re: ISLANDIA: Vandroya - Why Should We Say Goodbye

Sob 20 Mar - 15:56
Zdecydowanie nie moja bajka, dłuży się i męczy ten song. Głównie chyba przez przezroczystą wokalistkę. No to kogo bym chciał zhejtować? Przypał Nasi stali rockmeni i rockwomeki to pewnie zbyt oczywisty typ. [You must be registered and logged in to see this link.] jest mocną kandydatką. Być może również [You must be registered and logged in to see this link.] chciała w tej edycji wrócić do brzmień jakie kiedyś prezentowała w KPdF. Niemniej może odrobinkę zaskoczę, ale stawiam tu [You must be registered and logged in to see this link.]. Myśl ta przychodzi głównie ze względu na nostalgiczne brzmienie (wszakże utwór ma już 8 lat) oraz fakt, że wokalistka wygląda jak Doda czy inna Avrila za lat świetności.

Rahei lubi ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ISLANDIA: Vandroya - Why Should We Say Goodbye Empty Re: ISLANDIA: Vandroya - Why Should We Say Goodbye

Sob 20 Mar - 18:24
Teoretycznie [You must be registered and logged in to see this link.], teoretycznie [You must be registered and logged in to see this link.] mógłby stać za tym wyborem, ale to za bardzo krzyczy [You must be registered and logged in to see this link.] żeby można wskazać kogoś innego. Typowa żeńska, rockowa ballada tak bardzo nie współgra z nikim innym.

Liver lubi ten post

Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 33
Skąd : Kraków

ISLANDIA: Vandroya - Why Should We Say Goodbye Empty Re: ISLANDIA: Vandroya - Why Should We Say Goodbye

Sob 20 Mar - 19:22
Żeńska rockowa ballada kojarzy się z hawkiem jednak czuję, że to nie on, tylko [You must be registered and logged in to see this link.]. Uśmiech może na dokładkę dorzucę [You must be registered and logged in to see this link.].

Liver and Wilk lubią ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

ISLANDIA: Vandroya - Why Should We Say Goodbye Empty Re: ISLANDIA: Vandroya - Why Should We Say Goodbye

Czw 1 Kwi - 22:22
Mam wrażenie że tak jakoś w KP 40-60 zastanawialibyśmy się jedynie z jaką przewagą wygra nad innymi, wtedy taka muza w naszym forumowym konkursie była mega pożądana więc jest to dość ciekawe doświadczenie oglądać jak gusta użytkowników zmieniają się na przestrzeni czasów. Mi osobiście tego numeru najbardziej brakowało w finale, wyrazista, rockowa ballada i jak wspominałem wcześniej o wiele bardziej mi się podoba niż Amaranthe.
Sponsored content

ISLANDIA: Vandroya - Why Should We Say Goodbye Empty Re: ISLANDIA: Vandroya - Why Should We Say Goodbye

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach