:poland: Polska gospodarzem Eurowizji Junior w 2019 roku. Miasta chcące gościć konkurs to: Kraków (Tauron Arena), Gliwice (Gliwice Arena), Łódź (Atlas Arena) oraz Katowice (Spodek).
:poland: ROKSANA WĘGIEL ZWYCIĘŻCZYNIĄ EUROWIZJI JUNIOR W MIŃSKU. Utwór Anyone I Want To Be otrzymał najwięcej: 215 punktów w głosowaniu ogólnym. SERDECZNIE GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY!
:israel: Poznaliśmy już oficjalny, tegoroczny slogan reklamujący Eurowizję 2019 w Izraelu: #DareToDream .
:star: :star: :star: Trwa "awaria" EscForum.pl i nie wiadomo ile potrwa, póki co należy uzbroić się w cierpliwość // Dodatkowo na czas "awarii" zachęcam do korzystania z forum zastępczego eurowizyjnie.forumpolish.com :star: :star: :star:
Więcej informacji o uczestnikach i piosenkach 63. Konkursu Piosenki Eurowizji w Lizbonie w zakładce "Europa Wybrała".

Share
Go down
Liver
My Number One!
My Number One!
Liczba postów : 432
Dołączył/a : 23/02/2017

Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

on Pią Lis 02 2018, 20:43
Co byście powiedzieli na zabawę związaną z Juniorem?

W tym roku jest 20 piosenek to akurat podzieliłoby się je na 4 grupy (po 5 krajów w każdej). Tam "każda z każdą", przez 2 dni głosowanie w bezpośrednich pojedynkach. 3 punkty za zwycięstwo, 1 za remis. Po 5. kolejkach (każda piosenka odbyłaby 4 pojedynki i raz by pauzowała)  2 najlepsze z każdej grupy awansują i faza pucharowa - ćwierćfinały, półfinały i finał.

Nasza piosenka będzie 10 listopada a Irlandia 11, więc można by zacząć 12, ale wtedy pojedynki w pucharowej po 1 dzień (żeby zdążyć przed jESC) albo po.
Yngwie
Admin
Admin
Liczba postów : 409
Dołączył/a : 22/02/2017
http://eurowizyjnie.forumpolish.com

on Sob Lis 03 2018, 09:05
ja jestem za, chociaż jeszcze nie ogarniam o co chodzi. Very Happy
Liver
My Number One!
My Number One!

on Sob Lis 03 2018, 11:55
To powiedz mi, czego nie ogarniasz Razz
Liver
My Number One!
My Number One!

on Sro Lis 21 2018, 17:51
Dogadaliśmy się ze Skrzeczkiem, że skoro on nie ma czasu to ja zajmę się przeprowadzeniem Gry Eliminacyjnej jESC 2018. Ogólnie minimum zestawów głosów to 10, ale przy obecnym ruchu na forum 8 również będzie zadowalającą liczbą.

Powiedzmy, że zacznie się najwcześniej we wtorek, 27 listopada. Jeśli nie wtedy to napiszcie swoje propozycje Razz
Justi
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 20
Dołączył/a : 29/03/2017

on Sro Gru 12 2018, 00:14
Message reputation : 100% (1 vote)
Brakuje mi starego forum. Szkoda, że tutaj tak cicho.
Sponsored content

Powrót do góry