Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

GRECJA: Demy - This is love

+17
Rahei
marjuz
vestmann
yourraxus
Drover
Jasiek
IgorBielak
DanielW
Yngwie / admin
Skrzeczek
mercator
Naar
iguś
Aro
KarolStark
Szymek79
Liver
21 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś reprezentantce Grecji?

1 - 6%
1 - 6%
1 - 6%
3 - 18%
1 - 6%
3 - 18%
2 - 12%
2 - 12%
1 - 6%
2 - 12%
 
Wszystkich Głosów: 17
 
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

GRECJA: Demy - This is love - Page 2 Empty Re: GRECJA: Demy - This is love

Czw 9 Mar 2017 - 23:01
Dobra, coś się stało i mi się przestał ten refren podobać. :P Zwrotki nadal świetne, ale ten refren zaczął mi wszystko psuć. Mój entuzjazm do tego utworu znacząco osłabł, obniżam do 7/12.
yourraxus
yourraxus
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Pride

Liczba postów : 51
Płeć : Female
Wiek : 24

GRECJA: Demy - This is love - Page 2 Empty Re: GRECJA: Demy - This is love

Czw 9 Mar 2017 - 23:05
Drover napisał:To jest bardzo slabe. Bardzo. Nawet na 1 nie zasluguje. Do bolu plastikowe, nudne, komercyjne. Po prostu zle. W ogole nie wiem jak ktos moze tego sluchac? Od tego moze tylko glowa bolec. Glosik wokalistki tez wkurza. 1/12. Dalem 1 za to, ze ta piosenka sie w koncu skonczyla. Szeroki uśmiech

To.
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

GRECJA: Demy - This is love - Page 2 Empty Re: GRECJA: Demy - This is love

Sro 22 Mar 2017 - 20:41
Dołączam do grona osób niezadowolonych z greckiego wyboru. "This Is Love" ma kilka ciekawych momentów - np. pierwsza zwrotka, przejście ze zwrotek do refrenu. Niestety wszystko zostaje przyćmione przez wchodzącą w refrenach "łupankę", którą ciężko się słucha, a w perspektywie całego utworu zwyczajnie męczy. Wydaje mi się, że propozycja jest zbyt słaba aby Grecja mogła przełamać serię słabszych wyników.

3/12
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1252
Wiek : 23

GRECJA: Demy - This is love - Page 2 Empty Re: GRECJA: Demy - This is love

Wto 28 Mar 2017 - 3:07
Spośród trzech piosenek w minipreselekcjach, to jest zdecydowanie najgorszy wybór. Dwa pozostałe utwory, choć spokojne, były miłe dla ucha i miały ciekawe momenty. A wybrano chamską popówę gorszą od Kalezicia, nie można odczuwać radości po odsłuchaniu. Może i zaczyna się nie najgorzej, ale ten bit z refrenu każdorazowo przyprawia mnie o ataki padaczki.
Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 33
Skąd : Kraków

GRECJA: Demy - This is love - Page 2 Empty Re: GRECJA: Demy - This is love

Sro 29 Mar 2017 - 18:53
Takie sobie. Piosenka typu "słyszałam podobne milion razy". Ciekawa jestem występu na żywo, a zwłaszcza wokalnych zdolności Demy.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

GRECJA: Demy - This is love - Page 2 Empty Re: GRECJA: Demy - This is love

Sob 1 Kwi 2017 - 23:54
Zaraz po ukazaniu się tej piosenki pomyślałem sobie: permanentne dno mojego rankingu, szajs jakich mało i żaden czas mojego zdania nie zmieni. Ale odczekałem i jednak jestem w stanie polubić niektóre części tej piosenki (choć wciąż w żadnym razie nie refren). Ogółem: w stawce są utwory gorsze od tego.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

GRECJA: Demy - This is love - Page 2 Empty Re: GRECJA: Demy - This is love

Nie 2 Kwi 2017 - 0:32
This is Flop to typowa plastikowa pioseneczka wywołująca ujemne emocje , sprawiająca że osoba słuchająca tego może dostać konwulsji. Mam nadzieje że Europejczycy wykonają swe zadanie i ponownie nie zobaczymy Grecji w finale.

.....................................


GRECJA: Demy - This is love - Page 2 Laura-poldvere-laura
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

GRECJA: Demy - This is love - Page 2 Empty Re: GRECJA: Demy - This is love

Nie 2 Kwi 2017 - 12:30
Cisza i łosoś napisał:This is Flop to typowa plastikowa pioseneczka wywołująca ujemne emocje , sprawiająca że osoba słuchająca tego może dostać konwulsji. Mam nadzieje że Europejczycy wykonają swe zadanie i ponownie nie zobaczymy Grecji w finale.

Piosenka bardzo wtórna i płaska, ale Europie się spodoba. Grecja już z gorszymi piosenkami awansowała do finału...
Alpaka
Alpaka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 112
Płeć : Other / Decline to state

GRECJA: Demy - This is love - Page 2 Empty Re: GRECJA: Demy - This is love

Nie 2 Kwi 2017 - 20:12
marzę o tym zeby ta piosenka przepadła. wręcz kipi latami 00', czarnym wiekiem eurowizji....
ale niestety zarówno buki jak i yt stawiają grecję na wysokich miejscach ;_; a kysz!

mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

GRECJA: Demy - This is love - Page 2 Empty Re: GRECJA: Demy - This is love

Pon 3 Kwi 2017 - 17:06
Alpaka napisał:marzę o tym zeby ta piosenka przepadła. wręcz kipi latami 00', czarnym wiekiem eurowizji....
ale niestety zarówno buki jak i yt stawiają grecję na wysokich miejscach ;_; a kysz!


Rosja rok temu, też była trochę przeterminowa, ale u widzów była na pierwszym miejscu. Niestety, ale Janusze Europy prędzej zagłosują na Grecję w tym roku niż na Polskę czy Czechy...
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

GRECJA: Demy - This is love - Page 2 Empty Re: GRECJA: Demy - This is love

Pon 3 Kwi 2017 - 17:32
mercator napisał:
Alpaka napisał:marzę o tym zeby ta piosenka przepadła. wręcz kipi latami 00', czarnym wiekiem eurowizji....
ale niestety zarówno buki jak i yt stawiają grecję na wysokich miejscach ;_; a kysz!


Rosja rok temu, też była trochę przeterminowa, ale u widzów była na pierwszym miejscu. Niestety, ale Janusze Europy prędzej zagłosują na Grecję w tym roku niż na Polskę czy Czechy...

Akurat w tamtym roku Rosja wygrała televoting ''show'' niż piosenką. Gdyby Sergey po prostu stał lub miał prezentację podobną do Amira czy Justsa to :russia: tak wysoko by nie była.
---
W moim rankingu ciągle są zmiany, jedni mnie przekonują, drugich na początku chwaliłem, teraz niemiłosiernie drażnią. Jednak Grecja trzyma poziom, było źle, jest źle. Mam nadzieję, że jakimś cudem Demy nie awansuje do Finału.
avatar
iksinskyy
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 8
Skąd : Piotrków Trybunalski

GRECJA: Demy - This is love - Page 2 Empty Re: GRECJA: Demy - This is love

Sob 8 Kwi 2017 - 14:27
Mam nadzieję, że przy występie Grecji scena spadnie Demy na łeb i nie usłyszymy jej w finale. To jest żałosne. Zapowiadało się fajnie, ale siadło na gównie. Lubię łupanki, np. Rise Up, ale to to jest tandetne, w połączeniu z tekstem brzmi jeszcze bardziej tandetnie. Masakra, szkoda, że większość szybkich kawałków w kontraście do mdłych ballad jest tak tandetna...
Sponsored content

GRECJA: Demy - This is love - Page 2 Empty Re: GRECJA: Demy - This is love

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach