Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

CHORWACJA: Conan Gray - Never Ending Song Empty CHORWACJA: Conan Gray - Never Ending Song

Sob 23 Wrz - 9:32


skrót: 2:37

We wtorek było o włos od wystawienia pewnego BARDZO OCZYWISTEGO dla mnie duetu z Polski ale cofnąłem pisanie tematu, przeżyłem załamanie nerwowe w kolejnych dniach nie wiedząc co wystawić aż w końcu dzisiaj trafiłem na ten oto utwór...

Szymek79 lubi ten post

CB93
CB93
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 260
Płeć : Male
Skąd : Poznań

CHORWACJA: Conan Gray - Never Ending Song Empty Re: CHORWACJA: Conan Gray - Never Ending Song

Nie 8 Paź - 23:11
Nie wybrałeś mnie żegnaj wiec!……
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

CHORWACJA: Conan Gray - Never Ending Song Empty Re: CHORWACJA: Conan Gray - Never Ending Song

Pon 9 Paź - 22:13
No fakt, żegnam bo wywalam za 5 dni dodolotem na AQUARIA TOUR. ADIOS

Jak mam ocenić swojego songa to jest to BOP na miarę wszystkich moich poprzednich zwycięzców w tym kąkursie...

CB93 lubi ten post

Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 597
Płeć : Male
Wiek : 28

CHORWACJA: Conan Gray - Never Ending Song Empty Re: CHORWACJA: Conan Gray - Never Ending Song

Pon 9 Paź - 22:57
Wilk napisał:No fakt, żegnam bo wywalam za 5 dni dodolotem na AQUARIA TOUR. ADIOS

Jak mam ocenić swojego songa to jest to BOP na miarę wszystkich moich poprzednich zwycięzców w tym kąkursie...

Czekamy na FOTORELACJĘ i gratuluję sensownego wyniku 👏

Wilk lubi ten post

Sponsored content

CHORWACJA: Conan Gray - Never Ending Song Empty Re: CHORWACJA: Conan Gray - Never Ending Song

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach