Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

VI seria PdF - ogólna dyskusja

+14
Daniell
Drover
Aleks
Dastame
Liver
CB93
Yngwie / admin
Wilk
marjuz
Łosoś
Szymek79
Fenistil
KarolStark
Dawid
18 posters
Go down
cryo_official_profile
cryo_official_profile
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Non-binary

Liczba postów : 145
Płeć : Other / Decline to state
Wiek : 24

VI seria PdF - ogólna dyskusja - Page 6 Empty Re: VI seria PdF - ogólna dyskusja

Sro 22 Cze - 13:17
VI seria PdF - ogólna dyskusja - Page 6 Comment_jDi8ZMf2rUfgZB7bYcwjc2hTrdrCKCIo

cryo_official_profile lubi ten post

avatar
Gość
Gość

VI seria PdF - ogólna dyskusja - Page 6 Empty Re: VI seria PdF - ogólna dyskusja

Sro 22 Cze - 13:19
kochani liczy sie kazdy grosz

VI seria PdF - ogólna dyskusja - Page 6 1645873488591?e=1657756800&v=beta&t=edhvKj7mFXbqLrfbD7yEgivCGuQN2XkAKKu2AgGQzQY

i to jest WAZNA sytuacja
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 935
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

VI seria PdF - ogólna dyskusja - Page 6 Empty Re: VI seria PdF - ogólna dyskusja

Sro 22 Cze - 13:21
xd

KarolStark and cryo_official_profile lubią ten post

cryo_official_profile
cryo_official_profile
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Non-binary

Liczba postów : 145
Płeć : Other / Decline to state
Wiek : 24

VI seria PdF - ogólna dyskusja - Page 6 Empty Re: VI seria PdF - ogólna dyskusja

Sro 22 Cze - 13:22
a i pragnę napomknąć, że patrząc na posty p. x-lki śmiem stwierdzić, że zostałem strasznie NIESPRAWIEDLIWIE potraktowany banem, co bylo poprzedzone licznymi usunięciami moich postów, które nawet nie umywają się do tych jakie nam serwuje w.w persona, no ale jest jak jest, są równi i równiejsi ;]

Dawid, Darka, iguś, Łosoś, Sebek and cryo_official_profile lubią ten post

avatar
Gość
Gość

VI seria PdF - ogólna dyskusja - Page 6 Empty Re: VI seria PdF - ogólna dyskusja

Sro 22 Cze - 13:24
xclolka napisał:A wynocha z tymi językami i jakimiś pojebanstwami religijnymi bo ja nie mam czasu na takie gowno.

Art. 196

Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
avatar
Gość
Gość

VI seria PdF - ogólna dyskusja - Page 6 Empty Re: VI seria PdF - ogólna dyskusja

Sro 22 Cze - 13:26
xclolka napisał:
Darka napisał:xlocka, a ty bez przekleństw to jesteś  w stanie się wypowiadać? Przez to jakiego języka używasz aż trudno się tego czyta

Kolejna prowokacja ze strony dziwek na forum eurowizji.

ale zeby DARKE taxowac? dziewczyno

DARKA KOCHAMY CIE
Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 257
Płeć : Female
Wiek : 25

VI seria PdF - ogólna dyskusja - Page 6 Empty Re: VI seria PdF - ogólna dyskusja

Sro 22 Cze - 13:36
Muszę wyrazić moje ogromne rozczarowanie sytuacją jaka wynikła na forum. W związku z tym chciałam tylko poinformować, że do czasu kiedy sytuacja forum nie wróci do normalności, a użytkownik xciolka nie zostanie w żaden sposób ukarana za jej brak szacunku do innych użytkownik tego forum, w tym mnie, nie będę brała udziału w żadnych aktywnościach forum, w tym głównie w konkursie Piosenka Dla Forum. Do tej pory bardzo dobrze czułam się w naszym gronie, jednak nie mogę zaakceptować takiego zachowania jakie prezentuje swoją postawą wyżej wymieniona użytkowniczka.
Tyle ode mnie.
Całuski, besoski, pa

Dawid, marjuz, iguś, Fenistil, Łosoś, Sebek, Aleks and cryo_official_profile lubią ten post

xclolka
xclolka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 66
Płeć : Female
Skąd : Łódź

VI seria PdF - ogólna dyskusja - Page 6 Empty Re: VI seria PdF - ogólna dyskusja

Sro 22 Cze - 13:39
Eyida napisał:
xclolka napisał:A wynocha z tymi językami i jakimiś pojebanstwami religijnymi bo ja nie mam czasu na takie gowno.

Art. 196

Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Ta? To wykurwiscie
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

VI seria PdF - ogólna dyskusja - Page 6 Empty Re: VI seria PdF - ogólna dyskusja

Sro 22 Cze - 13:44
Ja podtrzymuję swoją deklarację z pierwszych (już usuniętych) ataków w moim kierunku. Tak jak i @Darka nie zamierzam brać udziału w PdF dopóki to jest tolerowane. Proszę też wiedzieć, że jestem autentycznie rozczarowany osobami, które tego bronią czy wręcz kibicują.

edit. kom wyżej pokazuje jaką koleżankę fajną macie


Ostatnio zmieniony przez Dawid dnia Sro 22 Cze - 13:48, w całości zmieniany 1 raz

iguś, Łosoś, Sebek and cryo_official_profile lubią ten post

cryo_official_profile
cryo_official_profile
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Non-binary

Liczba postów : 145
Płeć : Other / Decline to state
Wiek : 24

VI seria PdF - ogólna dyskusja - Page 6 Empty Re: VI seria PdF - ogólna dyskusja

Sro 22 Cze - 13:45
też wycofuje swoje zgloszenie jeśli sprawy tak mają wyglądać, bye

Łosoś, Sebek and cryo_official_profile lubią ten post

avatar
Gość
Gość

VI seria PdF - ogólna dyskusja - Page 6 Empty Re: VI seria PdF - ogólna dyskusja

Sro 22 Cze - 13:45
Darka napisał:Muszę wyrazić moje ogromne rozczarowanie sytuacją jaka wynikła na forum. W związku z tym chciałam tylko poinformować, że do czasu kiedy sytuacja forum nie wróci do normalności, a użytkownik xciolka nie zostanie w żaden sposób ukarana za jej brak szacunku do innych użytkownik tego forum, w tym mnie, nie będę brała udziału w żadnych aktywnościach forum, w tym głównie w konkursie Piosenka Dla Forum. Do tej pory bardzo dobrze czułam się w naszym gronie, jednak nie mogę zaakceptować takiego zachowania jakie prezentuje swoją postawą wyżej wymieniona użytkowniczka.
Tyle ode mnie.
Całuski, besoski, pa

ja tak samo nie biorę udziału, zgadzam się w 100% ze słowami DARKI
xclolka
xclolka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 66
Płeć : Female
Skąd : Łódź

VI seria PdF - ogólna dyskusja - Page 6 Empty Re: VI seria PdF - ogólna dyskusja

Sro 22 Cze - 13:58
NO I BARDZO DOBRZE, niech to pierdolnie w końcu i karuzela poleci na czarnobyl. sami sobie rozjebaliście konkurs, żegnam .rzetelnym okiem oli

Liver and Wilk lubią ten post

Sponsored content

VI seria PdF - ogólna dyskusja - Page 6 Empty Re: VI seria PdF - ogólna dyskusja

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach