Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

POLSKA - JESC 2021: Sara James (Somebody) - Page 2 Empty Re: POLSKA - JESC 2021: Sara James (Somebody)

Sob 9 Paź - 21:42
Ja mam dwie uwagi:
1. Te światełka w teledysku przypominają te w "Chain of Lights" z San Marino na ESC 2015.
2. Piosenka brzmi jak common song
Osobiście chce jednak wygraną Sary dla samej złości Gruzji.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

POLSKA - JESC 2021: Sara James (Somebody) - Page 2 Empty Re: POLSKA - JESC 2021: Sara James (Somebody)

Wto 9 Lis - 20:08
Podczas ostatniego odcinka You Can Dance - Nowa Generacja swój gościnny występ zaliczyła Sara James. Przyznam, że ciekawa koncepcja:



Dodatkowo wiadomo, że jedna z uczestniczek show Amelia Otrębus (na zdj.) dołączy do trzech tancerzy Augustina Egurroli, który tak jak w przypadku dorosłej Eurowizji, stworzy choreografię do "Somebody" w Paryżu.

POLSKA - JESC 2021: Sara James (Somebody) - Page 2 XAmelia-Otremba.jpg.pagespeed.ic.T8BbRTBOMW
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1865
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

POLSKA - JESC 2021: Sara James (Somebody) - Page 2 Empty Re: POLSKA - JESC 2021: Sara James (Somebody)

Wto 9 Lis - 20:38
Ja tego występu nie rozumiem - na pierwszym planie są tu emotikony, które w kontekście tej piosenki nie mają za wiele sensu. Aż mi się :portugal: jutuber przypomniał. Uśmiech No ale poza tym wyszło całkiem składnie, a Sara profesjonalna jak zawsze.

Yngwie / admin lubi ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

POLSKA - JESC 2021: Sara James (Somebody) - Page 2 Empty Re: POLSKA - JESC 2021: Sara James (Somebody)

Pią 3 Gru - 22:16
Myślę, że Sara James to nie tylko moja ulubiona reprezentantka Polski w dziecięcej Eurowizji, ale w Eurowizji w ogóle! Niecodzienny talent, cudowna barwa głosu, piękna prezencja sceniczna, a przy tym łagodność i wrodzona skromność - czy ona jest prawdziwa? Jeśli ktoś kiedyś wygra dla PL 🇵🇱 Eurowizję to będzie to ona.

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

POLSKA - JESC 2021: Sara James (Somebody) - Page 2 Empty Re: POLSKA - JESC 2021: Sara James (Somebody)

Nie 5 Gru - 10:58
Występ Sary we wczorajszym finale #TheVoiceOfPoland POLSKA - JESC 2021: Sara James (Somebody) - Page 2 270c

Wilk lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2118
Wiek : 24

POLSKA - JESC 2021: Sara James (Somebody) - Page 2 Empty Re: POLSKA - JESC 2021: Sara James (Somebody)

Czw 9 Gru - 22:35
Bardzo dobre wieści. Sara czuje się znacznie bardziej komfortowo z tym utworem niż to było na początku. Wygrać będzie ciężko, ale byłby to idealny scenariusz ❤
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

POLSKA - JESC 2021: Sara James (Somebody) - Page 2 Empty Re: POLSKA - JESC 2021: Sara James (Somebody)

Wto 14 Gru - 22:11
:poland: Pierwsza próba Sary w Paryżu.

Aleks lubi ten post

Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

POLSKA - JESC 2021: Sara James (Somebody) - Page 2 Empty Re: POLSKA - JESC 2021: Sara James (Somebody)

Pon 20 Gru - 0:36
Prezes Telewizji Polskiej podczas wspólnego z Sarą wywiadu w „ Gościu Wiadomościach" dał znać że brak zwycięstwa dla Polski jest dla niego zrozumiały. Jak stwierdził w kuluarach mówi się że nie może Polska wygrać trzeci raz w ciągu czterech lat - To Eurovision a nie Polandvision. Dodatkowo Prezes Kurski zaprosił Sarę do Zakopanego na Sylwestra Marzeń.
Sama TVP celebrowała w TVP1 i TVP Info (poprzez studio jak i „Wiadomości") drugie miejsce tak jak pierwsze.
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

POLSKA - JESC 2021: Sara James (Somebody) - Page 2 Empty Re: POLSKA - JESC 2021: Sara James (Somebody)

Wto 21 Gru - 22:55
Trochu mi przykro było bo dla mnie Sara w niedzielę była zdecydowanie najlepsza i też był to prawdopodobnie nasz najładniejszy występ na Eurowizji Junior. Pięknie to wszystko wyglądało i ten vocal - NO DZICZ. Piosenkę też bardzo polubiłem, tydzień przed konkursem nie mogłem jej się pozbyć z głowy i jednocześnie tak fajnie się ona wpasowywała brzmieniem w konkurs dla dzieci... czego raczej już o zwyciężczyni powiedzieć nie można. Pozycja startowa nie była dla nas ani trochę pozytywna, mogło to mieć swój wpływ... ale jeśli kiedyś Sara pojedzie na Eurowizję dla dorosłych to może przynajmniej nie będzie miała takiej presji i oczekiwań jak w przypadku Roksany a wierzę że jedna jak i druga pojadą także i na tą dużą Eurovision Zawstydzony
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

POLSKA - JESC 2021: Sara James (Somebody) - Page 2 Empty Re: POLSKA - JESC 2021: Sara James (Somebody)

Sro 15 Cze - 9:23
Sara James wzorem Danielyi Tuleshovej (Kazachstan 2018) po Juniorze zawitała do amerykańskiego "Mam Talent" i... dostała złoty przycisk od Simona Cowella!
Sponsored content

POLSKA - JESC 2021: Sara James (Somebody) - Page 2 Empty Re: POLSKA - JESC 2021: Sara James (Somebody)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach