Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

+40
Kuba
Versus
Łosoś
Nela_30
Yngwie / admin
Poland
Alpaka
pierniczek
Zaan Able
marjuz
Liver
Dawid
Skrzeczek
Sebek
iguś
Drover
Luna
Dastame
monkeyy
Contratiempo
Ilona
Iker
magou
Aleks
Bluee
Wilk
IgorBielak
Charmoiselle
Straciatelad
Justi
MaSza
simonwolfi
Fenistil
Finpo
Szafa
CzerwonePaznokcie
Cheb
Blue
Blue1998
fan
44 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś polskiej kompozycji?

1 - 7%
2 - 13%
6 - 40%
1 - 7%
0 - 0%
2 - 13%
1 - 7%
1 - 7%
0 - 0%
1 - 6%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 15
 
tomano
tomano
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 10
Płeć : Male

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 12 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Pon 11 Mar - 22:25
mercator napisał:Eh, czy kiedykolwiek doczekam się, że Polskę zaprezentuje piosenka, która stanie się hitem w naszym kraju i będzie jeszcze długo grana w stacjach radiowych po zakończeniu ESC...

Nie przyjmij tego jako złośliwość, ale właśnie rok temu mieliśmy taką piosenkę.

Mimo tego, co napisałem wcześniej, mocno ściskam kciuki za dziewczyny i wierzę, że wycisną z tej piosenki i występu najwięcej ile się da. Gdzieś mimo wszystko mam ten płomyk nadziei, że uda się wywalczyć awans.
Alpaka
Alpaka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 112
Płeć : Other / Decline to state

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 12 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Pon 11 Mar - 22:37
nie chce mi sie rozpisywac XD ale jestem w tym roku bardzo zadowolony z naszego reprezentanta. serio.
po pierwsze bardzo lubie muzyke folk, po drugie bardzo doceniam rockowe brzmienia ktore brzmia w tej piosence naturalnie i sensownie.
poza tym melodia jest bardzo sympatyczna i wpada w ucho, jest spójna i swobodnie płynie zamiast męczyć. myśle ze takie utwory punktują na eurowizji.
według mnie zasługujemy na awans do finału, szczególnie że są w naszym semi o wiele gorsze i o wiele bardziej hajpowane piosenki:))

no i nie wiem co tam se niektorzy chcieliby widzec na eurowizji, ale jak na konkurs o wątpliwej reputacji w polszy jest dobrze. i bede szczerze trzymac kciuki za naszego reprezentanta, pierwszy raz odkąd pamietam.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 12 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Sro 13 Mar - 6:25
tomano napisał:

Nie przyjmij tego jako złośliwość, ale właśnie rok temu mieliśmy taką piosenkę.


Czy Light ME Up to był hit?? Piosenka była grana w stacjach radiowych, ale to raczej sezonowy kawałek Szeroki uśmiech .
A co do Tulii, to na zagranicznych forach wiele osób widzi nas w finale, w sumie w naszym półfinale jest dużo słabych piosenek. Jednak też jest wiele osób, których piosenka Pali się denerwuje i nie mogą jej całej przesłuchać....
Justi
Justi
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 49

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 12 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Sro 13 Mar - 9:28


Kto nie ryzykuje nie pije szampana Szeroki uśmiech
avatar
magou
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 129

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 12 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Sob 16 Mar - 22:44
Jeśli wierzyć temu co piszą ludzie na forach i komentarzach to mamy za sobą Serbię, Ukrainę, Rosję, Białoruś i Litwę czyli naszych braci Słowian. Oby to przełożyło się na punkty. Często przewijają się również Niemcy i Francuzi. Nie wiem co o tym sądzić, ale jeśli Babuszki były tak wysoko to czemu nie Tulia? Bardzo chciałbym zobaczyć jakiś przedeurowizyjny występ, a później próby w Izraelu. Może nie będzie tak źle.

Dodam co jest dla mbie dziwne, ale ludzie zwracają uwagę że nasz język brzmi pięknie. Heh ja mam zupełnie inne odczucie.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 12 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Wto 19 Mar - 17:57
Tulia o przygotowaniach do ESC:

Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 790
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 12 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Sro 20 Mar - 15:41
Nie ma linku Uśmiech
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 12 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Czw 21 Mar - 11:11
Nie wiem czemu usunęło link, w takim razie podaje go w innej formie:
https://www.youtube.com/watch?v=MP4Z7kWM1KY

A tutaj wywiad dla eurowizja.org:
https://www.youtube.com/watch?v=HwWvIhS04T8

Ogólnie, to dziewczyny zarzekają się że nie będą stać podczas występu, tylko wprowadzą jakiś "ruch". Ponadto podczas występu będzie dużo ognia w tle. Co do liczby osób, to nie wiadomo czy będzie 4 czy 6.

PS. A tutaj wykonanie akustyczne tej piosenki, przez jakiegoś obcokrajowca :P
https://www.youtube.com/watch?v=E_OS_UHLkqA
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 12 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Pon 25 Mar - 16:25
Na żywo wychodzi im ta piosenka perfekcyjnie, widać że mogą ją zaśpiewać nawet obudzone o 2 nad ranem a i tak wyjdzie im to idealnie. Chociaż to w tym roku będzie dopięte na osttani guzik (bo z Lukasem rok temu to była wielka niewiadoma, a i tak efekt końcowy był kiepski). Stroje są słabe, ale na eurowizję będą nowe kreacje i liczę na trochę ruchu.. moze będzie awans z 9-10 miejsca Szeroki uśmiech


.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 12 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Sob 6 Kwi - 20:28
Powróżyłam trochę na Tulię i karty mówią, że nie ma co się martwić. Wejdą do finału i nie tylko tym nas zaskoczą. Karty są naprawdę optymistyczne Uśmiech Trzeba trzymać kciuki.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 12 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Nie 7 Kwi - 0:08
Występ Tulii w Amsterdamie (KLIK)
avatar
magou
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 129

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 12 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Nie 7 Kwi - 11:42
Jak chyba większość czekałem na live'y i dopiero teraz zaczyna się zabawa. Jako że piesenkę lubię i doceniam nasz wybór tak teledysku nie cierpię więc występ na żywo jest dla mnie kluczowy.

No i jest fajnie. Nie ma mowy o staniu jak słup soli. Zagajają imprę, dodały klaskanie, ale najważniejszy jest wokal. Ten jest jednym z najlepszych.
Druga kwestia to wizualizacje. TAK TAK TAK te wycinanki kalejdoskopowe pasują jak ulał. Żałuję że podobnych nie było podczas występu Donatana& Cleo. Nie wiem czy to wersje finalne, ale oby zachowany został ten koncept.

Finał? Z takim występem nie ma szans na brak awansu.
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 12 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Nie 7 Kwi - 12:25
Bardzo kolorowy występ, całkiem inny niż teledysk no i super Szeroki uśmiech. Posobnie mogło by to wyglądać na ESC. Chociaż nie ogarniam machania rękami podczas drugiej zwrotki xD. Boję się nadal o finał, ale jestem spokojniejszy. Trudno będzie wytypować finalistów w tym półfinale.
avatar
Gość
Gość

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 12 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Nie 7 Kwi - 12:27
magou napisał:Żałuję że podobnych nie było podczas występu Donatana& Cleo..

Nie no było trochę tych wycinanek ale troszkę w innej formie niż dziewczyny mają ;p
avatar
magou
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 129

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 12 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Nie 7 Kwi - 12:36
Cyro były świetne kolorowe przy prezentacji sceny przez jakichś rodzimych artystów jeszcze przed eurowizją w 2014roku. Gdzieś jeszcze na yt jest występ kobity śpiewającej My słowianie. Właściwy występ Cleo był za ciemny. Oby Tulia została przy kolorach i nie kombinowały z ogniem.
Sponsored content

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 12 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach