Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

+19
marjuz
Darka
Sebek
Wonder
Skrzeczek
monkeyy
Poland
Kuba
Justi
mercator
Sier
KarolStark
Łosoś
Fenistil
iguś
Aro
Naar
Liver
Yngwie / admin
23 posters
Go down
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 6 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Sro 17 Lip 2019, 20:42
Też byłbym w stanie się dołożyć.
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 104
Skąd : Manjolowo (gmina)

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 6 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Sro 17 Lip 2019, 22:14
Yas, chętnie dołączę do grona sponsorów, sugar daddies czy jak to nazwać, kisses :*
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2127
Wiek : 24

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 6 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Pią 19 Lip 2019, 14:34
Plot twist, ktoś wykupił rezerwację domeny i ma 14 dni na kupno jej. To są dodatkowe pieniążki, a nie spodziewałem się, że będzie to w ogóle potrzebne... No to czekamy na ruch kolejnego Anonima albo do 2 sierpnia, gdy rezerwacja wygasa. Muszę się dowiedzieć czy da się zrobić coś w stylu rezerwacji po rezerwacji...
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2127
Wiek : 24

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 6 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Pią 19 Lip 2019, 14:56
Update: Domenę zarezerwowała duża firma hostingowa, która liczy na 250zł za rejestrację... Jest szansa, że jak nie znajdą chętnych to odpuszczą i jej nie wykupią na cały rok, ale drugi scenariusz równie możliwy.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 6 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Pią 19 Lip 2019, 20:32
nie wiem jak to jest z własną domeną .pl na forumotion musiałbym dopytać, ale w module administratora jest opcja ustawienia własnej domeny poprzez forumotion i tam są tylko rozszerzenia .com, .net oraz jedyna wolna z pośród nich czyli .org. Nie kosztuje to zbyt wiele, bo płatności są poprzez paypal a pieniądze zamienne są na wewnętrzną "walutę" credits .. niemniej jednak aby ustawić własną domenę trzeba najpierw wykupić pakiet 'advances' a dopiero potem ustawić adres. Koszt ok. 200 zł na rok.

ale teraz totalnie nie mam na to czasu.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 793
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 6 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Nie 28 Lip 2019, 10:54
Ja tymczasem prośbę a mianowicie czy ktoś wymienił kod tej emotki 8) by zamiast niej była możliwa do wpisania ósemka w nawiasie?
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 6 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Nie 28 Lip 2019, 13:10
Poland napisał:Ja tymczasem prośbę a mianowicie czy ktoś wymienił kod tej emotki 8) by zamiast niej była możliwa do wpisania ósemka w nawiasie?
Słuszna obserwacja, ósemki w nawiasie rzeczywiście nie da się obecnie zrobić.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Czy dałoby się może dodać przy dziale PdF przyciski przekierowujące bezpośrednio do subforów odpowiadających edycjom aktualnej serii? Mam na myśli coś podobnego jak w działach Eurowizji Junior lub Historii Eurowizji (np. 2007 - 2013, gdzie do każdego roku da się przejść od razu jednym przyciskiem). Obecnie wejście tam zajmuje aż 3 kliknięcia, a jak na tak często odwiedzany dział to jednak zdecydowanie za dużo.
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 6 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Czw 28 Lis 2019, 11:56
@Yngwie, Junior Eurowizja 2020 coraz bliżej. Pora na nowy dział? Uśmiech
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 6 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Wto 04 Lut 2020, 18:00
od jakiegoś czasu myślę, aby zmienić nazwę forum na eurofani.forumpolish.com, co wy na to?

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 6 Eurofanigif2
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2127
Wiek : 24

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 6 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Wto 04 Lut 2020, 20:04
Yngwie napisał:od jakiegoś czasu myślę, aby zmienić nazwę forum na eurofani.forumpolish.com, co wy na to?

Ja bym zostawił.




Proponuję dodanie listy z subforami pod działem tegorocznej Eurowizji! Przypięte są jakieś pojedyncze posty nie wiadomo po co, a subfora tak jak w innych działach byłyby lepsze. Nie trzebaby było się przekopywać.

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 6 Cfoz2rp

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 6 NRykVqT

pzdr
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1257
Wiek : 23

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 6 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Wto 04 Lut 2020, 22:07
Yngwie napisał:od jakiegoś czasu myślę, aby zmienić nazwę forum na eurofani.forumpolish.com, co wy na to?

Średnio, bo nazwa "eurofani" może oznaczać również i fanów Unii Europejskiej czy strefy euro, przy "eurowizyjnie" wiadomo o co chodzi. Z bólem, ale nazwa jakoś się przyjęła, więc ja bym również zostawił jak jest.
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 6 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Wto 04 Lut 2020, 23:52
Yngwie napisał:od jakiegoś czasu myślę, aby zmienić nazwę forum na eurofani.forumpolish.com, co wy na to?

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 6 Eurofanigif2
Również jestem przeciwny zmianie nazwy forum - obecna (wraz z biegiem czasu) mocno się przyjęła, a poza tym nazwa "Eurofani" niestety nie brzmi dobrze. :(
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 6 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Sro 05 Lut 2020, 00:40
Nazwa "Eurofani" nie jest ani ściśle związana z Eurowizją, ani jakoś szczególnie chwytliwa (tutaj bardziej sprawdziłoby się pewnie Euromasochiści, EuroBDS...) , więc obecna może zostać.

Zastanowiłbym się nad dalszą promocją forum. Twitter, Instagram?
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 6 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Sro 05 Lut 2020, 18:32
Dawid napisał:
Yngwie napisał:od jakiegoś czasu myślę, aby zmienić nazwę forum na eurofani.forumpolish.com, co wy na to?

Ja bym zostawił.




Proponuję dodanie listy z subforami pod działem tegorocznej Eurowizji! Przypięte są jakieś pojedyncze posty nie wiadomo po co, a subfora tak jak w innych działach byłyby lepsze. Nie trzebaby było się przekopywać.

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 6 Cfoz2rp

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 6 NRykVqT

pzdr

dobry pomysł
done :done:
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 793
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 6 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Sro 19 Lut 2020, 23:30
Jestem za zmianą ale na ESCForum jak już.
Tymczasem proponuje aby temar Szansy na Sukces. Eurowizja 2020 był na swoim miejscu czyli w sekcji polskiej Wink
Sponsored content

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 6 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach