Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 789
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Polskie akcenty na Eurowizji Empty Polskie akcenty na Eurowizji

Pon 8 Kwi - 21:37
W ostatnim czasie na Eurowizji pojawia się coraz więcej polskich akcentów - dzisiaj ujawnił się ten po stronie Netty:

Na Eurowizji 2019 osobą o polskich korzeniach będzie Zena - reprezentantka Białorusi i prowadząca Junior Eurowizji 2018. Prócz tego dodatkowym akcentem w tym roku będzie nasza zwyciężczyni Roksana Węgiel.
Jakie znacie polskie polskie akcenty na Eurowizji w ostatnich latach?


Ostatnio zmieniony przez Poland dnia Sro 12 Lut - 8:34, w całości zmieniany 1 raz
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Polskie akcenty na Eurowizji Empty Re: Polskie akcenty na Eurowizji

Pon 22 Kwi - 20:57
Albert Černý z zespołu Lake Malawi, który będzie reprezentować w tym roku Czechy ma polskie korzenie od strony matki. Chodził do polskiej szkoły i zna język polski. Koleguje się z Ewą Farną.
A tu z nim wywiad po polskuhttps://dziennik-eurowizyjny.pl/2019/02/04/%F0%9F%87%A8%F0%9F%87%BF-wywiad-albert-cerny-lake-malawi-mam-nadzieje-ze-wreszcie-zaczniemy-koncertowac-w-polsce/

Luna
Luna
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 86
Płeć : Female

Polskie akcenty na Eurowizji Empty Re: Polskie akcenty na Eurowizji

Pią 26 Kwi - 23:27
Ostatnio mi się przypomniała Elaiza (Niemcy 2014). Pamiętam, że mi się obiło o uszy, że mają powiązania z Polską i po sprawdzeniu okazało się, że wokalistka, Elżbieta Steinmetz jest polsko-ukraińskiego pochodzenia.
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 789
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Polskie akcenty na Eurowizji Empty Re: Polskie akcenty na Eurowizji

Sob 16 Kwi - 10:34
Z tego co pamiętam też Uzari Nawrocki czyli reprezentant Białorusi z 2015 roku miał polskie korzenie. Miłe były też polskie akcenty w Ukrainie 2005.
Sponsored content

Polskie akcenty na Eurowizji Empty Re: Polskie akcenty na Eurowizji

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach