Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+12
Fenistil
Aro
Aleks
KarolStark
Batiooo
Liver
Skrzeczek
Dawid
vestmann
iguś
Łosoś
Dastame
16 posters
Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 30 Mar - 22:20
Serdeczne gratulacje dla :lithuania: Skrzeczka za zwycięstwo w pierwszej edycji - "Hell.o" to bardzo dobra piosenka i nie dziwi mnie, że forum ją doceniło. Uśmiech

Co do reszty wyników, uważam, że odpowiednio nie zostały docenione :estonia: Estonia, :armenia: Armenia i :russia: Rosja - nie będę pisał o songach przecenionych, gdyż poziom był wysoki, a poza tym nie chcę by komuś się przeze mnie zrobiło smutno. Uśmiech

Bardzo dziękuję za tyle "punkcików" dla :greece: Grecji - cenię sobie nawet te najmniejsze. Uśmiech Szczególne podziękowania kieruję dla :armenia: Wilka (tutaj ogromnie dziękuję za 7 w finale i 12 w półfinale - kocham... Serce ), :italy: syguu (dzięki bardzo za 6 w finale i 7 w półfinale Szeroki uśmiech ), :spain: Morisona (tutaj dzięki bardzo za 6 w finale i oczywiście dzięki śliczne za 10 w półfinale Szeroki uśmiech ), :iceland: vestmanna (dzięki za 5 w finale Uśmiech ) i :estonia: Dastame (dzięki za 4 w finale i 8 w półfinale Uśmiech ).

Gratuluję wszystkim i do zobaczenia w :lithuania: Wilnie! Uśmiech
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 30 Mar - 22:57
Gratki dla :lithuania: Litwy! Piosenka bardzo przyjemna w odbiorze, godny pierwszy zwycięzca PdF. Na duży także drugie miejsce :ukraine: Ukrainy, myśłałem, że piosenka jest zbyt specyficzna, aby zajść aż tak daleko, a jednak. Wyżej na pewno widziałbym propozycje z :spain: Hiszpanii i :czech: Czech.

Ze swojej strony serdecznie dziękuję za miejsce w Top 10, moim celem był sam awans do finału, więc plan wykonany w więcej niż 100%. Szczególne podziękowania za najwyższe noty z :iceland: :spain: :croatia: :czech: :sweden: :unitedkingdom:  :*
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 30 Mar - 23:54
Gratulacje, Skrzeczku! Uśmiech Zwycięstwo Litwy było bardzo zdecydowane i raczej nie ma wątpliwości - było jak najbardziej zasłużone. Moje dwa ulubione utwory znalazły się na pierwszym i drugim miejscu, więc wyniki finału bardzo mi się podobają i nie mam jakichś większych zastrzeżeń.

Moje 8. miejsce to naprawdę fajny wynik i dziękuję Wam za wszystkie punkciki (szczególnie za te większe, których było naprawdę sporo Uśmiech ). Na początku edycji nie nastawiałem się na zbyt wiele, ale pozytywny odbiór naprawdę mocno mnie ucieszył i po awansie do finału spodziewałem się właśnie wyniku w tych granicach.

Gratuluję wszystkim historycznego, najlepszego wyniku do tej pory (w końcu to dopiero pierwsza edycja jest Szeroki uśmiech ) i mam nadzieję, że w Wilnie znowu się ze wszystkimi zobaczymy.
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 31 Mar - 0:39
Gratulacje dla :lithuania: Skrzeczka za pierwsze zwycięstwo w pierwszej edycji konkursu Szeroki uśmiech Dosyć bezpieczna piosenka, ale mimo to miła dla ucha i jako że moje wyższe noty znalazły się niżej, zapadł dobry werdykt.

Utrzymuję to, co pisałem w poprzednim poście, przy czym muszę podziękować :italy: syguu, ponieważ dołożyła ona naprawdę konkretną cegłę :drunken:
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 31 Mar - 11:32
Brawo :lithuania: - w pełni zasłużone zwycięstwo, dwunastkę przyznałem "komu trzeba" ale już drugie miejsce, które zajęło dziecko Britney i Mansona to dla mnie wielkie zaskoczenie i podpowiedź na przyszłość Szeroki uśmiech Gratulacje także dla Eyidy, marjuza i Wondera, bo walka o podium do samego końca była przeciekawa.

Chciałem też podziękować za głosy na moją propozycję każdemu z osobna, ale okazuje się, że musiałbym wymienić 90% uczestników, także buziak dla wszystkich, jak na pierwszy raz chyba poszło nieźle, a drugiego miejsca w półfinale, mimo, że odstawał poziomem od pierwszego semi, i mimo, że bez żadnej dwunastki, za cholerę się nie spodziewałem Uśmiech

Jeszcze raz gratulacje i powodzenia w kolejnych edycjach Serce
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 31 Mar - 13:12
trochu nie rozumiem tak wysokiej pozycji Ukrainy, ale rekompensuje mi to świetny zwycięzca w postaci Litwy :lithuania: i Wielka Brytania :unitedkingdom: na podium. dziękuję za wszystkie punkty zwłaszcza za 12 pts od :georgia: Gruzjii. Uśmiech

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 31 Mar - 13:22
Gratuluję Skrzeczek! Hell.o to przewidywalny, ale dobry i zdecydowanie zasłużony zwycięzca. Szeroki uśmiech

Podobały mi się te wyniki, bo poza miejscami ostatnimi i pierwszym punkty były bardzo zróżnicowane. Moi faworyci w tej edycji (poza Francją), Chorwacja i Portugalia, znalazły się w top5, więc jest dobrze. Dzięki za 12 od Dawida i 10 od Marjuza, fajnie, że moja propozycja wam się spodobała. Szeroki uśmiech

Powodzenia w następnej edycji. Wink
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 31 Mar - 21:37
Gratulacje dla Skrzeczka za zwycięstwo w wyjątkowej pierwszej edycji Uśmiech Jak widać po moich ocenach, nie był to mój wymarzony zwycięzca. Lubię "Hell.o", jest to naprawdę dobry i przyjemny utwór, ale wolałbym zobaczyć inną propozycję na 1 miejscu. Szkoda, że Portugalii nie udało się załapać na podium, ale fajnie widzieć, że w PDF Amor Electro mają trochę więcej szczęścia niż mieli w KP Szeroki uśmiech chyba że wtedy to ja pecha przynosiłem...
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1256
Wiek : 23

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Wto 2 Kwi - 19:33
Świetna edycja, świetny zwycięzca i świetne wyniki - choć zwycięstwo :lithuania: było do przewidzenia, to i reszta podium naprawdę mi odpowiada! Jestem w szoku że do tego podium tak niewiele mi zabrakło - tym bardziej że przez większość głosowania balansowałem na granicy pierwszej i drugiej dziesiątki :O. Tu podziękowania główne dla 7 osób, które dały mi notę 10-12 czyli :ireland: :sweden: :ukraine: :norway: :estonia: i :lithuania: co stanowiło aż 2/3 moich punktów. Gratulacje dla organizatorów, w tej edycji bawiłem się nie gorzej niż przy pierwowzorze Wink Wink
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Czw 4 Kwi - 20:32
Trochę czasu minęło, ale coś skomentuję :-).
Jestem zdumiony tak dobrym odbiorem piosenki litewskiej. Bardzo dziękuję. Czułem, że może być dobrze, ale aż tak to nie. Dotychczas rozpoczynanie serii w ogóle mi nie szło (2 ostatnie serie KP zaczynałem od ostatnich miejsc w półfinałach). Miło zacząć teraz od innego wyniku. Jak wspomniano już w temacie 2. Edycji zobaczymy się w :lithuania: Wilnie.

Pozostałe wyniki ogólnie wyglądają fajnie. Coś czułem, że Ukraina może zajść daleko, to dobra piosenka na podium. Utwór z UK nie jest zły, ale raczej tak wysoko bym go nie stawiał. Chorwacja na 4. zdecydowanie mi pasuje. Hiszpania i Portugalia poradziły sobie dużo lepiej, niż się spodziewałem. Holandia na 8. też dobry wynik, nie byłem pewny, czy znajdzie się w finale.
Sponsored content

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach