Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje - Page 2 Empty Re: Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje

Pią 1 Mar - 22:43
W mojej opinii użytkowników którzy byli "weteranami" z ponad 2000 postów (jeśli dobrze pamiętam) czy nawet 1500 na starym forum nie powinien obejmować punkt regulaminu dotyczący ilości postów na forum zastępczym, chociaż zdaję sobie sprawę że 25 postów to dla niektórych z was którzy tu siedzicie od początku to jest nic no ale jakieś przywileje z oficjalnego forum powinny moim zdaniem obowiązywać.
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 104
Skąd : Manjolowo (gmina)

Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje - Page 2 Empty Re: Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje

Pią 1 Mar - 23:33
Moim zdaniem powinniśmy zerwać z nazywaniem tego miejsca per "forum zastępcze". Poprzednie forum nie rokuje wcale, jest w fazie śmierci klinicznej. Terminacja nastąpi niebawem, więc to jest "oficjalne" forum. PdF, czyli Piosenka dla Forum dotyczy tego forum, nie żadnego innego, to nie jest KP, więc o żadnych przywilejach nie ma mowy. Jakby rozumiem, że ktoś się zarejestrował dzisiaj, bo sobie przypomniał o forum. Nie wnikam, czy wynika to tylko z tego, że jutro rusza wyścig po państwa. Jednak data rejestracji nie będzie miała żadnego wpływu na regulamin konkursu w kwestii liczby napisanych postów. Sezon eurowizyjny zaczął się już dawno, forum działa od dawna, a konkurs jest integralną częścią całego procesu. PdF nie istnieje bez tego forum, więc żeby brać udział w konkursie trzeba spełnić kryterium aktywności na tym forum. Dziękuję.
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje - Page 2 Empty Re: Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje

Sob 2 Mar - 12:14
Ja mam pytanie do @Wonder - kiedy będzie wiadomo, w którym mieście odbędzie się pierwsza edycja PdF? Uśmiech
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 104
Skąd : Manjolowo (gmina)

Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje - Page 2 Empty Re: Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje

Sob 2 Mar - 12:25
Aleks napisał:Ja mam pytanie do @Wonder - kiedy będzie wiadomo, w którym mieście odbędzie się pierwsza edycja PdF? Uśmiech

Ta informacja pojawi się w późniejszym czasie Wink
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje - Page 2 Empty Re: Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje

Sob 2 Mar - 14:14
Lista edycji prezentuje się bardzo spoko. Nie wiem, czy ktoś poprze moją sugestię, ale osobiście ustawiłbym drugą edycję krajową jako ostatnią. Taki miły akcent na pożegnanie państwa, natomiast pierwsza edycja krajowa może być 3, ale lepiej byłoby jako 5. edycja moim zdaniem, by było trochę czasu na szukanie. Uważam też, że lepiej, aby pierwsza krajówka była z języczkiem, a druga bez. Podczas poszukiwań piosenki z językiem może trafić się jakiś utwór w języku nienarodowym, który można zostawić na potem, a gdyby edycja krajowa bez języka urzędowego odbyła się wcześniej, możliwości wystawienia takiego utworu by nie było potem i by się np. okazało, że ktoś wystawi 2 razy krajową z językiem, ale będzie mu bardzo szkoda niewystawienia jakiegoś dobrego utworu np. po angielsku, który znalazł dopiero, gdy szukał piosenki na tę drugą edycję. Podsumowując: Krajowa z językiem urzędowym powinna być jako pierwsza, krajowa z dowolnym jako druga.

Zaznaczam też pewne moje obawy, ale może to po prostu moje martwienie się na zapas xD
- Dwie edycje krajowe: mi się podoba, ale ostatnio niektórzy ludzie olali tego typu edycję i nie wiem, czy dwie to nie będzie dla niektórych za dużo. Dla mnie spoko, na pewno będę brać udział, bo to mój ulubiony rodzaj edycji.
Edycja z polskimi artystami. Dla mnie okej, ale mam duże obawy, bo gdy ostatnio uczestniczyłem z większością osób tutaj w polskojęzycznej, to wielu bardzo mocno narzekało na poziom i mam obawy, czy ta edycja po tak krótkim czasie wypaliła, ale może pozytywnie się zaskoczymy.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje - Page 2 Empty Re: Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje

Sob 2 Mar - 15:15
Nw, ja mam przede wszystkim zastrzeżenia do "Polskich artystów" jako drugiej edycji. Przecież to zabiera ewentualnemu posiadaczowi Polski (oby ja) połowę rozwiązań na serię. Dałbym najlepiej jako 10 lub ostatecznie 9. Proszę przemyślcie jeszcze! :bounce:
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje - Page 2 Empty Re: Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje

Sob 2 Mar - 15:23
Dawid napisał:Nw, ja mam przede wszystkim zastrzeżenia do "Polskich artystów" jako drugiej edycji. Przecież to zabiera ewentualnemu posiadaczowi Polski (oby ja) połowę rozwiązań na serię. Dałbym najlepiej jako 10 lub ostatecznie 9. Proszę przemyślcie jeszcze! :bounce:

Połowę? To Polska jest takim małym krajem, że potem już niczego nie znajdziesz? Edycje są spoko i powinny już zostać w takiej kolejności jak zaplanowano.

Najbardziej mnie cieszy, że nie będzie można wystawiać piosenek preselekcyjnych, bo jak na innych tego typu zabawach widzę jak ktoś zgłasza jakieś "Kaos" to coś mnie trafia...
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje - Page 2 Empty Re: Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje

Sob 2 Mar - 15:25
Oczywiście wyolbrzymiam, ale 20-kilka artystów się pojawi, a powtarzanie ich jest słabe :bounce:
Sponsored content

Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje - Page 2 Empty Re: Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach