Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try

+12
Jasiek
DanielW
IgorBielak
Skrzeczek
Aro
Qweir
Szymek79
Naar
mercator
iguś
Liver
Yngwie / admin
16 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś Irlandii?

0 - 0%
1 - 8%
1 - 8%
1 - 8%
1 - 8%
1 - 8%
1 - 8%
0 - 0%
3 - 23%
4 - 31%
 
Wszystkich Głosów: 13
 
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try Empty IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try

Pią 3 Mar - 21:56
:ireland: Brendan Murray został reprezentantem Irlandii na 62. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2017 roku. Brendan to  irlandzki piosenkarz i były wokalista boys bandu HomeTown, którego mentorem został łowca talentów Louis Walsh. Pierwszy oraz drugi singiel zespołu („Where I Belong” oraz „Cry for Help”)  dotarły do pierwszego miejsca krajowej listy przebojów. 23 października premierę miał trzeci singiel boys bandu – „The Night We Met”, który został napisany przez Liama Payne’a z brytyjskiego zespołu One Direction oraz Jamiego Scotta. W grudniu 2016 roku zespół ogłosił zawieszenie działalności, a Murray rozpoczął karierę solową.


IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try 000d51a8-614

ciekawostka: Brendan urodził się w 1996 roku, czyli w tym samym w którym Irlandia po raz ostatni wygrała konkurs piosenki Eurowizji i zakończyła tym samym swoją dobrą passę.


Ostatnio zmieniony przez Yngwie dnia Pią 10 Mar - 16:58, w całości zmieniany 1 raz
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try Empty Re: IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try

Sro 8 Mar - 15:32
Co się Irlandia tak ociąga z tą piosenką? Jeżeli postawią na coś innego niż w stylu zeszłorocznego utworu, nie będę zbytnio zdziwiony Uśmiech Od przełomu wieków, Zielona Wyspa szuka swojej tożsamości na ESC i słabo im to idzie.


Ostatnio zmieniony przez Liver dnia Sro 8 Mar - 15:34, w całości zmieniany 1 raz
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try Empty Re: IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try

Sro 8 Mar - 15:34
Myślę, że raczej pójdą w balladę, aczkolwiek mimo to, nie spodziewam się absolutnie niczego dobrego. :/
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try Empty Re: IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try

Pią 10 Mar - 15:05


No cóż, słabe to. :( Abstrahując od tego, że byłem pewien początkowo, że śpiewa to dziewczyna, to ta piosenka jest tak usypiająca, że nie słucha się tego ani trochę przyjemnie. Utwór Brendana to dla mnie taka marna kopia amerykańskich piosenek świątecznych. :P Tak mi się skojarzyło jakoś. xD

Po genialnej Molly w 2015, Irlandia stacza się coraz bardziej. Oby za rok wysłali coś lepszego.

1/12


Ostatnio zmieniony przez iguś dnia Pią 10 Mar - 17:20, w całości zmieniany 1 raz
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try Empty Re: IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try

Pią 10 Mar - 16:56
przepis na Brendan Murray'a: trochę Enya + trochę One Direction + chórek z lat 90tych. Jednym słowem przepis na katastrofę. Słabe to i to bardzo.. 1/12

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try Empty Re: IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try

Pią 10 Mar - 17:18
Podobnie jak choćby w utworze Holandii, wyraźnie słychać inspirację muzyką z disneyowskich filmów. Nie jestem z góry nastawiony negatywnie do takich piosenek, ale w większych przypadków nie wychodzą one zbyt dobrze i jest tak również tutaj. Ballada bez polotu i finezji.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try Empty Re: IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try

Pią 10 Mar - 18:41
Heh, przy tegorocznej piosence belgiskiej odniosłem z początku wrażenie, że śpiewa to jakiś facet. W przypadku Irlandii odniosłem wrażenie że śpiewa kobieta. Heh, Irlandia po raz kolejny utknie w półfinale. Ale odnoszę wrażenie, że im zbytnio nie zależy na dobrym wyniku na ESC...
Naar
Naar
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male

IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try Empty Re: IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try

Pią 10 Mar - 18:47
TELEDYSK

NUDAAAA!!!!! Zzz...
Po Irlandii nie oczekiwałem zbyt wiele, ale to co dostałem to NIC! Zero! 3 minuty muzycznej pustki. Nie wiem czy niektóre kraje robią to sobie specjalnie wystawiając takie utwory czy może jednak sądzą to jest super cool i europa to kupi...
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try Empty Re: IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try

Pią 10 Mar - 19:01
Bardzo westlifowe ale Louis Walsh się zaangażował w ten wybór więc mnie to nie dziwi i tak lepsze niż Słowenia, Malta i Chorwacja.
Qweir
Qweir
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 26
Płeć : Male

IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try Empty Re: IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try

Pią 10 Mar - 19:07
Co jest z tym rokiem. Tyle beznadziejnych piosenek jest wybieranych.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try Empty Re: IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try

Pią 10 Mar - 19:14
Qweir napisał:Co jest z tym rokiem. Tyle beznadziejnych piosenek jest wybieranych.

Po prostu słabszy rok się trafił. Ale Czarnych Myśli Kłąb ma inne zdanie Wink . Ja liczę jeszcze na Armenię (bo zazwyczaj ma bardzo dobre piosenki) i na San Marino (może w końcu wyślą na ESC jakiś "hitowy" kawałek).
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try Empty Re: IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try

Pią 10 Mar - 19:29
Zacznę od tego, że nie mogę zdzierżyć tego słabego głosiku. A sama piosenka to totalne nudy na pudy, najbardziej bezpłciowy kawałek w stawce. Brzmi jak pościelówka z lat 90. Mimo wszystko jest to bardzo festiwalowy kawałek, z potencjałem na występ, więc nie zdziwi mnie awans Irlandii.
PS: Czy tylko ja w refrenie słyszę Love on the brain?
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try Empty Re: IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try

Pią 10 Mar - 19:42
Aro napisał: Mimo wszystko jest to bardzo festiwalowy kawałek, z potencjałem na występ, więc nie zdziwi mnie awans Irlandii.

Dla mnie póki co, to jest piosenka do zajęcia ostatniego miejsca w półfinale...
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try Empty Re: IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try

Pią 10 Mar - 20:14
Dosyć słabo i trochę nudno. Niewiele wnosi do konkursu. Każda z dotąd wybranych ballad bardziej mi się podoba. Irlandia to kraj z dość dużym potencjałem muzycznym, a drugi rok z rzędu wysyła niezbyt dobrą piosenkę. Dolne części mojego rankingu ją już witają 4/12
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try Empty Re: IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try

Pią 10 Mar - 22:26
A mi się podoba Szeroki uśmiech Nie ma może jakiegoś punktu zaczepienia, głos jest troszkę denerwujący, ale jest przyzwoita. Ma coś w sobie co powoduje, że przyjemnie mi się jej słucha. Może Irlandia w końcu weszła by do finału?
Sponsored content

IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try Empty Re: IRLANDIA: Brendan Murray - Dying To Try

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach