Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś azerskiemu utworowi?

1 - 13%
2 - 25%
1 - 13%
1 - 13%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 13%
1 - 13%
1 - 13%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 8
 
Iker
Iker
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 154

AZERBEJDŻAN: Chingiz (Truth) - Page 2 Empty Re: AZERBEJDŻAN: Chingiz (Truth)

Czw 14 Mar - 16:17
Ilona napisał:To ja Ikerze mam chyba podobny gust muzyczny do Ciebie <3 Azerbejdżan i Malta to moi faworyci i słucham ich najczęściej..

Maltę też lubię w tym roku, a z reguły mam alergię na propozycje z Malty. Szeroki uśmiech
avatar
Blainers
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 17

AZERBEJDŻAN: Chingiz (Truth) - Page 2 Empty Re: AZERBEJDŻAN: Chingiz (Truth)

Nie 17 Mar - 10:39
Nie jest to może materiał na zwycięstwo, ale bardzo mi się podoba. Piosenka też nie jest zła. Zalatuje mi trochę EQUINOXem, nie maczał przypadkiem ktoś od nich przy tym palców?
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

AZERBEJDŻAN: Chingiz (Truth) - Page 2 Empty Re: AZERBEJDŻAN: Chingiz (Truth)

Nie 17 Mar - 11:44
Blainers napisał:Zalatuje mi trochę EQUINOXem, nie maczał przypadkiem ktoś od nich przy tym palców?

Maczał, chyba nawet było o tym gdzieś na forum mówione
AZERBEJDŻAN: Chingiz (Truth) - Page 2 4b7201ec76737a16398f1282119f2daf
Kuba
Kuba
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 155
Płeć : Male
Wiek : 25
Skąd : Warszawa / Radom

AZERBEJDŻAN: Chingiz (Truth) - Page 2 Empty Re: AZERBEJDŻAN: Chingiz (Truth)

Pon 18 Mar - 9:10
Szczerze dziwi mnie, że tegoroczny Azerbejdżan póki co jest tak lekceważony, chociażby przez bukmacherów. Jest porządna produkcja, póki co świetny teledysk, nowoczesne elementy muzyczne z przyjemnym utworem wpadającym w ucho za pierwszym razem, a do tego przykuwający wzrok wokalista. O ile ktoś tu się nie wyjedzie na niebanalnym (tak myślę) refrenie, myślę, że Chingiz może być czarnym koniem tegorocznej edycji Uśmiech
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1865
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

AZERBEJDŻAN: Chingiz (Truth) - Page 2 Empty Re: AZERBEJDŻAN: Chingiz (Truth)

Sob 23 Mar - 18:15
Długo miałem tę piosenkę gdzieś w bottom 5, ale niedawno odkryłem, że w sumie całkiem lubię ten refren i że przedwcześnie spisałem ją na straty. Zwrotki wciąż mnie nie przekonują, a teledysk jest zupełnie nie w moim guście, ale teraz widzę w całości pewien potencjał i być może występem na żywo Chingiz przekona mnie na tyle, żebym mu życzył awansu.
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

AZERBEJDŻAN: Chingiz (Truth) - Page 2 Empty Re: AZERBEJDŻAN: Chingiz (Truth)

Czw 11 Kwi - 17:09
Wszystko zostało już napisane, podzielam zdanie osób które dostrzegły ciekawe zwrotki i mniej ciekawy refren który dla mnie jest na tyle irytujący że nie mam ochoty powracać więcej do tej piosenki, w tym momencie wolę posłuchać Białorusi Szeroki uśmiech
Sponsored content

AZERBEJDŻAN: Chingiz (Truth) - Page 2 Empty Re: AZERBEJDŻAN: Chingiz (Truth)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach