Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+12
Fenistil
Aro
Aleks
KarolStark
Batiooo
Liver
Skrzeczek
Dawid
vestmann
iguś
Łosoś
Dastame
16 posters
Go down
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 935
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

WYNIKI Empty WYNIKI

Sob 23 Mar - 22:13
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU

OTO FINALIŚCI:

















:srussia: ROSJA
















:snetherlands: HOLANDIA


















:sunitedkingdom WIELKA BRYTANIA


















:ssweden: SZWECJA



















:slithuania: LITWA


















:sukraine: UKRAINA




















:sportugal: PORTUGALIA



DO FINAŁU NIE PRZESZLI:

08. :sfinland: FINLANDIA: XOV - Nebula (60 pkt.)
09. :siceland: ISLANDIA: JFDR - White Sun (53 pkt.)
10. :sdenmark: DANIA: Nik og Jay - Forstadsdrømme (47 pkt.)
11. :saustralia: AUSTRALIA: Bobi Andonov - Smoke (45 pkt.)
12. :sireland: IRLANDIA: Tom Odell - Go Tell Her Now (39 pkt.)
13. :sgeorgia: GRUZJA: Sultan-Uragan i Murat Tchagalegov - Na diskoteku (36 pkt.)
14. :sbelarus: BIAŁORUŚ: Aura - Чуеш мяне (14 pkt.)
________________________________________________________________________________________________________

WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU

OTO FINALIŚCI:

















:sarmenia: ARMENIA




















:sgermany: NIEMCY



















:sspain: HISZPANIA


















:sczech: CZECHY




















:sestonia: ESTONIA




















:scroatia: CHORWACJA























:sgreece: GRECJA


DO FINAŁU NIE PRZESZLI:

08. :sbelgium: BELGIA: Léa Paci - Adolescente Pirate (49 pkt.)
09. :snorway: NORWEGIA: Jenny Hval - That Battle Is Over (43 pkt.)
10. :sitaly: WŁOCHY: Giorgia - È l'amore che conta (41 pkt.)
11. :sfrance: FRANCJA: Charlotte Gainsbourg - Sylvia Says (33 pkt.)
12. :sliechtenstein: LIECHTENSTEIN: Coronatus - Dunkle Blume (24 pkt.)
13. :spoland: POLSKA: DiscoBoys & Discobeat - Ona dziś chce (24 pkt.)
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 23 Mar - 23:51
Wspaniałe wyniki Szeroki uśmiech Zmieniłbym tylko po jednej osobie z każdego półfinału. Belgia (*)
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 24 Mar - 1:25
Bossko dzięki za awans Serce. Co do wyników I semi nio to, prawie wszystko dobrze, ale brak awansu :australia: Australii - no nie wiem, co powiedzieć szczerze, podobnie zresztą myśle o rezultacie :georgia: Gruzji, która nie zasługiwała by być przedostatnia. Reszta spodziewana, wymieniłbym jeden utwór.

A w drugim semi, to na pewno cieszę się z awansu :czech: Czech oraz :spain: Hiszpanii, szkoda max bosskiej :belgium: Belgii, nio ale taka kara. Reszta finalistów pasuje, ponownie mi tylko jeden wybór wadzi.

Reszcie finalistów życzę powodzenia Wink
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 24 Mar - 1:55
Wyniki pierwszego półfinału mi się podobają - żaden z finalistów mi nie wadzi i choć szkoda mi odpadnięcia :georgia: Gruzji i :denmark: Danii, to zdecydowanie się tego spodziewałem. No i trochę smutno, że taka sympatyczna :belarus: Białoruś aż tak wyraźnie odstaje punktowo. Ale poza tym i tak jest dobrze i bardzo dziękuję dla awans dla :netherlands: Holandii. Wspaniale, że piosenka się Wam spodobała. W KP moje wybory wewnętrzne osiągały finał tylko w edycjach krajowych, cieszę się więc z przełamania tej złej passy. Nowy konkurs - nowy ja. Szeroki uśmiech

Z wynikami drugiego półfinału jest już zdecydowanie gorzej - są pewne pozytywne akcenty, ale przede wszystkim odpadł mój faworyt tej edycji :norway: Norwegia. :france: Francja i :belgium: Belgia były dla mnie pewniakami i ta druga oczywiście jest sama sobie winna, ale w przypadku Francji nie mam pojęcia co się stało. Bardzo życzyłem sobie też awansu :poland: Polski, ale to akurat od początku podchodziło pod cud.

Życzę nam wszystkim udanego finału i masy emocji. Uśmiech
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 24 Mar - 10:10
Najbardziej zaskakuje mnie tak niska pozycja :france:. Szkoda, że ten utwór nie został doceniony, bo jest świetny. Liechtenstein :liechtenstein: też powinien dostać więcej punktów. Nawet nie liczyłem na awans, więc nie jestem zawiedziony, a bardzo cieszy mnie fakt, że moja propozycja przypadła niektórym do gustu, więc uważam to za sukces. Dzięki za wszystkie punkty. Wink

W I półfinale bardzo przewidywalne wyniki. Szkoda, że na miejsce np. bezpłciowej Szwecji nie weszła :georgia: Gruzja czy nawet :denmark: Dania. Islandię :iceland: też chętnie zobaczyłbym w finale.

Powodzenia wszystkim finalistom i życzę udanej zabawy. Wink
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 24 Mar - 10:27
Mimo, że nie udało mi się awansować, to wyniki pierwszego półfinału naprawdę mogę uznać na udane. 5 piosenek, które przeszło naprawdę bardzo lubię, tak naprawdę razi mnie tylko awans jednego utworu. Szkoda max :finland: Finlandii.
Jeśli chodzi o drugi półfinał, to był słabszy od pierwszego, co nie oznacza, że zły. Najlepszym utworem z tej grupy była niezaprzeczalnie :belgium: Belgia, trochę zawaliłaś sprawę Batjo. :(
Powodzenia dla finalistów! Serce
avatar
Gość
Gość

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 24 Mar - 12:04
Krótko o swoim wyniku, mogło być gorzej. Lol

W moim półfinale awansujące państwa bardzo przewidywalne, aż szkoda, że nie zdarzyły się jakieś niespodzianki, dodatkowo sądzę, że Białoruś :belarus: nie zasłużyła na ostatnie miejsce i jeszcze, z tak małym dorobkiem punktowym. Jeszcze szkoda mi Danii :denmark: z początku miałem sceptyczne nastawienie do piosenki i gatunku, jednak z czasem zaczęło się wkręcać. Nie podoba mi się awans jednego kraju, uważam, że jest mocno przeceniany, mam nadzieję, że w finale znajdzie swoje miejsce...najlepiej na samym końcu.

Drugi półfinał pozostał dla mnie niewiadomą.
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 24 Mar - 18:23
Bardzo bardzo dziękuję za upragniony awans do finału. Serce Ogromnie się cieszę, że udało mi się go zdobyć w pierwszej edycji nowego konkursu, tym bardziej, że mój ostatni awans jeszcze w starym poczciwym KP osiągnąłem w 93' edycji - tak więc trochę musiałem poczekać i dojrzeć do niego muzycznie... Lol

Jeśli chodzi o I półfinał, jestem zadowolony z wyników - troszkę smuci mnie jedynie tak niskie miejsce :georgia: Gruzji, ta piosenka była bardzo pozytywna, miała swojski klimat i mogłaby być ciut wyżej. Uśmiech

Jeśli chodzi o II półfinał, również jestem zadowolony (i to nie tylko z własnego awansu... Lol ), jednak bardzo mnie smuci odpadnięcie :belgium: Belgii (jakby nie patrzeć, na własne życzenie). Wyżej mogłyby być :italy: Włochy, :norway: Norwegia i przede wszystkim :poland: Polska (to było naprawdę dobre jak na standardy Disco Polo - mi się podobało, nie podłamuj się @Dawid Uśmiech ).

Życzę powodzenia wszystkim pozostałym finalistom, a tym którym się nie udało - szczęścia w następnej edycji! Szeroki uśmiech
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 24 Mar - 18:28
Dzięki serdeczne za awans Serce Reszta wyników II półfinału bardzo w porządku, wszyscy moi faworyci nadal w grze. Może z wyjątkiem :belgium: Belgii, co tu się zadziało :o Byłem przekonany, że będzie to mocny faworyt do wygrania całości. No i pozycja :france: Francji nieco dziwi, spodziewałem się awansu.

Pierwszy półfinał jest w większości dla mnie zagadką, jednak na pewno dobrze widzieć :ukraine: Ukrainę w finale.
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 24 Mar - 20:44
Niestety nie udało się awansować. Nie jest to nic nowego, trochę szkoda bo nie brakło aż tak wielu punktów do awansu. Dużo bardziej zadowolony jestem z tego że wszystkie piosenki, które najbardziej przypadły mi do gustu (w obu półfinałach) awansowały Uśmiech Jedynie :ireland: Irlandia mogłaby znaleźć się nieco wyżej w rankingu.
Głosowanie finałowe zapowiada się interesująco i ciekawe komu uda się wygrać historyczną pierwszą edycję Uśmiech
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 25 Mar - 18:33
Meh, wróciło KP PDF, wróciło poczucie niesmaku po wynikach. :P
Awans mojego :poland: hiciora byłby dużym zaskoczeniem, ale uważam, że ostatnie miejsce to niesłuszna porażka. Mogłem być chociaż nad tym paskudnym :liechtenstein: Liechtensteinem. Pare wtórnych i nudnych piosenek zabrało miejsce chociażby świetnej :norway: Norwegii. Nie ma tragedii, ale po prostu też nie było w czym wybierać. Uśmiech

edit. A no i kończmy to głosowanie już. Wiadomo, że :lithuania: Litwa wygrała. :bounce:
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 25 Mar - 19:40
Dzięki za awans! Sam nie byłem go aż tak wielce pewny. Wyniki mają kilka dobrych aspektów, choć ja byłbym w stanie dokonać kilku korekt. Bardzo mnie cieszy awans jednej piosenki z I półfinału, nie byłem pewny, czy się uda. Szkoda, że większość mojej pozostałej czołówki jednak przepadła, choć nie liczyłem na to, że wszystkie przejdą. Najbardziej zaskakują mnie pozycje Australii i Irlandii, niespodzianką dla mniej jest też awans Portugalii. Reszta rzeczywiście jest raczej przewidywalna. I również zaznaczę, że Białoruś nie zasłużyła na aż tak słaby wynik.

W II półfinale sprawy potoczyły się gorzej, bo przepadły nagrania, dla których już przygotowane miałem 12 i 10 pkt. w finale tj. :france: Francja i :norway: Norwegia. Brak awansu tej pierwszej jest sporym rozczarowaniem, bo nie dopuszczałem do siebie myśli, że "Sylvia Says" może odpaść. Utwór ten brzmi bardzo relaksująco i ma przyciągający mnie klimat. Wydawało mi się, że przypadnie Wam do gustu bardziej, a tu 10 pkt mniej i mogłoby być nawet ostatnie miejsce.. Być może to zdarzenie będzie miało tytuł mojego największego zaskoczenia serii? Z kolei norweskiej propozycji dawałem szanse tak 50:50. Reszta może nie jest idealnie, ale w większości w porządku.

Głosowanie zostało dla mnie nieco utrudnione, bo piosenki zarówno z góry jak i dołu mojego rankingu w większości odpadły xD. Większości utworów w tej edycji słucha się całkiem ok, kilka ma szanse na bycie przeze mnie zapamiętanymi, a takich, których naprawdę nie lubię jest jak zwykle mało, więc myślę, że edycja jest spoko i każdy powinien z niej wyciągnąć to, co dla niego najlepsze (chyba, że jest ktoś, komu nie podobał się żaden utwór :P ). Miłego dnia/wieczoru/nocy i do zobaczenia w sobotę!
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 25 Mar - 21:45
Udało się nie zająć ostatniego miejsca. Punktów co prawda tyle samo, ale zwycięzców się nie sądzi :P Dla wszystkich, którzy dołożyli swoją cegiełkę do tego sukcesu - dzięki bardzo Szeroki uśmiech

Moi faworyci raczej awansowali. Szkoda, że :georgia: Gruzja (w sumie tak jak ja) wyprzedziła tylko jedną piosenkę, chociaż dało się to przewidzieć.

Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 306
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 30 Mar - 20:06
.


Ostatnio zmieniony przez Batiooo dnia Nie 7 Kwi - 10:09, w całości zmieniany 1 raz
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 935
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 30 Mar - 21:40
WYNIKI FINAŁU 1. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM!

https://scorewiz.eu/scoreboard/view/254506/1-edycja-pdf---normalna-fina



































1. :lithuania: LITWA: Lenny - Hell.o - 182 pkt. (Skrzeczek)

2. :ukraine: UKRAINA: Poppy - Play Destroy - 138 pkt. (Cryo)

3. :unitedkingdom: WIELKA BRYTANIA: Lyra - Falling - 127 pkt. (Wonder)

Blisko podium byli:

4. :croatia: CHORWACJA: CLOVES - California Numb - 121 pkt. (marjuz)
5. :portugal: PORTUGALIA: Amor Electro - Miúda do Café - 118 pkt. (Eyida)

WYNIKI Pdf_1_10
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU

https://scorewiz.eu/scoreboard/view/253065/1-edycja-pdf---normalna-1-pfina



















WYNIKI Pdf_1_11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU

https://scorewiz.eu/scoreboard/view/253070/1-edycja-pdf---normalna-2-pfina




















WYNIKI Pdf_2_10

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Brawa dla Litwy za pierwsze zwycięstwo w konkursie!
Dziękuję wszystkim za udział w 1. edycji Piosenki dla Forum! W 2. odsłonie konkursu widzimy się na Litwie!
Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach