Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 342
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

AUSTRIA: The Cranberries - Dying In The Sun Empty AUSTRIA: The Cranberries - Dying In The Sun

Pon 1 Lis - 13:47
Austrię reprezentować będzie dobrze wszystkim znany irlandzki zespół The Cranberries z utworem "Dying In The Sun". Utwór znalazł się na czwartym albumie studyjnym grupy, "Bury The Hatchet", wydanym w 1999r.



:austria: :ireland: The Cranberries - Dying In The Sun :ireland: :austria:

Polecam też do przesłuchania wersję live, bo to ona przede wszystkim przekonała mnie do wystawienia w tej edycji akurat tego utworu

Do you remember
The things we used to say?
I feel so nervous
When I think of yesterday

How could I let things
Get to me so bad?
How did I let things get to me?

Like dying in the sun
Like dying in the sun
Like dying in the sun
Like dying (x2)

Will you hold on to me
I am feeling frail
Will you hold on to me
We will never fail
I wanted to be so perfect you see
I wanted to be so perfect

Like dying in the sun
Like dying in the sun
Like dying in the sun
Like dying (x2)

Szymek79 lubi ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

AUSTRIA: The Cranberries - Dying In The Sun Empty Re: AUSTRIA: The Cranberries - Dying In The Sun

Wto 2 Lis - 18:10
wiedziałem, wiedziałem, że w tej edycji zagoszczą Żurawinki. Klasyka lat 90-tych, nie wiem czy już gdzieś wspomniałem, że płyta The Cranberries "Golden Collection 2000" to była moja pierwsza płyta CD jaką kiedykolwiek od kogoś dostałem w prezencie (akurat od siostry, przywiozła wtedy z Londynu), siedziałem sobie przy takiej wielkiej wieży stereo (typowej dla początków lat 00') i puszczałem te piosenki na okrągło nie mając pojęcia co to za zespół.

Dying in the sun, to piękny wybór, mało znany utwór od tego zespołu, słysząc głos Dolores popadam w nostalgię, chyba nigdy nie będzie już tak niepowtarzalnego głosu na międzynarodowej scenie. powodzenia

ps. płyta, która niestety gdzieś przez te wszystkie lata przepadła :< Serce
AUSTRIA: The Cranberries - Dying In The Sun R-9120927-1475138751-2779.jpeg

vestmann lubi ten post

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach