Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

+40
Kuba
Versus
Łosoś
Nela_30
Yngwie / admin
Poland
Alpaka
pierniczek
Zaan Able
marjuz
Liver
Dawid
Skrzeczek
Sebek
iguś
Drover
Luna
Dastame
monkeyy
Contratiempo
Ilona
Iker
magou
Aleks
Bluee
Wilk
IgorBielak
Charmoiselle
Straciatelad
Justi
MaSza
simonwolfi
Fenistil
Finpo
Szafa
CzerwonePaznokcie
Cheb
Blue
Blue1998
fan
44 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś polskiej kompozycji?

1 - 7%
2 - 13%
6 - 40%
1 - 7%
0 - 0%
2 - 13%
1 - 7%
1 - 7%
0 - 0%
1 - 6%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 15
 
Kuba
Kuba
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 155
Płeć : Male
Wiek : 25
Skąd : Warszawa / Radom

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 3 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Sob 16 Lut - 11:18
Po osłuchaniu się stwierdzam, że Pali Się jest naprawdę męczące; całym serduszkiem jestem za Dreszczami - jest ładnie, mistycznie, polsko i tajemniczo. Nie jest to może moja wymarzona propozycja, ale z tych dwóch jak dla mnie zdecydowanie lepszy wybór.
avatar
MaSza
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 35

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 3 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Sob 16 Lut - 12:15
Skrzeczek napisał, że strasznie dramatyzuje. Może fakt w pierwszym szoku byłam na nie. Tulii jakoś nie brałam pod uwagę jako naszego reprezentanta. Przesluchalam sobie ich piosenki i dalej nie wiem co myśleć. Z jednej strony to na pewno będziemy się wyróżniać, z drugiej zastanawiam się jak będzie wyglądał ich występ. Z tego co widziałam to one przez całą piosenkę stoją w miejscu. Ktoś będzie musiał dobrze pomyśleć nad ich występem. Może jakieś dobre wizualizacje? Universal będzie miał co robić.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 3 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Sob 16 Lut - 13:08
Ponoć - W przyszłym tygodniu odbędzie się konferencja z udziałem Tulii. Na niej poznamy utwór. Piosenka będzie pochodzić z wersji deluxe ich płyty (liczącej 5 utworów).
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 3 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Sob 16 Lut - 14:31
Mi się spodobał ,,Trawnik". Nie jest monotonny i ciekawy, ale pewnie nie wchodzi w grę, bo Kasia by się nie zgodziła. Kiedyś chyba mówiła, że ESC to był dla niej ogromny stres. Ale to ta piosenka najbardziej przykuwa uwagę według mnie
avatar
magou
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 129

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 3 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Sob 16 Lut - 15:05
Faktycznie Trawnik robi wrażenie z tym że w tym kawałku cała 'uroda' kiedy śpiewa Kasia Kowalska. Powiem szczerze że liczyłem nanowy kawałek i wielkie boom. Tylko pytanie po czorta oni przedłużali termin obrad. Co musi być na rzeczy. Czyżby przekonywali Kaśkę? Trochę mi to śmierdzi. Obstawiam też że to nie będzie 'Pali się'. Trawnik czy Dreszcze? Dreszcze czy Trawnik?
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 3 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Sob 16 Lut - 15:10
Niech będzie już to Pali się skoro Kasia pewnie nie będzie chciała. Ale szkoda bo piosenka na ESC musi być jakaś, albo chwytliwa, wzruszająca, jakaś mocniejsza i to Trawnik ma tą moc i buduje jakoś napięcie. Liczyłem na nowy utwór :/
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 3 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Sob 16 Lut - 15:44
hmm.. to znaczy, że nie będzie nowego utworu tylko jakiś z ich płyty z czego 80% to covery? wszystkie autorskie utwory z tej płyty są nijakie.. a zapewne będą to Dreszcze (wyboru dużego nie ma).  Według mnie Trawnik (i trochę wspomniane Dreszcze) z całej tej listy zdaje się najbardziej zjadliwy - wersja bez Kaśki też może być całkiem przyzwoita, na odśpiewanie jej partii mogą przecież zaprosić jakąś nieznaną piosenkarkę, która jako "support" stała by z boku na scenie (w roli nazwijmy to jednoosobowego chórku). Tak czy inaczej znów nie poszalejemy na Eurowizji z wizualizacjami, światłami i efektami specjalnymi (zawsze mi tego brakuje, ale nie jest to coś koniecznego) Co do Dreszczy to w sumie nie jestem sam pewien, gdyż melodia tej piosenki zazwyczaj jest grana przed wyjściem TULI na scenę podczas ich koncertów stąd brak w niej punktu kulminacyjnego.

EDT. dodam jeszcze, że ze wszystkich 5 utworów najmniej znanym jest "Nie Zabieraj" trwa 3:10 i jest bardzo monotonny, ale może całkiem dobrze wypaść w "oku kamery" na scenie. "Pali Się" to byłby taki oczywisty wybór i skoro tak by było, dlaczego TVP nie ogłosiła TULI wraz z piosenką przecież teledysk jest już gotowy. Tak więc Dreszcze lub Nie Zabieraj.. z naciekiem na tą ostatnią.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 894
Płeć : Male
Wiek : 23

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 3 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Sob 16 Lut - 15:59
Tylko Pali się albo Dreszcze innej dobrej opcji nie widzę
avatar
Szafa
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 6

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 3 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Sob 16 Lut - 16:37
Ja nie widze innej opcji niż trawnik.
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1258
Wiek : 23

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 3 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Sob 16 Lut - 16:53
Szafa napisał:Ja nie widze innej opcji niż trawnik.

Zgadzam się, to jedyna piosenka w której coś się dzieje. "Pali się" i "Dreszcze" są trochę za ciężkie i zbyt monotonne
avatar
Ilona
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 42

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 3 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Sob 16 Lut - 17:02
Mi sie bardzo Trawnik tez podoba.. Ma swietny refren i przynajmniej dziewczyny nie spiewaja tak jednostajnie jak w innych utworach.
Jeśli chodzi o ich ruch sceniczny, czyli jego brak, to ja nie mam nic przeciwko, bo to nawet ma swój urok. Wystarczą dynamiczne ujęcia kamer.
Zdecydowanie Trwanik lub Pali sie. Dreszcze niestety sa bez mocniejszego refrenu i wg mnie.. nudne.
avatar
pierniczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 25

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 3 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Sob 16 Lut - 17:11
Ilona napisał:Mi sie bardzo Trawnik tez podoba.. Ma swietny refren i przynajmniej dziewczyny nie spiewaja tak jednostajnie jak w innych utworach.
Jeśli chodzi o ich ruch sceniczny, czyli jego brak, to ja nie mam nic przeciwko, bo to nawet ma swój urok. Wystarczą dynamiczne ujęcia kamer.
Zdecydowanie Trwanik lub Pali sie. Dreszcze niestety sa bez mocniejszego refrenu i wg mnie.. nudne.
Też bardzo na to liczę, ale akurat w tej materii nam naprawdę nigdy nie wychodzi... Może tym razem. : ' )
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 3 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Sob 16 Lut - 17:39
Dodałem ankietę (wielokrotnego wyboru) będzie aktywna do daty ogłoszenia utworu.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Kuba
Kuba
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 155
Płeć : Male
Wiek : 25
Skąd : Warszawa / Radom

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 3 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Sob 16 Lut - 17:45
Trawnik też jest OK. Kurczę, jestem coraz lepszej myśli! Jeżeli gra kamer i wizja prezentacji będzie na podobnym poziomie jak u Roksany, może być całkiem całkiem. Tylko zaskoczony jestem, jak przy wspomnianym utworze i Dreszczach, to Pali Się zostało singlem, które jak dla mnie leży i pod względem struktury i jednolitości głosów pań. Ale w sumie innym się podoba, tylko kwestia gustu...
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 3 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Sob 16 Lut - 17:50
Czy mi się wydaje czy te niskie tony śpiewane przez Kasię na koncertach śpiewa sama Tulia (ta pierwsza od lewej) Serce

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Sponsored content

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 3 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach