Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2116
Wiek : 24

AZERBEJDŻAN: TuralTuranX (Tell Me More) Empty AZERBEJDŻAN: TuralTuranX (Tell Me More)

Wto 11 Paź 2022, 21:31
AZERBEJDŻAN: TuralTuranX (Tell Me More) C4c91b65-5ec1-45a8-9145-5e2575e00672

:sazer: TuralTuranX to entuzjastyczny duet bliźniaków, który na Eurowizję pojedzie z utworem "Tell Me More" inspirowanym brzmieniem najpopularniejszego zespołu z miasta gospodarza.



Ostatnio zmieniony przez Dawid dnia Pon 24 Kwi 2023, 23:46, w całości zmieniany 2 razy
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2116
Wiek : 24

AZERBEJDŻAN: TuralTuranX (Tell Me More) Empty Re: AZERBEJDŻAN: TuralTuranX (Tell Me More)

Wto 11 Paź 2022, 21:33
Rzutem na taśmę :azer: Azerbejdżan potwierdza udział pomimo ostatniego skandalu z głosowaniem jury. Nie jest jeszcze ustalony sposób wyboru reprezentanta i piosenki.

https://eurovoix.com/2022/10/11/azerbaijan-eurovision-2023-participation-confirmed/
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1865
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

AZERBEJDŻAN: TuralTuranX (Tell Me More) Empty Re: AZERBEJDŻAN: TuralTuranX (Tell Me More)

Pią 17 Mar 2023, 23:57


Urocza piosenka uderzająca w pewne nostalgiczne tony. Może przez to, że przy gitarce słyszę tam ikoniczne Kiss Me i reklamę Bakomy 7 Zbóż. Szeroki uśmiech No ale porządnie zaskoczyli mnie też na plus tymi rapowanymi fragmentami i ciekawą zmianą na bridge w końcówce. Ogólnie to na pewno będę kibicował. Mam pewien dysonans, bo Azerbejdżan zwykle kojarzy mi się z gotowymi produktami, a tu dostaliśmy coś jakby na wpół surowe, ale przyciągająco autentyczne.

Dawid lubi ten post

avatar
lepik
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 187
Płeć : Male
Wiek : 29

AZERBEJDŻAN: TuralTuranX (Tell Me More) Empty Re: AZERBEJDŻAN: TuralTuranX (Tell Me More)

Pon 20 Mar 2023, 20:19
Potem się rozpiszę, ale Gruzja się z Azerbejdżanem na repertuary zamieniły.
Sponsored content

AZERBEJDŻAN: TuralTuranX (Tell Me More) Empty Re: AZERBEJDŻAN: TuralTuranX (Tell Me More)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach